Close button

Байден у Франції обговорить з Макроном допомогу Україні – Білий дім

Байден у Франції обговорить з Макроном допомогу Україні – Білий дім
Фото: facebook.com/EmmanuelMacron

Президент США Джо Байден під час свого перебування на заходах, присвячених Дню висадки союзників у Нормандії, обговорить зі своїм французьким колегою Емманюелем Макроном подальшу допомогу Україні. Про це сказав координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі, повідомляє Європейська правда.

За словами представника адміністрації президента США, під час двосторонньої зустрічі президенти обговорять такі пріоритети, як підтримка України, необхідність того, щоб Індо-Тихоокеанський регіон був вільним та відкритим, а також вирішення кризи на Близькому Сході та зусилля у боротьбі зі зміною клімату.

"Франція, безумовно, є важливим союзником США – фактично, найстарішим союзником нашої країни. І цей візит підкреслить незмінне американсько-французьке лідерство з цілої низки важливих питань", – зазначив Кірбі.

На питання, чи обговорюватиме Байден із Макроном питання використання заморожених російських активів на користь України, він сказав, що не сумнівається, що це питання буде в дискусіях, коли президент США матиме можливість поговорити з лідерами країн у Франції, а також наступного тижня на саміті G7.

Раніше повідомляли, що на заходах у Франції, присвячених Дню висадки в Нормандії, будуть присутні президент США Джо Байден, президент України Володимир Зеленський та члени британської королівської сім'ї.

Новини

Популярні теми форуму

analytics