Перейти к публикации

brandy

Форумчанин
 • Публикации

  163
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

170 Душка

О brandy

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Я сейчас в:
  USD
  EUR

Посетители профиля

2 219 просмотров профиля
 1. Французьке дослідження показало, що школярі не поширюють коронавірус Це дослідження і його висновки дуже важливі саме для України. Бо тут вже ходять петиції високоінтелектуальні типу такої: https://petition.president.gov.ua/petition/96970 суть якої в тому, щоб діти тинялись без діла під час карантину і деградували. Впевнений, що не у всіх дітей було якісне дистанційне навчання через zoom, google classrom та інші платформи, як у моїх дітей. Але або нехай відкривають школи, або не відміняють систему дистанційного навчання.
 2. і цікава табличка: у лютому, березні і квітні 2020 загальна смертність складала 97-98% від аналогічного періоду 2019 року "Помирає менше, ніж у 2019 році": Стефанішина розповіла, чому ЄС має відкрити кордони для України
 3. дозвольте посперечатись. Буде немалий відсоток смертей від хронічних хвороб (серце, діабет, нирки, хвороби судин), бо ці люди через паніку бояться чи не мають можливості відвідати планове лікування.
 4. вже було? Держстат відмовився публікувати дані про смертність українців під час карантину
 5. в такому віці немає здорових людей. Є недообстежені.
 6. О боже, яка дічь! Французи після американців зрозуміли теж, що у них Sars-Cov-2 буде вже в кінці грудня. Та перехворіють всі (майже всі - в непомітній формі), і буде колективний імунітет. Питання ось в чому - а на чому тут мутити бабло? на софті для так званих паспортів? на бланках?
 7. повертаємось до 90-х і протоколу NMT. Красота! 450 MHz! Особливо підходить для степової частини
 8. не удивительно, что только у нас используется этот термин. У буржуев термин более соответствует реальности - lockdown
 9. карантин с этим цирком не имеет ничего общего. Прочитайте определение термина "карантин".
 10. 100% В деревне Вилларибо и Виллабаджо меряли, оказалось что средний размер в Вилларибо — 14 см. а в Виллабаджо — 25 см. Откуда же такая разница? Все просто, в Вилларибо меряли линейкой, а в Виллабаджо проводили опрос.
 11. так обіцянка - повернути заробітчан додому. Шкода, вони це не так зрозуміли у 2019-му
 12. це про Україну, чи в загальному? Тоді тут тут ринок землі не дуже клеїться це питання про безкрайнє поле
 13. ой. В селі жителі влаштували протест проти вишки мобільного оператора. Київстар приїхав на зустріч, вислухали місцелих жителів. Хвороби зявились. У чоловіків не стоїть. Подумали, подумали... - А що буде, коли ми їх ввімкнемо?
 14. так з захисними костюмами епіцентра ще один скандал - сертифікати то липові.
 15. ВООЗ трохи абкакалась https://nypost.com/2020/04/29/who-lauds-sweden-as-model-for-resisting-coronavirus-lockdown/?utm_source=twitter_sitebuttons&utm_medium=site buttons&utm_campaign=site buttons сподіваюсь і ми підемо шляхом Швеції. І чим швидше, тим краще
×