Close button

Зеленського про нового керівника УДО: Треба побороти "радянщину"

Зеленського про нового керівника УДО: Треба побороти "радянщину"
Фото: prezident.gov.ua

Головним завдання нового керівника Управління державної охорони України Олексія Морозова є забезпечення, щоб в УДО працювали виключно патріотично налаштовані професіонали, які повʼязують свою долю виключно з Україною. Про це заявив президент Володимир Зеленський, пише Валерія Поліщук, РБК-Україна.

Він зазначив, що управління потребує модернізації структури та роботи, щоб забезпечити відповідність вимогам воєнного часу.

"У нового керівника управління є карт-бланш на зміни. Потрібні нові підходи до роботи з особовим складом - без радянщини. Потрібне підвищення рівня бойової та мобілізаційної готовності особового складу й нові підходи до рекрутингу кадрів для управління", - заявив Зеленський.

Президент додав, що також потрібно вдосконалення матеріально-технічної та навчальної баз УДО, зокрема має бути створений власний навчальний полігон управління. На базі Інституту Управління державної охорони України потрібен сучасний спеціалізований Центр підготовки фахівців безпеки.

"І, звичайно, управління має бути очищене від усіх, хто обирає для себе не Україну або дискредитує УДО. Ваше завдання - це безпека ключових інституцій нашої держави. Я дякую всім, хто виконує це завдання абсолютно сумлінно", - заявив він.

Призначення нового очільника УДО

Минулого тижня Зеленський призначив новим начальником УДО Олексія Морозова.

До цього в УДО Служба безпеки України викрила підготовку замаху на топових українських чиновників. Зокрема, на президента Володимира Зеленського та голови ГРУ Кирила Буданова.

Після цього Зеленський звільнив Сергія Рудя з посади начальника УДО.

Новини

Популярні теми форуму

analytics