Перейти к публикации

-=michael=-

Форумчанин
 • Публикации

  23
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

36 Душка

О -=michael=-

 • Звание
  Member

Дополнительные данные

 • Я сейчас в:
  USD

Посетители профиля

866 просмотров профиля
 1. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Заон підлості, як зарплата - вниз (
 2. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я б сказав ще в травні почав щось підозрювати, але найбільший прибуток отримали ті хто зняв в грудні -початку січня.
 3. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Все за планом, так проходять усі крмзи. Як тільки ФРС вмикає верстат на повну - дохідність доллара падає до від'ємних величин. Всі починають бігти в такі країни як наша тому, що в нас високі ставки за відсотками, але як тільки США доходять до дна та відштовхуються від нього то усі роблять точно навпаки, бо американські цінні папери злітають у ціні миттєво, тай нашо їм ці ризики. От саме у такі моменти і відбувається 2-5, 5-8, 27-50 а може і 75. Не можна бути впевненим як пройде ця криза і який буде курс, але щось мені підказує що нічого доброго для гривні очикувати не варто.
 4. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Походу откат на 26,8 - 27,5 закончился раньше времени)
 5. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Спочатку відставка Смолія з відміною розміщення євро облігацій. Потім досить швидке злегка спекулятивне зростання курсу під схвальне спостереження нацбанку і нарешті люди бачучі стрімке знецінення гривні вирішили перевести все в бакс і навіть те що раніше не дуже пекло. + жоден адекватний не стане в такій ситуації скидати валюту окрім випадків коли вже пече край.
 6. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Тут главное не перебрать. Если сильно девальвировать гривну, то резко упадет покупательная способность населения и тогда вообще хана. Дешевеющая гривна делает наши экспортные товары более конкурентоспособными на внешних рынках, одновременно делая менее конкурентоспособными импортные товары у нас. Это дает возможность экспортерам нарастить объемы производства и стимулирует импортеров переносить свои производства к нам. Укрепление гривны делает все с точностью до наоборот. Прошлогоднее укрепление гривны привело к серьезным потерям. Экономика сначала перестала расти, а потом и совсем начала падать, и началось это все задолго до коронавируса. Мое мнение - 30 сейчас самое оно. Ну, а дальше 1-2 гривны в год девальвация.
 7. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Є еще графік виплат у валюті. Mozart написав вище що на минулому тижні погасили в 2 рази більше (більше 600 мільйонів американських) + на наступному тижні погашення ще на 83 мільйони доларів.
 8. -=michael=-

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  1. Порошенко открыто опроверг пленки и назвал их фейком. 2. Видео выше - это результат творчества одного блогера в течении 10 минут. На сегодня для этого существуют нейронные сети. Уже сейчас нейронная сеть умеет подделывать видео, да так, что не отличишь от настоящего и её активно используют в съёмках порно со знаменитостями, а вы про какие-то там пленки...
 9. -=michael=-

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Дабы с економить время смотрите примерно со 2-й минуты.
 10. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Багато хто не буде чекати четверга і почнуть таритись вже сьогодні.
 11. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Кредит МВФ та гроші нафтогазу. Нафтогазівські просто тупо проїдаємо. Коли нафтогазівська гривня перекочує назад в валюту курс - поповзе в гору, або нбу почне зливати ті самі бакси для його стримання. Брати кредит щоб покласти в ЗВР потрібно бо нашому уряду МВФ на інших умовах не дає. Їм не дуже подобався уряд технократів, а тим більше його зміна посеред перемовин. Додаткова сума в ЗВР дала нам змогу розмістити євробонди на 1,7 млрд за рахунок гарантії ЗВР. Але не так сталося як бажалося.
 12. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Погоджусь лиш частково. Зрозуміло що в будь якого бізнесу є резерв в валюті, але зазвичай це невеликі суми бо все решта в обороті. Ні хто не буде брати кредит у гривні під шалені відсотки якщо є валюта.
 13. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Влада давно і багато разів натякала на необхідність увімкнути верстат. Використовувались різні способи інформаційного впливу на населення про користь емісії. Один з таких викидів відбувся кілька днів тому через відеоролик якоїсь там депутанги від слуги народу. Остання перепона це Нацбанк і як бачимо вона усунута. Спостерігаємо.
 14. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  А вони в свою чергу мають купити ОВДП на всю суму)
 15. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Цікаво чому такий різкий перекос, якщо внас взагалі середній об'єм торгів близько 300 млн?
×