Перейти к публикации

Lucius

Форумчанин
 • Публикации

  236
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

515 Душка

О Lucius

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ну когда же ниже 26,20 будет, народ в очікуванні.
 2. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  До середини червня прогнозую зміцнення гривні до 26,20-26,30. Потім повільний рух до 27,00-27,30. Це якщо Беня знову щось не відчибучить.
 3. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Не бачу оптимістичних коментів Самурая та Міши про те що гривня стабільна и попиту на валюту нема. Починаю нервувати.
 4. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Отак подивишся на динамiку курсу останнiм тижднем i увiруєшь у 25.00. Але все це обманка, бо чим нижче старт - тим більше бонус.
 5. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Мені здається що правильні зміни - це коли НБУ не дає курсу нац.валюти їздити як на гірках у лунапарку туди сюди і не дає наживатися валютним баригам та спекулянтам, а тримає сезонні коливання у рамках розумного, не дає місцевим олігархам та закордонним ризиковим інвесторам мати за рахунок ОВДП шалені прибутки з нічого за рахунок українського народу. Бо між 25,00 який може бути у червні і 28,00 який буде у грудні -12%. Це де в світі є такі гойдалки з нац. валютою.
 6. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ниже 26,20 не будет. Кроме того нужно будет под выборы и разворачивание штабов заводить валюту и чтобы получить больше гривны захотят поднять выше 27,00, может 28,50. Это потом валюта поможет снять зимний пик курса.
 7. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Сейчас начинается период уплаты налогов и сборов, после выплаты долгов в 20-х числах ожидаю снижения доллара до 26,20. В первой половине июня 26,50/26,70. Во второй - рост до 27,60/27,80. Где-то тут было дно - надо его ловить.
 8. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Давно уже установлено что в деньги "заробитчан" записывают суммы получаемые ай-тишниками работающими дистанционно и по аутсорсу. По некоторым данным объемы этих поступлений в общей сумме "заробитчанства" до 40%. Не знаю хорошо это или плохо. Но желание кабмина и Ревы наложить на эти деньги налоговые лапы становится понятным.
 9. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ерік Найман знову дав актуальний прогноз і сказав щось розумне, але я так нічого і не зрозумів.
 10. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Усі експерти прогнозують зниження бакса до 26,10-26,20 найближчим місяцем. Що буде у другій половині червня поки що невідомо.
 11. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Це через те що міняли хочуть у період свят скупити у населення валюту подешевше, тим більш що попит на налі менше за здачу.
 12. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Теперь до середины июня тренд на укрепление гривны (по многим причинам), возможно увидим 26,00. В июле курс пойдет вверх но сильного скачка не будет т.к. начнут заводить валюту под парламентские. Кто хочет слиться то можно сейчас - до майских праздников, а закупаться пока рано.
 13. Я завжди мріяв про президента єврея, нарешті Україна дочекалася того чого вона заслуговувала вже багато років. І зараз я згадую як був на зустрічі у далекому 2002 році зі Славою Стецько - дружиною нашого видатного Ярослава Стецько який у червні 1941 року, у Львові проголосив акт незалежності Украінської держави. На тій зустрічі були присутні - Тягнибок, Парубій, Кошулинський, Палій та ще багато наших видатних патріотів - ніціоналістів. Тоді Слава сказала чудову фразу:"Україна стане багатою і щасливою державою коли до влади прийдуть етнічні українці, виховані в національних традиціях і любові до власного народу. культури, мови тощо." Отримуйте нарешті те чого варті та реготіть разом зі своїм новим презиком.
 14. Українці з великою увагою та цікавістю спостерігають за виборчими змаганнями кандидатів у другому турі.
 15. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Працівникам ЦВК та "карусельникам" почнуть видавити готівку за роботу, тому найближчий тиждень думаю піднімемось до 27,25-27,45, бо всю цю готівку будуть конвертувати в валюту. Якщо резульати виборів для нас всіх будуть незадовільними і до влади дорветься новий президент то можливо побучим0 28,00-29,00.
×