Close button

Бельгія хоче узгодити нові санкції щодо РФ упродовж доби – ЗМІ

Бельгія хоче узгодити нові санкції щодо РФ упродовж доби – ЗМІ
Фото: Курс України

У Європейському Союзі наближаються до фінальної домовленості про те, як виглядатиме 14-й пакет санкцій проти Росії за війну проти України. Про це з посиланням на свої джерела пише польське RMF FM, повідомляє Європейська правда.

Європейський дипломат повідомив на умовах анонімності, що головуюча у Раді ЄС Бельгія сподівається досягти компромісу щодо 14-го пакета санкцій проти Росії "у наступні 24 години". 

Переговори послів ЄС очікуються у другій половині дня у середу.

Ще один дипломат-співрозмовник сказав, що бачить шанси на швидке ухвалення пакета, але переговори не будуть простими, тому що декілька країн хочуть внести суттєві поправки. 

Серед таких країн називають не лише Угорщину, яка чинить спротив будь-яким додатковим санкціям проти енергетичного сектора Росії, а й Францію та Німеччину. 

Останні дві нібито не дуже хочуть погоджуватися на заборону експорту авто елітного класу до Білорусі, яка стала "транзитним пунктом" для того, щоб російські олігархи могли продовжувати купувати їх всупереч санкціям. 

У Бельгії вважають, що дуже важливо "дотиснути" домовленість до саміту G7 в Італії. Деякі столиці вважають, що це не настільки важливо, але пакет обов’язково потрібно затвердити до того, як з 1 липня головування у Раді ЄС перейде до Угорщини. 

Новини

Популярні теми форуму

analytics