Close button
 Передплата за 50% - літня акція!

Скандальний номер "Кварталу" про ТЦК: нардепи звернулися до СБУ та Генпрокуратури

Скандальний номер "Кварталу" про ТЦК: нардепи звернулися до СБУ та Генпрокуратури
Фото: скріншот відео

Парламентарі вважають, що виступ "Квартал-95" про співробітників ТЦК можна трактувати як інформаційні провокації, які ганьблять честь та гідність військових. Про це заявила народний депутат від "Європейської Солідарності" Марія Іонова, повідомляє Цензор.НЕТ.

"З Іриною Геращенко, Іриною Фріз, Іванною Климпуш-Цинцадзе, Володимиром Арʼєвим, Софією Фединою звертаємось до Генерального прокурора та Голови Служби Безпеки з вимогою проаналізувати виступ на наявність фактів дискредитації та перешкоджання законній діяльності ЗСУ", - зазначила парламентарка.

За словами Іонової, виступ "Кварталу-95" можна трактувати як інформаційні провокації, які паплюжать честь та гідність військових.

"Історія гучна, провокаційна, але питання вже закрите, як у контексті дисплінарного покарання, так і суспільного осуду. А спроба кварталівців дискредитувати армію огидна та недоречна", - підсумувала нардеп "Європейської Солідарності".

Скандальний номер "Квартал-95" про ТЦК.

Студія у черговому випуску висміяли історію ексначальника Рівненського міського ТЦК, який цілувався з підлеглими жінками на робочому місці.

Сценаристи використали справжнє ім'я та по батькові ексначальника Рівненського ТЦК Олександра Ярмошевича, який зараз на фронті.

Новини

Популярні теми форуму

analytics