Перейти к публикации

Lucius

Форумчанин
 • Публикации

  107
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

296 Душка

О Lucius

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Мета нинішньої економічної моделі влади - зробити економіку України в абсолютних величинах дуже маленькою, що дасть можливість без великих витрат ресурсів вручну регулювати курс, інфляцію, інші економічні показники. Тому є надія що за рахунок хитрих регуляторних схем керування курсом, постійного життя у борг, "засушування економіки" стрибка ракетою до 40 не буде. Але буде майже галопуюча інфляція, розвал інфраструктури, зубожіння більшої частини населення
 2. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Щодо експортерів то це для мене не дуже зрозуміла тема. Більшість експортерів і так сюди заводять рівно стільки валюти скільки потрібно для оплати енергоносіїв, сировини, зарплатні, обов'язкових податків та пр. Остальна валютна виручка залишаєсть на зарубіжних рахунках фірм прокладок. І влітку коли долар був 26,00, валюту експортери заводили, а якщо він стане 27,00 вони валюту заводити не будуть. Тоді у нас країної керують не уряд з президентом і парламентом а Експортери.
 3. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Переконаний, що якщоб НБУ мав бажання та професіоналізм - без великих зусиль міг би продавити курс гривні до низу, на рівень 26,00, можливо 25,50. Я хотів би подивитись на випучені від жаху глаза хом'яків що затарились баксом по 27,00-28,40. Але все що зараз відбувається скоріш схоже на відкат гармати перед залпом. Скуповувати міні здається ще зарано, можемо побачити 27,50. А поітм ракета 🚀
 4. Lucius

  Так ли всё хреново?

  В мене гумовий килимок під двірми, об який я ноги витирав сперли. 10 років лежав до цього. Ось це масштвб. Сусід алкаш і той ржав.
 5. Lucius

  Так ли всё хреново?

  Ніколи не буває так погано щоб не було ще гірше.
 6. Lucius

  Так ли всё хреново?

  Прочиваши Вашего поста згадав, що коли навчався в радянській школі, вивчав книгу Ч.Дарвіна, яку той написав мандруючи навколо світу. Там був епізод де він описував нрави деяких тропічних островів. Де своїх родичів коли вони состаряться сім'ї або з'їдали або прогоняли у джунгі де ті жили скільки протягнуть, бо ті через неміч не могли більше працювати, охотитись або робити інший корисний вклад у існування племені. І один хлопчик, типу Зеленського, смішно показував Дарвіну імітуя як старики тікають в чащу лісу. Це до того, що все що Ви навели є проявами соціального дарвінизму, виживуть і розмножаться ті хто є більш пристосований до оточуючуї середи. Та на тему ридань про страждаючих пенсіонерів: в Біблії сказано "час розкидати каміння та час збирати". Вони збирають. Те що зараз країна залишилась політично, економічно, соціально розваленою, корумпованою, без помітних перспектив на визначення свого сталого місця на політичній та економічній мапі Світу, це заслуга нинішніх "Пенсіонерів". Які голосували за: Кравчука, Кучму, Януковича, Ющенко, ПАПу і тепер збираються за Юльку. А потім дивуються чому так все погано.
 7. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Здається хтось запустив план порятунку гривіні, або це затишшя перед бурею.
 8. Lucius

  Так ли всё хреново?

  Алісо. це ніяк не протирічить тому чому Ви обучались. Я теж вивчав фінанси та облік і аудит. Буває так що у людини доходи 5 тис.грн. на місяць, а авто 70 тис.дол., будинок 300 тис.дол. у дружини щось подібне, тещі, дітей, та двох коханок. Зрозуміло таких людей не може бути багато, більшість бідні. І проблема бідних в тому що вони звикли бути бідними, як сказав один депутат "привыкли стирать кульки", або як сказало сучасне втілення укрожлоба Л,М,Кравчук "бідні бо дурні а дурні бо бідні". У США 26% за межею бідності. У США теж дуже великий тіньовий сектор економіки, але тільки для своїх. От і Україна - багата країна для "своїх".
 9. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Що може змінитися за пів року таке що не змінилося за 4,5?
 10. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Це обумовлено невизначенністю зі знеттям мараторію на продажу землі та програмою приватизації. Є очікування що ці процеси відбудуться невідворотньо, але після виборів президента та ВР. Ешелони валюти понесуться в Україну що викличе неминуче зміцнення гривні та шелений зліт рівня життя маленьких українців.
 11. Lucius

  Так ли всё хреново?

  А у часи Янека, Ющенко, Кучми ми всі в роскошах купались? Щодо сьогодніщнього рівня життя: я в ранці ледь через двір з під'їзду до роботи продираюсь через ряди Поршів, Мерседесів, Бмвесів та інших Тойот с Вагами. У вечері всі ресторани у центрі, кав'ярні, пивбари забиті народом. В магазинах електроніки як терлися товпи так і труться. Новобудови як росли так і ростуть. Переконаний що хоть курс 60 буде з долар економіка буде працювати, бо вона вкрай тенізована та доларізована.
 12. Lucius

  Рада определилась с законом о госязыке

  Дуже позитивна законодавча ініціатива. Тепер всі побачать за кого потрібно голосувати.
 13. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  У листопаді почнеться передвиборча компанія. Виборчі штаби будут разгортатися по всій країні. Орди зголоднілих політтехнологів та політолухів зіб'ються у стаї падальщиків поїдаючих труп країни. З усіма розплачуються доларами які заводяться по різним схемам або вже заготовлені зазделегідь. Частина валюти міняється на гривню для фінансування поточних витрат штабів. Частину валюти будуть здавати політолухи щоб купувати квартири, авто, маєтки та брюлики. Так що листопад це початок важкого періоду для долара.
 14. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  На Ваше розуміння: 28,00 за долар це зараз - задорого, чи потім з'язсується що задешево?
 15. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Згодeн, 2 грн. цe багато. Коридор 28.05-28.97.
×