Close button

Rheinmetall вкладе понад 180 млн євро у виробництво боєприпасів у Литві

Rheinmetall вкладе понад 180 млн євро у виробництво боєприпасів у Литві
Фото: Defense Visual Information Distribution Service

Німецький оборонний концерн Rheinmetall інвестує понад 180 мільйонів євро у будівництво заводу з виробництва боєприпасів у Литві, повідомляє Європейська правда.

Відповідну інвестиційну угоду підписали міністерка економіки та інновацій Литви Аушріне Армонайте і представники Rheinmetall.

Очікується, що Rheinmetall також створить щонайменше 150 робочих місць в Литві.

"Початок роботи Rheinmetall у Литві є важливим кроком на шляху до задоволення нагальних потреб нашої країни у сфері оборони та безпеки. Це допоможе нам забезпечити безперебійний доступ до необхідної зброї та боєприпасів, оскільки продукція, необхідна європейській обороні, буде вироблятися на литовській землі", – сказала Армонайте.

Очікується, що новий завод вироблятиме десятки тисяч боєприпасів на рік.

Проєкту надано статус державного значення, а його конкретне місце розташування буде оголошено протягом найближчих тижнів.

Заступник міністра транспорту і комунікацій Юліус Скачкаускас заявив минулого тижня, що будівництво заводу Rheinmetall має розпочатися в жовтні.

Нагадаємо, 16 квітня Литва підписала меморандум про взаєморозуміння з німецьким оборонним концерном Rheinmetall, який закладає основу будівництва на території країни заводу з виробництва артилерійських боєприпасів.

Новини

Популярні теми форуму

analytics