Close button

"Клубу білого бізнесу": комітет підтримав законопроєкт у другому читанні

"Клубу білого бізнесу": комітет підтримав законопроєкт у другому читанні
Фото: Vadim Chuprina

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики підтримав до другого читання у парламенті законопроєкт про створення "клубу білого бізнесу". Про це заявив народний депутат Ярослав Железняк, повідомляє Економічна правда.

"Законопроєкт значно доопрацьований разом з бізнес-асоціаціями та експертами. Всі зауваження та рекомендації мали бути враховані. Плюс покращили норму про амортизацію обладнання для бізнесу", - написав він.

За словами голови податкового комітету Данила Гетманцева, законопроєктом пропонується:

  • запровадження Переліку платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства, які користуватимуться низкою переваг у податковому адмініструванні під час воєнного стану;
  • до Переліку платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства включатимуться юридичні особи та фізичні особи-підприємці, резиденти Дія.Сіty, які відповідатимуть низці вимог та критеріїв з урахуванням системи оподаткування (зокрема, вимоги до рівня сплати податків, вимоги до рівня нарахування заробітної плати тощо);

Платники податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства, включені до переліку, отримуватимуть такі переваги:

  • мораторій на документальні перевірки, крім деяких видів;
  • скорочення строків камеральної та документальної перевірок у цілях бюджетного відшкодування;
  • скорочення строків надання індивідуальних податкових консультацій;
  • за платником податків закріплюється комплаєнс-менеджер, з яким платник зможе взаємодіяти зокрема із використанням засобів дистанційного зв’язку, у тому числі у режимі відеоконференції.

Новини

Популярні теми форуму

analytics