Close button

Президент доручив направити більше безпілотників на Покровський напрямок

Президент доручив направити більше безпілотників на Покровський напрямок
Фото: prezident.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський під час поїздки до Донецької області провів нараду щодо безпеки та ситуацію у регіоні. Він доручив направити більше дронів на Покровський напрямок фронту. Про це повідомили на сайті ОП, пише Наталія Юрченко, РБК-Україна.

На нараді глава держави заслухав доповіді головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, начальника Донецької ОВА Вадима Філашкіна та начальника управління СБУ в Донецькій та Луганській областях Олександра Надточія.

Як зазначається, за підсумками наради Зеленський доручив урахувати збільшену потребу в дронах на Покровському напрямку при розподілі безпілотників між різними ділянками фронту.

Крім того, президент також доручив спростити процедуру видачі документів, що засвідчують руйнування житла у прифронтових районах.

Додамо, що Покровський напрямок - це колишній Авдіївський напрямок. Він залишається найактивнішою ділянкою фронту. За останніми даними Генерального штабу, з початку поточної доби російські загарбники 15 разів атакували позиції українських воїнів на Покровському напрямку.

Новини

Популярні теми форуму

analytics