Close button

У МЗС Угорщини заявили про "позитивні ознаки" у переговорах з Україною щодо меншин

У МЗС Угорщини заявили про "позитивні ознаки" у переговорах з Україною щодо меншин
Фото: Рixabay

Державний секретар закордонних справ Угорщини Трістан Азбей заявив, що в останні тижні стали помітні "позитивні ознаки" щодо виконання Україною угорських вимог про права нацменшин. Про це Азбей сказав, прибувши на зустріч міністрів закордонних справ в Брюсселі у вівторок, повідомляє Європейська правда.

Азбей нагадав, що Угорщина вимагає від українського керівництва повного відновлення прав угорської меншини в Україні, "які порушувались чи були зменшені щонайменше з 2015 року".

"Ми вимагаємо відновлення мовних і освітніх прав у щоденному житті угорської меншини. Це те, про що ми говоримо з Україною роками. В останні тижні ми помітили деякі позитивні ознаки. Але необхідно ще якийсь час зачекати, перш ніж усі вимоги щодо прав меншин будуть виконані", – сказав представник угорського МЗС.

Нагадаємо, голова Офісу президента Андрій Єрмак 3 травня повідомив про телефонну розмову з міністром закордонних справ Угорщини Петером Сійярто "в межах постійного діалогу".

Єрмак і Сійярто "обговорили ключові питання українсько-угорських відносин" та запланували "подальші кроки для розвитку співпраці".

Новини

Популярні теми форуму

analytics