Close button

ВАКС: За екс-заступника керівника ОП Смирнова внесли заставу

ВАКС: За екс-заступника керівника ОП Смирнова внесли заставу
Фото: president.gov.ua

За підозрюваного у незаконному збагаченні колишнього заступника керівника Офісу президента Андрія Смирнова внесли заставу 10 мільйонів, повідомляє Українська правда.

Про це повiдомила речниця ВАКС Олеся Чемерис у коментарі УП.

"29 травня суд видав довідку, що за колишнього заступника керівника Офісу президента внесено заставу в повному розмірі, визначеному ухвалою слідчого судді ВАКС".

Передісторія:

  • Кілька співрозмовників "Української правди" у правоохоронних органах повідомили, що колишньому заступнику керівника Офісу президента Андрію Смирнову повідомлено про підозру в незаконному збагаченні.
  • Пізніше Смирнов у коментарі "Українській правді" зазначив, що вручення підозри та обшук відбулися "швидко та делікатно".
  • У НАБУ і САП повідомили, що у період з 2020 по 2022 рр. посадовець набув активи вартістю 17,1 млн грн, маючи заощадження та офіційний дохід за цей період у розмірі понад 1,3 млн грн. Таким чином різниця між вартістю придбаного майна та коштами чиновника становила 15,7 млн грн.
  • Суд обрав запобіжний захід у вигляді 10 мільйонів гривень застави для колишнього заступника керівника Офісу президента Андрія Смирнова, якого підозрюють у незаконному збагаченні на 15,7 мільйона гривень.

Новини

Популярні теми форуму

analytics