Close button

Чому у Києві нема світла по 20 годин – пояснення експерта

Чому у Києві нема світла по 20 годин – пояснення експерта
Фото: Рixabay

Через велике зосередження критичної інфраструктури, яка забирає на себе частину споживання електрики, деякі райони Києва не мають електроенергії по 20 годин.  Про це заявив Директор центру дослідження енергетики Олександр Харченко, повідомляє Економічна правда.

Так, він розповів, що кожний день "Укренерго" доводить до місцевих обленерго ліміт споживання, частина якого одразу виділяється на роботу критичної інфраструктури, решту - розподіляє між споживачами.

"В Києва ця проблема помножена на 2, бо у місті критична інфраструктура забирає вдвічі більше, ніж в середньому по країні. А відповідно приватним споживачам і бізнесу залишається відчутно менше, графік стає складнішим і я знаю, що у деяких районах міста по 20 годин немає електрики. Це реальна ситуація", - розповів він.

За словами Харченка, Київ опинився у складній ситуації й висловив сподівання, що скоро вступить у дію нова методика розрахунків графіків відключень.

Нагадаємо, голова "Укренерго" Володимир Кудрицький повідомив, що в ніч з 7 на 8 червня вийде в роботу додатковий блок на АЕС, що ненадовго покращить ситуацію в енергосистемі.

Новини

Популярні теми форуму

analytics