Close button
 Передплата за 50% - літня акція!

Лідер Китаю прибув з візитом до Угорщини

Лідер Китаю прибув з візитом до Угорщини
Фото: kremlin.ru

Голова КНР Сі Цзіньпін у рамках європейського турне прибув до Угорщини з державним візитом - першим за час його перебування на посаді. Про це інформує китайське видання CGTN, повідомляє Укрінформ.

Зазначається, що літак Сі у повітряному просторі країни, супроводжували угорські винищувачі, в дорогою з аеропорту Будапешта до готелю "люди тепло вітали його, розмахуючи прапорами Китаю та Угорщини".

Цей візит приурочений 75-й річниці встановлення дипломатичних відносин між двома країнами.

У 1949 році Угорщина однією з перших встановила дипломатичні відносини зі щойно проголошеною Китайською Народною Республікою. А від 2017 року відносини двох країн підвищені до всебічного стратегічного партнерства, одного з найвищих рівнів взаємодії Китаю з іншими державами.

Візит Сі Цзіньпіна до Угорщини триватиме два дні, впродовж яких запланована низка заходів, зокрема, зустрічі з президентом Тамашом Сульоком і прем’єр-міністром Віктором Орбаном. За інформацією видання, сторони планують "спільно окреслити новий план співпраці та розвитку для піднесення китайсько-угорських відносин на нову висоту".

Нагадаємо, Сі Цзіньпін 5 травня розпочав турне країнами Європи візитом до Парижа, де зустрівся з Еммануелем Макроном та президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн. Напередодні, 8 травня, Сі перебував із державним візитом у Сербії.

Новини

Популярні теми форуму

analytics