Close button

У США розслідують токсичну поведінку конгресвумен з України Спартц

У США розслідують токсичну поведінку конгресвумен з України Спартц
Фото: spartz.house.gov

Комітет з етики Палати представників провів попереднє розслідування щодо поводження конгресвумен українського походження Вікторії Спартц із персоналом у відповідь на численні скарги. Йдеться про ймовірне "жорстоке поводження", "загальну токсичність" та "лють". З посиланням на Politico, пише Вадим Ребрина, РБК-Україна.

Двоє людей з числа персоналу конгресвумен сказали, що обурлива поведінка Спартц продовжується. За останні кілька тижнів після своїх претензій щодо продуктивності персоналу вона запровадила скорочення зарплати.

У квітні Спартц надіслала співробітникам записку, в якій забороняла їм спілкуватися з журналістами Politico, що шукали інформацію про її офіс.

У вівторок керівник її апарату Патрік Словінскі подав у відставку, пропрацювавши менше місяця.

Реагуючи на розслідування Спартц сказала, що "не впевнена, про що ви говорите".

На праймеріз минулого місяця Спартц перемогла вісьмох конкурентів — у тому числі представника штату Чака Гудріча, який перевершив її майже три до одного. Гудріч критикував ставлення Спартц до персоналу, називаючи її "найгіршим босом номер один у всьому Конгресі".

"Маніакальна поведінка. Вона кричить і лається, називаючи їх дебілами та ідіотами. Зі слів співробітників, Вікторія Спартц уникала їхнього звільнення, натомість знущалася над ними, поки вони не йшли самі", - йдеться у рекламі Гудріча.

Один з нинішніх співробітників Спартц каже, що вона зазвичай викликає когось із них до себе,

"лає його, вимовляє слово на F близько мільйона разів, називає їх поганими відсталими дітьми, чим завгодно". "Це щотижнева справа. Це не рідкість. Усі мої спілкування з нею були сповнені цілковитої та тотальної люті", - стверджує чоловік.

Дві каденції Спартц у Конгресі були відзначені високою плинністю кадрів, різкою критикою президента України Володимира Зеленського протягом двох років після вторгнення Росії та, зрештою, її відмовою від підтримки допомоги Україні, країні її народження, зазначає видання.

У липні 2022 року Спартц звернулася з офіційним листом до президента США Джо Байдена і попросила його перевірити можливі зв’язки керівника Офісу президента України Андрія Єрмака з РФ.

У МЗС України відповіли, що заява Спартц є маніпуляцією і намаганнями повернути в американську політику наративи роспропаганди.

Представники Республіканської партії США також були стурбовані критикою українського керівництва з боку конгресвумен.

У 2024 році під час розгляду законопроєкту щодо 61 мільярда безпекової допомоги для України Спартц подала до нього 5 поправок, вимагаючи скорочення фінансування. Вона також пропонувала виключити з тексту програму, яка дозволяє Білому дому виділяти зброю безпосередньо з американських складів на суму 7,8 млрд доларів.

Новини

Популярні теми форуму

analytics