Close button

Мобільні оператори встановили рекордну кількість базових станцій

Мобільні оператори встановили рекордну кількість базових станцій
Фото: Рixabay

В Україні за останні пів року мобільні оператори встановили рекордну кількість базових станцій. Про це йдеться в повідомленні міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, повідомляє Економічна правда.

Наприклад, на місяць вони в середньому встановлюють 240 нових базових станцій. За останні пів року — рекордні 2 295+ у понад 300 населених пунктах.

У травні Мінцифра разом із партнерами представила стратегію розвитку електронних комунікацій до 2030 року. Одна з ключових цілей — 98% населення до 2030 року мають мобільний зв’язок та широкосмуговий доступ до інтернету. Зараз цей показник на рівні 91%.

"Під російським вогнем перебуває вся інфраструктура України, зокрема телеком. Мобільні оператори не лише відновлюють знищене обладнання, а й постійно інвестують у покращення наявного", - додав Федоров.

Зазначимо, під час відключень електроенергії люди масово переходять на мобільний інтернет. Це призводить до різкого зростання навантаження на мережі мобільних операторів, що, своєю чергою, спричиняє проблеми зі зв'язком.

Новини

Популярні теми форуму

analytics