Jump to content

-=michael=-

Member
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

360 Душка

About -=michael=-

 • Rank
  Advanced Member

Additional Data

 • Пол:
  Мужской
 • I'm currently in:
  USD

Recent Profile Visitors

2,144 profile views
 1. Оголосивши курс "ринковим" НБУ просто створив собі інструмент якого в нього не було після 24 лютого. Якщо раніше змінити курс можна було тільки постановою НБУ і щоразу це викликало паніку та невдоволення то тепер вони можуть регулювати його щодня і якщо це робити плавно то ніхто і не помітить. Як на мене було очевидно що вони не кинуть все напризволяще адже без щоденних вливань курс полетить в космос ще до закриття першої торгової сесії. Також має бути очевидно що як тільки закінчиться західна допомога то дуже скоро і НБУ перестане наливати. Враховуючи той дисбаланс який є на валютному ринку напрямок очевидний - на північ. Просто тепер нам вказали як це буде відбуватись, а саме поступово, по копійці. Робити висновки по результатам перших двох днів передчасно. В НБУ не ідіоти сидять, вони чудово розуміють що першу психологічну хвилю треба збити і збити рішуче, а трохи згодом вони почнуть діяти.
 2. При такому курсі не працюють конверт депо, а чорний імпорт знову стає цікавішим за білий. ФОПам стає вигідно продавати валюту з рахунків і купувати на отриману гривню валюту на готівці замість тримати її на рахунках чи виводити через конверт депо. Я думаю є ще багато інших варіантів. Наприклад стають невигідні схеми з конвертацією валюти на міжбанку та подальшим обналом її десь за кордоном. Значно легше зробити обнал гривні і перевести її в бакс з таким курсом. А от де брати готівковий бакс на все це - невідомо. Тому думаю відіграємо сезонно - депозитний чинник і підемо вгору. Не думаю що до кінця літа буде 40-41, думаю на 38,5 - 39 і будемо бовтатись з незначними відхиленнями.
 3. -=michael=-

  Медицина в Украине

  А по темі гілки - самолікування вибір кожного. Премію Дарвіна ніхто не відміняв. Слабо уявляю як самолікуванням можна зашкодити комусь крім себе чи своїх рідних. Ну хіба що антибіотики впливають на резистивність бактерій. Мені особисто байдуже бо лікуюсь в лікарів і за рецептами. У випадку складних захворювань не скупіться на консультацію профільного професора. Досвід показує що професора гарні спеціалісти.
 4. Даремно ви про лохів. Не знаю хто і якими об'ємами бере в @Fat Point по 40.5, але про себе можу сказати що точно знаю де для мене завжди гарний курс і далеко не завжди йду туди. Для себе визначів що якщо у відділенні банку можу зняти бакс продати і покласти гривню і втратити на курсі менше 500 грн. то я точно не стану шукати посередині валютника. Економлю час, кеди та нерви. Якщо ситуативно знадобиться здати сотку-дві то я точно не буду їхати з передмістя в центр щоб вигадати 50-150 грн. Підозрюю що навіть ті хто купує по $100 теж за 50 гривень не хочуть бігати кудись далеко. Інша справа коли конкуренти знаходяться в умовному центрі, на відстані 100 метрів один від одного. Тут так, тільки на лоха.
 5. Ну як на мене звільнення територій це скоріше негатив для гривні в перспективі 1-3 місяців. Херсон потребує відновлення інфраструктури, а мешканці гуманітарної допомоги. Буде значне вливання гривні яка тиснутиме на курс. Інформація дуже позитивна, але не для курсу валюти.
 6. -=michael=-

  Достойная зарплата

  Ну нафіг таке нормальне життя. Чи ви мали на увазі 700 на кожного? Ні, звісно вижити за ці гроші можливо, але вдягатись виключно на секондах, а харчуватись переважно бульбою яку особисто виростив на 50 сотках городу в селі. Але я чомусь вважаю що бульбу мають вирощувати фермери, а кожна людина має право на нормальний одяг, гаджети, житло ітд. А ще має щось відкладати і на машину збирати не 8 років. Як на мене мінімальний дохід для родини повинен бути від 2000 доларів.
 7. -=michael=-

  Приватбанк

  Жесть. НБУ своїми множинними курсами разом з картковими туристами призвели до того що тепер за кордон будемо з мішками кешу їздити(
 8. -=michael=-

  Sense Bank (Альфа-Банк)

  То вже краще докапіталізувати, а потім націоналізувати)
 9. Револют створював сильне перетікання валюти з резервів держави на готівковий ринок. Без р2р сильно впаде пропозиція, долар піде в гору. Так, депозит зв'яже гривню, але чи достатньо буде цього? Яка частина попиту була для зберігання а яка для тіньового імпорту? Від цього і залежить вплив депозитів на курс. Ну і ще не забуваємо що населення в нас навчено не довіряти банкам, а тим більше під час війни. Мало для кого 50-100к грн є такою сумою якою можна ризикнути.
 10. І одночасно підняв ліміт по депо. Давно пора. В касах кілометрові черги з револютчиків. Без платини в банк не зайти.
 11. -=michael=-

  Цена на нефть, бензин

  Якщо завтра мир от газ піде через нашу ГТС. А там 178 потужність на виході і 288 на вході з яких задіяно 40.
 12. -=michael=-

  Цена на нефть, бензин

  Там все одно прокачки не було. Просто гопнік надійний постачальник газу хоче пропетляти від неустойки за невиконання контракту.
 13. -=michael=-

  Приватбанк

  В тому то і справа що всього 1000. Тепер щоб зняти 10к треба 10 днів замість 4-х. Ну або брати з собою ще 2.5 родича. До речі хтось знає чи не існує якихось місячних лімітів?
 14. Перепрошую, а доходи в вас теж в валюті?
 15. Або інсайд, або своєю постановою про використання наявної валюти імпортерами НБУ перекрив якусь схему з обналу валюти від експорту без продажу по єдиному курсу на мідбанку. А скоріш за все і те і інше.
×