Перейти к публикации

brandy

Форумчанин
 • Публикации

  320
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

554 Душка

О brandy

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Я сейчас в:
  USD
  EUR

Посетители профиля

2 567 просмотров профиля
 1. Я не прихильник теорій заговорів, але у вересні 2019 року, за декілька місяців до спалаху в Ухані, фонд Білла і Аманди Гейст інвестує у німецьку BioNTech 55 млн дол у співпрацю по боротьбі з інфекційними хворобами. Сума інвестицій може вирости до 100 млн дол. А зараз BioNTech разом з Pfizer спільно виробляють свою вакцину від коронавірусу. BioNTech Announces New Collaboration to Develop HIV and Tuberculosis Programs - Bloomberg
 2. ви прокоментували "фіаско" інформацію про те, що
 3. да да да! Це питання мене найбільше турбує. Ось доставили пфайзер в Україну, далі потрібна правильна логістика в регіони. Як далі спасітєль України в пальто за 620к грн буде спасати Україну після "доктор смерть" в футболці за 200 грн.
 4. Графік смертності від ковіду на 100 тисяч населення в 3 штатах. Флорида: без локдауна і вимог носити маски Техас: локдаун завершився місяць тому, вимоги до масок в силі Каліфорнія: триває локдаун і вимоги до масок. Не дивлячись на різну політику і обмеження, смертність в цих 3 штатах приблизно на однаковому рівні
 5. Безмежно вдячний! З цього відео дізнався, що існують вакцини він кліщового енцефаліту. А по темі - з нетерпінням чекаю, коли Спутнік масово колотимуть в розвинутих європейських країнах. Можна буде порівняти побочку астразенки і спутніка. Нічого не маю проти жодної, але хочеться статистики з країн з прозорим висвітленням подій.
 6. Швидкі тести неточні - помиляються набагато більше, ніж ПЛР. Здайте ПЛР в ДІЛА. В крайньому випадку в сінево. У решти - дешеві реагенти. Здавайте ПЛР зранку, не ївши, не пивши і не куривши. Ну і жодних ліків останні 6 годин.
 7. Тобто на 7 млн отриманих вакцин в США одна смерть від тромбозу, 1 людина в критичному стані, і ще 4 людей схоже врятували.
 8. Страна в своєму репертуарі також. В оригінальній статті, на яку вони посилаються, основна суть, що китайці хочуть зараз створити якісну, сучасну вакцину іншого типу, на mRNA технології (як pfizer i moderna). Але страна про це ні слова не написала, зате про спутнік вліпила 5 копійок.
 9. Reuters написав про 400 вакцинованих людей. Звідки вони взяли їх, якщо в оригінальній статті Israeli data shows South African variant able to ‘break through’ Pfizer vaccine - THE TIMES OF ISRAEL мова йде про дослідження 150 вакцинованих і інфікованих. Стандарти журналістики... І одразу писати статтю при одиницях заражень і при такій незначній виборці - як мінімум дивно. Але схоже ціль статті ховається в одному абзаці:
 10. вітаю, ви вже "перехворіли" не помітивши! У мене 11.1 було після легких симптомів. Бачу, рівень вашої паніки (закрити все на карантін!) зменшився, порівняно з тим, що ви писали пів року тому.
 11. В цьому пості "По той бік новин" детально розжували всю ситуацію з АстраЗенекою https://www.facebook.com/behindtheukrainenews/posts/904417553715712 Дякую @Moskit за посилання на інтерв'ю з Сєвєриновим. Складаючи це все до разом, враховуючи кількість вакцин астри і спутніка, кількість в юрисдикціях, де побочки будуть висвітлювати, прийшов до висновку, що вони надзвичайно подібні, хоча і є підсвідома недовіра до Спутніка. Якщо влітку, чи восени, я писав в цій темі, що всі мої знайомі лікарі категорично проти вакцинацій, оскільки перехворіли, то за ці пів року моя думка змінилась. Якби у мене не був достатньо високий рівень антитіл - однозначно вакцинувався би чим є. Як тільки спадуть - однозначно шукатиму можливість вакцинуватись. Можливість це зробити зараз є будь-кому навіть у нас, на залишках 10-дозової пачки. Питання до @Moskit як до мікробіолога: є відмінність в походженні аденовіруса в Астрозенеці і Спутніку? Мій рівень знань не дає мені можливості перевірити таке твердження, яке я часто зустрічав у соцмережах: Спутнік використовує людський аденовірус, а АстраЗенека - від шимпанзе, тому імунітет звикає до спутніка і наступні дози на нього не реагуватиме. Такого недоліку у астрозенеки немає. Прошу вашого коментаря.
 12. Росія продала до ЄС інший "Спутнік", ніж той, що отримав схвалення у науковому журналі
 13. brandy

  Я б в айтишники пошел...

  Колеги не-галєрщики, а які там відсотки на дивіденди? Схоже, скоро робитимемо офшорні компанії, і будемо виводити дивіденди в Україну замість ФОПів і таких теплих лампових 5% по ІТ КВЕДах.
 14. спортили ОБИДВІ партії: А це дійсно можливо, але тільки у випадку, якщо виробники американських вакцин зможуть забезпечити необхідну кількість вакцини в зазначені терміни.
×