Перейти к публикации

Lucius

Форумчанин
 • Публикации

  259
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

637 Душка

О Lucius

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  В минулому році, у вересн - жовтні пан Дубинський - посипака Бені, та нинішній депутат, у всіх своїх видосах заявляв про план Пороха на девальвацію гривні та конфіскацію валютних депозитів. Я познімав всі депо и перевів їх у долари по курсу 28. Найман заявляв що девальвація досягне 32 бо у уряду нема іншої можливості наповнювати бюджет. Потім вони всі відмовилися від своїх прогнозів. Мені хтось буде компенсувати матеріальні та моральні втрати?
 2. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Чим біль експертів та аналітиків стверджують що тренд на зміцнення гривні зміниться на протилежний за місяць-півтори - тим більше підозри що нас ведуть кудись не туди. Але я все рівно думаю що сезонний підйом долара буде у межах 10%, що за нинішніх умов майже невідчутно.
 3. Lucius

  Недвижимость.

  Ось що буде з нерухомістю в Україні та Дубаї за передбаченнями Еріка Наймана.
 4. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Вирішив злити валюту та купити нерухомість на котловані, бо зараз багато акцій від забудовників. Через 2 роки продам зі 100% профітом. Ерік Нейман сказав що підуть інвестиції і почнеться економічне зростання і нерухомість стрімко подорожчає. Але це не точно.
 5. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Многие яйцеголовые аналитики в 2015=2018 году объясняли высокую инфляцию тем что цены отстают от девальвации гривны и говорили что существует лаг в пол года и более, видимо нам врали.
 6. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Цікава аналітика. Можливо буде ревальвація, а можливо ні. Можливо буде девальвація 10%, а можливо 20%. Можливо буде світова фінансова криза, а можливо ні. Можливо буде криза у США, а можливо ні. Такі прогнози моя кішка може давати.
 7. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Насколько я понимаю идет спланированная работа по увеличению госдолга с последующим обоснованием приватизации и распродажи всех более-менее ценных активов - с\х земли, рудников, портов, ж\д. В процессе чего необходимо удерживать курс гривны для обеспечение высокой доходности по ОВГЗ и, соответственно, привлекательности для спекулянтов, чтобы поток заимствований не прерывался - именно в этом смысл хорошей пирамиды. И деньги от продажи пойдут на погашение процентов по долгу, даже тело отдать не удастся, отсюда следует следующая реструктуризация, продажа еще чего нибудь - до самого конца. При новій владі чим гривні міцніше - тим життя веселіше.
 8. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Так, ніколи такого за 30 років незалежності не було і більше не буде.
 9. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Що і потрібно було довести - Ви вірите у сезонність коливань.
 10. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Це не люди помилилися - це їх просто обдурили ті хто у владі. Великі гравці побачили що всі вже зрозуміли сезонну систему коливання курсу. Тому зараз вони намагаються зломати це переконання і махінаціями на тренді і переконати що сезонність більше не працює. Але ми знаємо що все це до пори, і чим більше відкат тим більше потім геп до верху.
 11. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Люди рятуйте, гроші згорають. Кажуть що коли приймуть бюджет - в ньому буде програма Великої приватизації, вільного ринку землі, іноземці валюту будуть вагонами завозити та міняти на гривню, бо всі аукціони продажу у нац.валюті, тоді курс буде не те що 20,00 а 10,00 грн./дол.
 12. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Можливо прийдеться виходити з доляра. Бо почалися розмови про можливість 23,00.
 13. Lucius

  Политический юмор

  Як в анекдоті. - А коли будет добре? - А добре вже було.
 14. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ніхто нічого не знає точно на майбутнє. Ті хто кажуть про "піраміду" повинні пам'ятати що система Понці руйнується тоді коли надходження грошей перестає покривати витрати з виплати попередніх запозичень. Через те що у світі грошей повно наша "піраміда" може працювати до так званої "світової кризи", яка невідомо коли буде. Вважаю що мінімум долара в цьому році вже був і з невеликими боковиками з кінці липня він піде догори, з можливим прискоренням у вересні-жовтні.
 15. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Так я і не дочекався 25,50. Виходжу по 26,08.
×