Close button

У РФ арештували американського солдата, який приїхав на романтичну зустріч

У РФ арештували американського солдата, який приїхав на романтичну зустріч
Фото: Рixabay

Минулого тижня в Росії затримали американського солдата, який приїхав у російський Владивосток на зустріч з жінкою, з якою мав романтичні стосунки. Про це пише NBC News з посиланням на речника армії США, повідомляє Українська правда.

За словами чотирьох американських чиновників, солдат, старший сержант Гордон Блек, був дислокований у Південній Кореї і приїхав до Росії за власним бажанням, а не в офіційних справах.

Він завершив свою службу і повертався до США, коли заїхав до Владивостока, щоб відвідати жінку, з якою мав романтичні стосунки, повідомили чиновники. Вони додали, що він поїхав туди без дозволу свого начальства і зараз перебуває у слідчому ізоляторі.

Солдата звинувачують у "крадіжці у жінки", повідомили чиновники. Не відразу було зрозуміло, чи це та сама жінка, яку він відвідував.

Солдат був затриманий у четвер, повідомила прессекретар армії США Синтія О. Сміт.

Сміт сказала, що солдат був затриманий у Владивостоці "за звинуваченням у кримінальному злочині".

"Російська Федерація повідомила Державний департамент США про кримінальне затримання відповідно до Віденської конвенції про консульські відносини. Армія повідомила його родину, а Державний департамент США надає відповідну консульську підтримку солдату в Росії. З огляду на чутливість цього питання, ми не можемо надати додаткових деталей на цей момент", – заявила вона.

Блек - один з багатьох американців, затриманих в Росії, серед яких є і кілька цивільних осіб.

Арешти американців у Росії почастішали, оскільки відносини між двома країнами впали до мінімуму часів холодної війни.

США звинуватили Росію в тому, що вона націлилася на американців і використовує їх як розмінну монету.

Новини

Популярні теми форуму

analytics