Перейти к публикации

-=michael=-

Форумчанин
 • Публикации

  33
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

73 Душка

О -=michael=-

 • Звание
  Member

Дополнительные данные

 • Я сейчас в:
  USD

Посетители профиля

985 просмотров профиля
 1. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Нагадало Юліну, а потім Вітіну тисячу. Чи то було навпаки?
 2. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Все логічно. Гривня повернулась до нормального курсу що призвело до зростання цін на імпортні товари. Народ збіднів і грошей вистачає тільки на харчі. + високі ціни на зернові. Якщо подивитись на наведені графіки то видно що аналогічна ситуація спостерігалась у 2014-15 роках та 2008-9, але в серпні 2008 ще все було окей і курс зміцнився до 4,85. Ще відсотків 5-10 до курсу 30-31 і буде якраз те що треба.
 3. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Не розумію зв'язок. Навіщо знецінювати гривню, щоб стало не вигідно купувати облігації? Я ще зрозумію зміцнити, а потім всіх прокинути, але не навпаки. Чи ви натякаєте, що банкам нема куди дівати гривню і вони будуть вимушені вкласти в ОВГЗ на короткій термін, щоб мінізувати втрати? Ок, тоді я так розумію, ви очикуєте девальвацію?
 4. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Після 14-15 років я особисто писав код для розрахунку цін в уе з автоматичним перерахунком в гривню при зміні курсу і перевіркою курсу декілька разів на день для цілої купи інтернет магазинів. Практично усі нові інтернет магазини були одразу з цією опцією. Сприводу 19 року і походом на 23 не скажу бо вже не займаюсь магазинами. Не здивуюсь якщо відключали.
 5. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Так всі вже вчора ввечері відкупились)
 6. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Дозвольте вас виправити, ви пропустили один маленький нюанс. В нас в парламенты монобільшість сформована президентською партією, переважно з людей, набраних за три дні до виборів. З весільних опертаторів, домогосподарок та інших мало пов'язаних з політикою персонажів. Всі вони підпорядковуються президенту напряму. Таким чином, президент, отримав у свої руки майже необмежену владу. Уряд і парламент повністю підпорядковуються особисто йому. Навіть судова гілка бачучі такі розклади сильно не брикається. Все що сьогодні відбувається в Україні і в тому числі курсоутворення - це все результат діяльності та особиста відповідальність однієї особи на банковій.
 7. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Сложность заключается в следующих пунктах: 1. Зарплаті бюджетников. Очень много бюджетников получают меньше 10к, а те которые получают больше - тоже захотят прибавки. 2. К минималке привязан ЕСВ чпшников и они будут явно не довольны ведь нужно будет платить в два раза больше налогов и скорее всего солидная их часть просто уйдет в черный нал. 3. Тоже самое можно сказать и про бизнес. Да, сейчас не так много людей получают зарплату меньше 10к, но очень много получают минималку + конверт. Увеличивать в два раза налоги на фонд оплаты труда в период кризиса для многих будет означать конец. Скорее всего все либо переведут сотрудников на полностью черную зп или придумают схемы с 1/2 ставки или вообще сократят часть персонала. 4. Резкое увеличение зарплат бюджетников приведет к росту инфляции. По факту профит получат только бюджетники. Налогов сильно больше не станет, а может стать и меньше. Расходная часть бюджета увеличится и будет направлена на самое тупое дело - проедание.
 8. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Так, саме про це. Думаю буде коридор 27,7 - 27,99. А може підемо на 28.2?
 9. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Цікавий сигнал прийшов сьогодні від НБУ. Що він може означати? Влада визначила новий валютний коридор і поступово штовхають ринок у нього? Які межі нового коридору? В кого які думки з цього приводу?
 10. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ставка рефінансу 6%. Навіщо банку возитись з дрібними вкладниками за більшу суму?
 11. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Заон підлості, як зарплата - вниз (
 12. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я б сказав ще в травні почав щось підозрювати, але найбільший прибуток отримали ті хто зняв в грудні -початку січня.
 13. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Все за планом, так проходять усі крмзи. Як тільки ФРС вмикає верстат на повну - дохідність доллара падає до від'ємних величин. Всі починають бігти в такі країни як наша тому, що в нас високі ставки за відсотками, але як тільки США доходять до дна та відштовхуються від нього то усі роблять точно навпаки, бо американські цінні папери злітають у ціні миттєво, тай нашо їм ці ризики. От саме у такі моменти і відбувається 2-5, 5-8, 27-50 а може і 75. Не можна бути впевненим як пройде ця криза і який буде курс, але щось мені підказує що нічого доброго для гривні очикувати не варто.
 14. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Походу откат на 26,8 - 27,5 закончился раньше времени)
 15. -=michael=-

  Прогноз курса доллара к гривне

  Спочатку відставка Смолія з відміною розміщення євро облігацій. Потім досить швидке злегка спекулятивне зростання курсу під схвальне спостереження нацбанку і нарешті люди бачучі стрімке знецінення гривні вирішили перевести все в бакс і навіть те що раніше не дуже пекло. + жоден адекватний не стане в такій ситуації скидати валюту окрім випадків коли вже пече край.
×