Перейти к публикации

Lucius

Форумчанин
 • Публикации

  35
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

93 Душка

О Lucius

 • Звание
  Member

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Моя цитата "Ні яких суттєвих відкатів не буде. Максимум копійок 30" то було теждень тому. Ви кажете що 37 коп. Можливо, я кожну копійку не вираховую, для мене головне тендеція однако. Ніякі парі мене не цікавлять, я не граю в азартні ігри, особливо в наперстки. Не помиляються тільки ті хто нічого не прогнозує.
 2. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Рубль буде з періодичними відкатами падати до 75-76, потім підніметься до 70. Гривня буде плавно девальвувати, готовне завдання НБУ зараз утримувати саме плавну девальвацію, без різких стрибків по типу 50 коп. на день Бажано до кінця серпня втриматися в межах 28,00-28,20. На тактику "загону" і відкату з профітом біля 1грн. ніхто не піде, бо великий ризик розігнатись більше ніж потрібно, особливо враховуючи зовнішню ситуацію. Відкатів не буде! Максимум 20коп, по причинам які ніхто не спрогнозує, особливо хто сліпо вірить в математичні моделі.
 3. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Мені подобається ця думка. Завжди було цікаво який максімальний курс можливий при якому фінансова та соціальна система не рухнуть, або краіна не перетвориться на Венесуелу або Лесото. Той що є зараз 26-27 встановився після 40 у лютому 2015, зараз стає зрозумілим що бажання стримувати його монетарними та адміністративними засобома приводить до ефекту "стиснутої пружини " яка або розіжметься зі свистом, або її потрібно плавно відпускати на 40.
 4. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Всі хто чекає "відкату" повинні зрозуміти що можна і не дочекатися, а ті відкати та боковики що будуть не варті того щоб їх з ризиком вийти в мінус виловлювати. Хто не є спекулянтом той може спокійно скуповувати на всі вільні гривні долари і чекати кінця року з вибіром злити по 31,00-34,00, це як пощастить. З євро потрібно бути більш обережним, але як деверсіфікація то можливо. Той хто працює "з колес", і хоче кожен день конвертувати позицію в плюс слідкуйте за Бурим Мишей, в нього є чарівний графік.
 5. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Більшість невеликих агрофірм експортує продукцію через трейдерів. Трейдери отримали валюту під врожай і перевели в гривню вже давно. У аграріїв купили за гривню, ті гривню перевели в валюту, бо не вірять в гривню. Великі агрохолдинги так, працюють напряму з замовником і отримають валюту, тільки більшість цієї виручки залишається в західних банках і на Україну не повертається.
 6. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ні яких суттєвих відкатів не буде. Максимум копійок 30. Відкат можливий під захід валюти єкспортерів, аграрії навпаки більше валюти купують ніж здають, металурги не мають суттєвих надходжень, надія на курятину, 50% обов'якової виручки тільки після 20-х чисел, а це вже період сезонного пожвавлення ділової активності. Нацбанк боротися за курс не буде з вищеназваних вже причин. Який буде курс на кінець серпня важко сказати, біля 28,00-28,50.
 7. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Всі прогнози щодо того що нинішнє зростання курсу долара є закономірним через виплату ОВГЗ, ПДВ, Пенсій, Девідендів і т.п. - є дуже в'яле заспокоєння. В бюджеті вже зіяє величезна дира, яку реально закрити або новими ОВГЗ зі ставкою 18-18,5%, або девальвацією до 30-31,50, що це потрібно робити плавно але невідкладно, інакше в наступному місяці знову не буде чим платити пенсії, а можливо і з/п держслужбовцям. Нашій владі не цікава стабільність курсу, бо більшість цих нерезидентів які навесні вклалися в ОВГЗ і підтримали гривню - це офшори наших олігархів, які і зараз могли вклвстися в новий випуск ОВГЗ а не виводити прибуток до тих же офшорів.
 8. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Якщо у понеділок-вівторок зростання долара не зупинеться і він вийде на 27,50 то 28,00 і подальше зниження курсу гривні стає реальністю. Дії Нацбанка здаються невчасними та недостатньо ефективними, причини можуть бути у тому що регулятор не хоче витрачати ЗВР за таким "несуттевим" приводом при тому що резерви дуже обмежені, також девальвація гривні здається ледь не единим вихідом по наповненню зпустілих казначейських рахунків, особливо у відсутності кредитів та неможливості під низькі проценти розмістити цінні папери. Якщь оперувати цією логікою то плавне підняття курсу долара до 30,00-31,00 на кінець року здається дуже вірогідним. Але відкати будуть, бо "загіни" ніхто не відміняв, але в межах 0,50-1,00 грн.
 9. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я в минулі роки 100м. пробігав за 10,2с. і штангу 150кг. підіймав, а зараз ні. Чому так? Мабудь що все змінюється і не завжди на краще.
 10. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Можливий відкат на 20-30 копійок до перших календарних серпня. Потім навряд буде тільки зростання.
 11. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Найближчий тиждень гривня вийде на межу 27,20-27,35 де і буде перебувати до 20-х календарних серпня, потім зростання до 27,70-27,90. У Вересні можливо і 28.
 12. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  У березні почнеться підготовка до посівної. Аграрії почнуть прикупати соляру, добрива, запчастини, арендувати комбайни та інш. Придеться ім або здавати припасені валютні заначки, або продавати залишки врожаю. Нам потрібно тільки дочекатись. Щодо відносен з МВФ, політичної стабільності то годі сподіватись на якись позитиви, і не варто на цьому сильно зациклюватися. У другій половині березня побачимо 26,50.
 13. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Це буде високий пілотаж. Навряд чи у вищих щаблях хтось всіє настільки ювелірно працювати. Думаю будуть ритмічно качати кожен місяць курс туди-сюди з амплитудою 1-1,50 грн.
 14. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  А чому влітку такий великий курс. Вона прогнозує суммування "чорніих лебедів": розрив співпрці з МВФ, програш по боргу Януковича та Газпрому, падіння попиту на експортні галузі? Що відбудеться, не можна гадати на кавовій гущі.
 15. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Так переплутав січень з лютим, бо дуже довго святкував
×