Close button

Із системи "Шлях" виключили ще сім українських перевізників

Із системи "Шлях" виключили ще сім українських перевізників
Фото: Facebook

За системне порушення військовозобов'язаними правил перетину державного кордону сім перевізників відключено від системи «Шлях». Про це поінформувала пресслужба Укртрансбезпеки, повідомляє ЛігаБізнес.

Відповідне рішення ухвалила Комісія з питань припинення доступу ліцензіатів до Єдиного комплексу інформаційних систем Державної служби з безпеки на транспорті. Зазначається, що перевізники відключені від системи строком на три місяці.

"За матеріалами Державної прикордонної служби України, вказані перевізники у період дії воєнного стану були причетні до організації каналів переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон. Особи, яким було організовано виїзд за межі України в якості водіїв автомобільного транспорту, упродовж 60 днів не повернулися в Україну, чим порушили встановлені правила перетину державного кордону", - зазначається у повідомленні.

Крім того, на розгляд Комісії подано ще десятки фактів зловживань із внесення даних у Систему. Після перевірки інформації щодо кожного випадку буде ухвалено рішення.

Новини

Популярні теми форуму

analytics