Close button

Кабмін зобов'язав обленерго рівномірно розподіляти відключення світла

Кабмін зобов'язав обленерго рівномірно розподіляти відключення світла
Фото: kmu.gov.ua

Кабінет міністрів затвердив постанову, яка зобов'язує обленерго забезпечити рівномірну та справедливу черговість відключень електроенергії для споживачів. Відповідне рішення затвердили під час засідання 24 травня, повідомляє Економічна правда.

"Пріоритетне енергозабезпечення матимуть об’єкти критичної інфраструктури, лікарні, військові підприємства та підприємства, які виконують мобілізаційні завдання", - заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Також уряд підтримав законопроєкт, який, як зазначається, дозволить суттєво покращити ситуацію на ринку електроенергії та розв’язати питання боргів на балансуючому ринку.

"Так, пропонується створення спеціальних рахунків для широкого кола субʼєктів, що дозволить забезпечити прийнятний рівень розрахунків. Це дасть змогу зменшити борги перед "Укренерго" і покращить ситуацію зі стійкістю української енергосистеми", - йдеться у повідомленні.

За словами Шмигаля, уряд у щоденному режимі працює, аби покращити ситуацію в енергетиці. За його словами, стоїть три ключові завдання:

  • децентралізація енергосистеми та розвиток відновлювальної енергетики;
  • подальша інтеграція з ЄС та розширення можливостей для імпорту електроенергії;
  • ремонти та відновлення того, що критично важливо відновити.

Новини

Популярні теми форуму

analytics