Перейти к публикации

brandy

Форумчанин
 • Публикации

  135
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

102 Душка

Дополнительные данные

 • Я сейчас в:
  USD
  EUR

Посетители профиля

2 064 просмотра профиля
 1. Ага, щазз. Ледь вмовив залишити сина на репетиторство англійської і німецької (на час карантину - онлайн уроки). А ви впевнені, це рука Кремля, а не просто пройшов час хвороби в саме цих людей (тижні 2-3), і вони само собою сьогодні б одужали?
 2. brandy

  Прогноз курса доллара к гривне

  Дві сторони медалі вашого посту. Позитивний - треба бути на позитиві і вірити в краще, наприклад в те, що завалять нас валютою, особливо коли у вас гривнедепо. Негативний - деякі депутати? Шеф кухар? Весільний фотограф? Качок? Для чого депутату, який справді володіє такою інформацією (тобто він не шавка), зливати її "поперед батька"?
 3. brandy

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ми тут бачимо міжбанк, бачимо налічку по великих і не дуже містах. Раніше по готівці чули про метрвий ринок від пана @Samurai Зараз, коли все пішло вгору - тихо. Справді, хотілося б почути який стан готівкового ринку в столиці: чи спреди великі, і беруть по соточці, чи навпаки. P.S.: більше тижня вас не чути. Невже пішов двіж на готівці?
 4. brandy

  Куда вкладывать сбережения?

  не зауваження, я питання. Хоч і не за темою вітки, вам не важко розповісти, що таке 15.5 і 12.5? Що за 30%?
 5. brandy

  Прогноз курса доллара к гривне

  прикалуєтесь? вивести трохи, 500-700 євро на "поїсти" наступні 2-3 тижні, решту залишити в валюті. Курс для ФОПів 29.3 більше ніж влаштотовує.
 6. brandy

  Качество топлива на АЗС

  І який смисл в дизелі в 2019 році? Високий крутний момент? Розхід? Бензинові двигуни ще більші пожирателі всього (крім ДТ)
 7. brandy

  Качество топлива на АЗС

  так просто співпало, можливо в той момент тільки заповнили резервуари, і бензин скаламутився. Моя машина однаково добре їздить і на укрнафті (мавекс, анп, авіас обминаю, заправляюсь на єдиній чистій укрнафті в місті), і на окко-вог. Тут суть мого повідомлення була зовсім в іншому: у випадку поганого бензину я просто злию поганий бензин або розбавлю з іншої АЗС, і все в нормі. А власникам сучасних дизельних двигунів це влетить в немалі гроші. Питання до Аид: Вищезгадана машина судячи з форумів, каталізатор дуже не любить спирти в бензині. Дозвіл на тип палива - від 91-го нашого, 87-го американського. Заправляюсь в основному 92-м на укрнафті, окко і вогу. Машина їде шустро на ньому, мені вистачає. А зараз питання: в ньому таки менше спиртів, ніж у випадку, якщо я буду лити 95-й бензин на АЗС згаданих мереж?
 8. brandy

  Качество топлива на АЗС

  я якось невдало запрвився на ВОГу бензином. В гірку підіймаюсь, бачу автомат одну за другою передачі скидає і набирає оберти. На цій же гірці раніше такого не було. Заїхав до укрнафту, долив ще 20л їхнього бензину, і машинка ожила. P.S.: tucson 2.0 бензин, атмосферник, звичайний автомат, без турбіни.
 9. brandy

  Качество топлива на АЗС

  Одразу згадую срач в мордокнизі, розпочатий власником новенького дизельного мегана 1.5, який невдало заправився на чернівецькому чи то вогу, чи то окко, і ні гарантія, ні каско то не покрили немалі витрати.
 10. brandy

  Работа сайта: предложения

  Для адмінів поштовика: поправте антиспам, ви самі ж помічаєте свої дайджести, як спам: X-Virus-Scanned: amavisd-new at poshta.kurs.com.ua X-Spam-Flag: YES X-Spam-Score: 7.687 X-Spam-Level: ******* X-Spam-Status: Yes, score=7.687 tagged_above=2 required=6.2 tests=[FROM_EXCESS_BASE64=0.105, HTML_MESSAGE=0.001, MISSING_MID=0.14, MIXED_ES=3.283, NO_RECEIVED=-0.001, NO_RELAYS=-0.001, RAZOR2_CF_RANGE_51_100=2.43, RAZOR2_CHECK=1.729, URIBL_BLOCKED=0.001] autolearn=no autolearn_force=no ..... Subject: ***Spam*** =?UTF-8?Q?=D0=92=D0=B0=D1=88_=D0=B4=D0=B0=D0=B9=D0=B4=D0=B6=D0=B5=D1=81?= =?UTF-8?Q?=D1=82_=D0=9A=D1=83=D1=80=D1=81_=D0=94=D0=B5=D0=BD=D0=B5=D0=B3?=
 11. brandy

  Качество топлива на АЗС

  Так я якраз саме від вас сподівався почути внятний коментар. Відео натякає на те, що все пальне на преміум і не дуже АЗС у нас все з одного місця. Ще один коментар там у стопхамі досить цікавий, процитую прямо тут: Ну і ще один, звучить вже зовсім абсурдно Хочеться на все це почути ваші коментарі, чи справді на преміум АЗС буває імпортне, теоретично якісніше пальне.
 12. brandy

  Качество топлива на АЗС

  https://www.facebook.com/groups/stop.ham.buk/permalink/1132057076955142
 13. чомусь PayPal їхні карти вважає британськими, і автоматом виставляє GBP основною валютою, доводить після кожного перевипуску писати в саппорт, щоб коректно прописали EUR/USD до них. Але можливо у них декілька банків-емітентів.
 14. Приходить новачок Kira156 на форум, і перше ж (і єдине) повідомлення про якісь сками і арешти. В той же час місяць тому у розсилці від Worldcore згадувалась чорна PR кампанія від криміналітету з України. Повний текст розсилки нижче. Так що треба більш тверезо аналізувати.
×