Close button

Прем'єрка Італії проти ударів західною зброєю по території РФ

Прем'єрка Італії проти ударів західною зброєю по території РФ
Фото: European Commission / Christophe Licoppe

Прем'єрка Італії Джорджія Мелоні виступила проти використання Україною західної зброї по території Росії після того, як генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав зняти відповідну заборону для Києва, повідомляє Європейська правда.

Очільниця італійського уряду прокоментувала заяву генсека Альянсу про те, що для окремих союзників настав час переглянути обмеження щодо використання наданої Україні зброї проти цілей на території РФ.

"Я не знаю, чому Столтенберг так сказав, я думаю, що ми повинні бути дуже обережними", – сказала Мелоні.

Водночас вона зазначила, що "згодна з тим, що НАТО має залишатися твердим, а не подавати сигнал про те, що воно поступається".

Раніше віцепрем'єр-міністр і лідер "Ліги" Маттео Сальвіні заявив про незгоду з позицією генсека НАТО. Міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні також висловив критичне ставлення.

Як повідомлялося, Столтенберг вважає, що для окремих союзників настав час переглянути обмеження щодо використання наданої Україні зброї проти цілей на території РФ.

Нещодавно газета New York Times повідомила, що державний секретар США Ентоні Блінкен хоче домогтися, щоб Україні було дозволено завдавати ударів по російській території американською зброєю. Він хоче переконати президента Джо Байдена зняти обмеження.

Новини

Популярні теми форуму

analytics