Close button

В АРМА відреагували на скасування арешту облгазів Фірташа

В АРМА відреагували на скасування арешту облгазів Фірташа
Фото: facebook.com.AkhmetovFDU

Агентство з розшуку та менеджменту активів звернулося до Офісу генерального прокурора для повторного арешту облгазів Фірташа, повідомляє Економічна правда.

Про це розповіли в агентстві у коментарі ЕП.

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) заявило, що таке рішення є "прямою загрозою для встановлення справедливості у справах повʼязаних із колаборантами та іншими злочинцями".

"Вважаю, що органи державної влади в таких ситуаціях мають діяти як єдиний синхронний механізм спільно з органами законодавчої та судової влади", - заявила голова агентства Олена Дума.

Днями облгази Фірташа принесли до держбюджету 77 млн гривень. Раніше, два роки ці арештовані активи не приносили державі ні копійки, зазначили в агентстві.

"Але в результаті такого рішення ВАКС - питання щодо подальших надходжень до державного бюджету та притягнення злочинців до відповідальності - сумнівні", - додала вона.

З метою уникнення таких наслідків для держави та унеможливлення припинення доходів до бюджету, Національне агентство вже звернулося до Офісу Генерального прокурора щодо повторного арешту "облгазів Фірташа".

Нагадаємо:

Раніше, Вищий антикорупційний суд скасував арешти акцій "облгазів Фірташа".

Новини

Популярні теми форуму

analytics