Close button

Українці вважають малоймовірним напад РФ на іншу країну найближчими роками

Українці вважають малоймовірним напад РФ на іншу країну найближчими роками
Фото: Рixabay

За результатами опитування, 48% українців вважають малоймовірним напад Росії на іншу європейську країну протягом наступних двох років. Про це свідчать результати опитування на замовлення Європейської ради з міжнародних відносин, повідомляє Українська правда.

"На відміну від деяких інших європейських суспільств, більшість українців не розглядають вторгнення Росії в їхню країну як прелюдію до подальшої агресії.
Лише 39% українців вважають, що Росія може напасти на іншу європейську країну протягом наступних двох років, тоді як 48% вважають це малоймовірним", – йдеться в повідомленні.

Крім того, українці не розраховують на падіння режиму правителя РФ Володимира Путіна: 57% вважають, що серйозні політичні зміни в Росії навряд чи відбудуться протягом наступних двох років; лише 32% вважають, що це може статися.

Опитування населення віком від 18 років проводилося у травні 2024 року в 15 країнах (Болгарія, Чехія, Естонія, Франція, Німеччина, Великобританія, Греція, Італія, Польща, Португалія, Нідерланди, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Україна та Франція). Загальна кількість респондентів склала 19 566 осіб.

В Україні опитування проводилося компаніями Datapraxis та Rating Group (7-12 травня, 1500 респондентів) шляхом телефонних інтерв'ю.

Деякі питання не ставилися у Великій Британії та Швейцарії. Анкета в Україні містила кілька запитань, які не ставилися в інших країнах.

Новини

Популярні теми форуму

analytics