Close button

Генштаб: Росіяни посилили атаки на Покровському напрямку

Генштаб: Росіяни посилили атаки на Покровському напрямку
Фото: Facebook

З початку 25 травня російська армія здійснила понад 40 атак на різних ділянках фронту, повідомляє Ділова столиця.

Оперативну інформацію станом на 13:30 25 травня щодо російського вторгнення оприлюднили в Генштабі.

Ворог продовжує наступальні дії, найбільша активність спостерігається на Покровському напрямку. Сили оборони мужньо стримують натиск та жорстко відповідають на спроби загарбників йти вперед.

Протягом поточної доби кількість бойових зіткнень збільшилась до 44.

На Харківському напрямку ворог атакує із застосуванням керованих авіаційних бомб. Кількість боєзіткнень тут зросла до восьми. На даний час тривають бої в районі Вовчанська (тут окупанти використали шість КАБів) та Липців (чотири КАБи).

На Куп’янському напрямку з початку доби зафіксовано шість бойових зіткнень. Два з них тривають поблизу Петропавлівки та Стельмахівки.

На Краматорському напрямку окупанти намагаються проводити штурмові дії за підтримки авіації. Активно застосовують некеровані авіаційні ракети. Підрозділи Сил оборони дві ворожі атаки успішно відбили. Одна ще триває в районі Кліщіївки.

Особливо активний противник сьогодні на Покровському напрямку. Тут інтенсивність ворожих атак збільшилась більш ніж втричі. На даний час зафіксовано 14 боєзіткнень. Шість з них ще тривають поблизу Калинового, Яснобродівки та Сокола. В районі Галицинівки окупанти застосували чотири КАБи.

На Оріхівському напрямку зафіксовано дві ворожі атаки. Загарбники даремно намагалися прорвати оборону наших військ біля Роботиного та Новоандріївки. Одне боєзіткнення ще триває.

На решті напрямків ситуація суттєвих змін не зазнала.

"Наші воїни виснажують бойовий потенціал російських окупантів, дають відсіч противнику та посилюють власні оборонні рубежі", — констатують в Генштабі.

Новини

Популярні теми форуму

analytics