Жах! "Шахтар" залишає Лігу Європи

Сьогодні, 18 березня, у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи донецький "Шахтар" у Києві приймав римську "Рому", пише Сєргєй Карась, Курс Украины.

Враховуючи поразку (0-3) у першому поєдинку, команді Луїша Каштру потрібно було забивати. Донеччани більше володіли м'ячем (67 на 33%), а ось щодо ударів - тут була майже рівність: 8-9 (4-3 на користь українців за ударами у площину).

До того ж рахунок відкрили римляни: на 48-й хвилині відзначився Майораль.

На 59-й, після пасу Алана Патріка, Жуніор Мораєс відновив рівновагу. Після цього Каштру пішов "ва-банк", випустивши одразу двох українців - Євгена Коноплянку та Марлоса.

Однак знову забили "Рома" та Майораль: цього разу на 72-й хвилині, після пасу Переса: 1-2 на користь італійців, які виходять у чвертьфінал.

Нагадаємо, о 22-00 почнеться матч "Вільярреал" - "Динамо" (Київ). Наш портал проведе для вас текстову трансляцію.