Close button

Латвія передала Україні обладнання для забезпечення зв'язком ЗСУ

Латвія передала Україні обладнання для забезпечення зв'язком ЗСУ
Фото: president.gov.ua

Латвія в межах ІТ-коаліції передала Україні комунікаційне обладнання вартістю близько 100 тисяч євро, повідомляє Європейська правда.

Про це поінформувала пресслужба Міністерства оборони України.

Як зазначили у відомстві, це обладнання допоможе забезпечити бригади зв'язком на тактичному рівні.

"Завдяки партнерам продовжуємо закривати потреби наших підрозділів на тактичному рівні. Нова партія обладнання від Латвії допоможе у налагодженні зв’язку на лінії фронту", – сказала заступниця міністра оборони з питань цифрових трансформацій, цифрового розвитку та цифровізації Катерина Черногоренко.

Раніше Латвія вже передавала ноутбуки в межах ІТ-коаліції для модернізації процесів логістичного забезпечення та розгортання системи на базі SAP.

ІТ-коаліція – це спеціальна група держав у межах Контактної групи з питань оборони України під керівництвом Естонії та Люксембургу. Її метою є підтримка Міністерства оборони України та Збройних Сил України у сфері ІТ, зв’язку та кібербезпеки.

Раніше стало відомо, що Нідерланди приєднуються до військової коаліції, яка надасть Україні передові технології безпілотників і посилить її наступальні можливості у війні проти Росії.

У лютому держави-учасниці коаліції з розбудови ІТ-спроможностей України завершили підписання угоди про співпрацю.

Новини

Популярні теми форуму

analytics