Перейти к публикации

Lucius

Форумчанин
 • Публикации

  183
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

408 Душка

О Lucius

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Але не у 11:40 - прогноз був недостатньо точним. Мабудь вже полилася бюджетна гривня, плюс продовжується вивід предноворічних девідендів. Не виключено що військовий стан продовжує свій негативний вплив на бізнес та економічні очікування. Думаю що вище 28,30 не піде. НБУ не дасть, та і народ побіжить купувати новорічні подарунки конвертуючи валюту в кольоровий папір.
 2. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Жахливі події розгортаються на валютному ринку. Економіка України може не витримати такого різкого падіння курсу доляра. Тільки НБУ стоїть на захисті нашого добробуту. Не дай Боже впаде курс до 27,50, чим Мінфін буде виплачувати пенсії нашим пенсіонерам які побудували важкою працею таку процвітаючу Державу. Тільки враховуючи що в мене на депо париться немало гривні, було б непогано побачити у лютому 26,00.
 3. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Гривня знову "пробила" 28,00. І знову пробила, і знову, потім ще раз пробила 28,00, а потім і "пробурила" 28,00. І прогнозовано залишилась на 28,00. Якись День Бабака в українському Пеклі.
 4. Lucius

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Я думаю що Петро відноситься до того сорту людей з яких як з гуся вода, або склизькі як глисти. І звинувачувати варто тих хто його обрав і терпить вже майже 5 років. У нас яка влада такий і нарід.
 5. Тут труть політичні висловлювання. Але єдину небезпеку я вважаю в особі ПАП. Кажуть що останнім часом він дуже засмучений своїми рейтингами та реальною переспективою драпати в лондон. Тому якщо він побачить що ніяких можливостей переобратись нема, він може обвалити все. Нехай наступникам дістається руїна, поки вони будуть її розгрібати він відсидиться де небудь.
 6. Ви занадто драматизуєте. Не забувайте що нашу владу курує Захід. Захід не допустить форсмажорів.
 7. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Можливо він і військовий стан пророкував, він сказав що річний максімум передбачає на листопад. Рік ще не закінчився.
 8. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Подивиться статистику скільки українці і в яких банках тримають депо. Я теж тримаю, головне не перевищувати 200 тис. і все буде добре.
 9. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Укрїнці можливо і купили б з переляку валюти, але нема на що - бо всю гривню на депозити поклали.
 10. Lucius

  Так ли всё хреново?

  В моєму оточенні є різні люди, для яких і 500$ не гроші і ті для яких 500₴ гроші. Ви взяли дані статистичних досліджень та порівнююте зі своїми спостереженнями, а це не науковий підхід. Потрібно десь взяти статистику по Україні зі схожими параметрами, але з джерел вартих довіри.
 11. Lucius

  Так ли всё хреново?

  В америці більшість людей, що відносяться до середнього класу, всі гроші вкладає у споживання та взагалі живе у борг. Окрім того у США 320 млн. - всі не можуть жити добре.
 12. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Мені здається що курс продажу в обмінках - це просто хотілки спекулянтів. Реального потенціалу, з усіма панікерами та спекулянтами, не достатньо щоб рішуче перешагнути 30,00.
 13. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Думав зливати по 29,50. Але бачу що можемо долетіти і до 32,00. Подивимось як піде. Але до кінця року здається 28,00 ми більше не побачимо.
 14. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Є. Бо якщо все вісить на волосині то найменший поштовх виведе систему з рівноваги. А якщо українська економіка та соціальна сфера потужні та міцні, ніякі військові стани а тим більш реальні військові дії з застосуванням ядерної зброї не здатні її поколихати.
 15. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Всепропальщики знову зганьбилися?
×