Перейти к публикации

Lucius

Форумчанин
 • Публикации

  224
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

490 Душка

О Lucius

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. Я завжди мріяв про президента єврея, нарешті Україна дочекалася того чого вона заслуговувала вже багато років. І зараз я згадую як був на зустрічі у далекому 2002 році зі Славою Стецько - дружиною нашого видатного Ярослава Стецько який у червні 1941 року, у Львові проголосив акт незалежності Украінської держави. На тій зустрічі були присутні - Тягнибок, Парубій, Кошулинський, Палій та ще багато наших видатних патріотів - ніціоналістів. Тоді Слава сказала чудову фразу:"Україна стане багатою і щасливою державою коли до влади прийдуть етнічні українці, виховані в національних традиціях і любові до власного народу. культури, мови тощо." Отримуйте нарешті те чого варті та реготіть разом зі своїм новим презиком.
 2. Українці з великою увагою та цікавістю спостерігають за виборчими змаганнями кандидатів у другому турі.
 3. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Працівникам ЦВК та "карусельникам" почнуть видавити готівку за роботу, тому найближчий тиждень думаю піднімемось до 27,25-27,45, бо всю цю готівку будуть конвертувати в валюту. Якщо резульати виборів для нас всіх будуть незадовільними і до влади дорветься новий президент то можливо побучим0 28,00-29,00.
 4. Lucius

  Накопить на хорошую пенсию: советы экспертов

  Краще зайві гроші вкладати не у депозити, а купляти на них драгметали - золото та платину, після чого заривати у себе на городі. Головне у старості не забути де закопав.
 5. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Нове старе медіальне плато 27,00. От що буде метою НБУ на найближчі пару місяців.
 6. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Якщо дійде до 28,50 зільюсь та відкуплюсь у червні по 26,50.
 7. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Хтось знову друкує паливо для взльоту. Кабміну потрібно якось затикати диру в бюджеті. Найкращій вихід піднятися до 28,--. У другій половині травня можливий відкат. Ні в який післявиборчий афтершок не вірю, все буде іти своїм ходом.
 8. На жаль у нас працює правило: - Кожен наступний президент гірше за попереднього. І коли ситуація стане простішою не зрузуміло.
 9. Такіж "пенсіонери" його 5 років тому і обрали в 1-му турі. Тепер бачите незадоволені.
 10. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Доживемо до літку, можливо щось цікаве побачимо - щось біля 26,00/26,20.
 11. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Вважаю коливання курсу найближчий місяць з урахуванням політичної невизначеності, завуальованої емісії, та зменшенням зливу валюти аграріями та металургами неминучими. При позитивному розвитку подій у межах 26,70-27,70, у негативному 27,00-28,80.
 12. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Буде як в анетдоті про біткойн: - Сьогодні за долар дають 27,00 а через рік будуть давати в морду.
 13. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Нерезиденты (или кто там покупает) могут внезапно понять, что в этом году может НЕ БЫТЬ дна по курсу в мае-июне. Тобто покупці ОВДП продають валюту за 26,60 а викупати на вивід будуть по 28,60 у версні - ті у кого пів року. Ті у кого 3 місяці - у червні по 27,60. Дуже мудрий хід НБУ. Доречі у 2018р. так і було зроблено.
 14. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Розумна людина, ліберал, дуже зрозуміло все роз'ясняє про ОВГЗ та курс нацвалюти у майбутньому.
 15. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Те що зараз відбувається з нацвалютою - класична пружина, яка буде розтискатися або дуже швидко, або повільно за намаганнями ще якось стримувати. Головне не впустити момент - скоріше за все липень.
×