Перейти к публикации

brandy

Форумчанин
 • Публикации

  194
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

248 Душка

О brandy

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Я сейчас в:
  USD
  EUR

Посетители профиля

2 277 просмотров профиля
 1. Я раніше вже наводив статистику за 2018 рік: Якщо з цієї статті перейти за посиланням на https://socialdata.org.ua/death/ , далі натиснути на 10. Хвороби органів дихання, то отримаємо таку картинку: 10. Хвороби органів дихання Всього померлих: 12906 Основні складові цього розділу: Пневмонія, збудник не уточнений: 5095 Інші хронічні хвороби нижніх дихальних шляхів: 5386 Бактеріальна пневмонія: 919 Гнійні та некротичні стани нижніх дихальних шляхів: 856 Тобто станом на на кінець вересня 2020 року у нас 6807 померлих від туберкульозу та ковіду. Може до кінця 2020 набереться на 12000 як у 2018 по смертям через хвороби дихальних шляхів, а може і ні.
 2. brandy

  Качество топлива на АЗС

  @Аид Прокоментуйте будь-ласка Кабмін встановив нові стандарти якості бензину та інших рідких палив Буде дорожче, але не якісніше? Таки будуть контролювати? Чи нічого не зміниться?
 3. Здається не дублюватиму статтю, не було її ще тут: Covid-19: Do many people have pre-existing immunity? Досліджували зразки донорської крові, зданої з 2015 по 2018 роки. В залежності від країни, регіону, від 20% до 50% зразків мали в собі "реактивні Т-клітини", які вступали в "реакцію" з SARS-COV-2 і були здатні побороти вірус. Це ні що інше. як імунітет.
 4. Так оригінально: три міста, які найбільше кіпішували, звертались до уряду, погрожували відкрити все, що можна, - вибили собі вихід з червоної зони. Притому одразу в зелену
 5. доказатєльства чого? З вами ніхто і не спорить: так, вірус існує, новий вірус, під загрозою люди з ослабленим імунітетом, сердечники, діабетики, люди з ожирінням. Смертність від корони - менше 1% загальної кількості смертей. А яку думку ви і Adriano пробуєте донести?
 6. Поки клятий Ньютон не відкрив гравітацію, люди могли літати! По не з'явився коронавірус, люди не помирали. Терміну "смерть" у словниках не було, от тільки зараз з'явився цей термін.
 7. ну в новій статті від вас є і про Тернопіль. Я минулого тижня наводив невідповідність даних від посади, призначеної бубочкою і місцевим мером
 8. І який їм зміст тепер лікувати не ковід, якщо за ковід краще платять. Show must go on
 9. майже так. за вийнятком того, що на цю кількість 3200 зовсім невідчутно зменшиться кількість смертей від раку та кровоносної системи.
 10. станом за сьогодні від початку року від covid-19 померло 3211 людей. У 2018 році від хвороб кровобігу померло близько 400 000 людей. Загальна смертність за 2018 рік - 574571 людей. За 2020 рік смертність від covid-19 буде складати від одного до півтора відсотка смертей від хвороб кровобігу. Чи десь 5% смертей від раку. http://amnu.gov.ua/vid-chogo-pomyrayut-ukrayinczi-z-yavylasya-statystyka-shho-lyakaye/
 11. І знову, не мер (виборча особа), а представник уряду/президента - голова адміністрації
 12. типова ситуація для багатьох областей - жаба гадюку. Губернатор - мерію обласного центру. оригінальний пост голови тернопільської обл адміністрації (каменти під постом агонь) В той же час мерія подає зовсім інші цифри
 13. а хіба хтось каже, що його немає? Він є, дійсно, дуже специфічний. Але диктаторські методи не потрібні. Цікавий тред у твітері: Є ймовірність тисяч смертей в США через апарати ШВЛ.
 14. Так, так! Давайте дочекаємось кінця року і знову порівняємо статистику. У квітні тут постійно проскакувало, що 4 місяці - це недостатній термін для порівняння статистики смертності з попередніми роками. Вже дев'ятий місяць, і все ще немає армагедону. За рік смертність виявиться аналогічною або меншою за попередні роки.
 15. Весна 2019. Дочка з садочку прийшла з сильним харчовим отруєнням. Вся інфекційка була забита, з них 2 поверхи носіями кору. Літо 2019. Спека, останній дзвоник, піцерія, кондиціонери. Син серйозно так захворів на пневмонію. В той час дитяча пульманологія була забита вщент. Тому "больницы переполнены" були ще задовго до першої згадки про SARS-COV-2
×