Перейти к публикации

Lucius

Форумчанин
 • Публикации

  198
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

451 Душка

О Lucius

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  А коли її не було? Жалію що не злив валюту у середині січня по нормальному курсу і не вклався в депо до червня. А так придеться сидіти до липня - серпня коли доляр піде догори.
 2. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Якщо Мінфін та НБУ два роки тому розміщували ОВГЗ двічи на рік, рік тому 3-чи, в цьму році будуть розміщувати кожні 2-а місяці, для того щоб віддавати попередні з відсотками та затикати диру бюджетного дефіциту що буде тільки розрастатися. Як побачите що розміщують кожен місяць - все, кабздець настав. І 35 грн./дол. покажуться ще непоганим розвитком подій. Чи відбудеться це цього року - наврядчи, скоріше за все друга половина 2020.
 3. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Гривні нічого не загрожує - думка пана Наймана.
 4. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Просядемо до 26,60 у березні. Влітку можливо до 26,20.
 5. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Нащо так драматизувати, гривня одна з найбільш недооцінених валют у всесвіті. Потенціал розміщення ОВГЗ ще не вичерпався. Населення продовжує здавати валютні заощадження для того щоб заплатити комуналку та трошки поїсти. Врожаї не спадають, попит на металургію є. Нашій монетрній стабільності нічого не загрожує (майже).
 6. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Селяне понесли валюту раніше ніж всі очікували.
 7. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Як варіант продовжити ще на пів року. Або перейти 50/30/20 доляр/євро/грн..
 8. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Сподіваюсь що Ви помиляєтесь і такого сценарію не буде, бо гривня ніколи у середньо та довгостроковій переспективі не зміцнюівалась, і це при більш сприятливих умовах ніж зараз. Маю деякі застереження від надій на суттєве зміцнення гривні найближчі декілька місяців. Тренд на сезонне падіння доляра може нівелюватися вливанням великої масси інфляційної гривні під вибори на підкуп пенсіонерів.
 9. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Стрибок курсу буде не після президентських, а перед парламентськими виборами до 35.
 10. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  НБУ чекає посівну. У другій половині лютого, березні аграрії почнуть свої рухи до підготовки сільгосп робіт, здаватимуть валюту у великій кількості, металурги отримуватимуть передплети за річними контрактами. НБУ безумовно захоче погрітися на цьому, курс може бути 27,20-27,40 скупить щось до ЗВР. Потім у квітні знову 28,00 і залучення нових вагонів ОВГЗ - знову 28,00. Одна невизначенність - вибори, небезпека у разі програшу влади - великий вивід капіталів, що може тиснути на курс, а можливо все вже вивели у 2018.
 11. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Чим ближче світова криза - тим краще себе почуває гривня. Під кінець року завдяки ефективному керуванню економікою, наш Ураяд так сильно занизив кількість коштів на рахунках Держказначейства що красти стало прото нічого. Тут ще підоспіли заробітчане з напращьованим непосильною працею у Європах статком у валюті. Наскільки знаю, зароблені злоті наші співвітчизники конвертують у доляр, та везуть його різними шляхами в Неньку щоб тут весело та красиво провести Свята. Питання тільки в тому - просяде до 27,00 чи ні. Не вірю що опуститься нижче 27,00 у січні.
 12. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Курс гривні як і українська економіка схожий на підстрибуючий м'ячик, після кожного падіння на підллогу він підікакує догори, але кожного разу все нижче і нижче, поки не зупиниться на самому дні. Ті хто зараз радіють начебто стабільному зміцненню гривні мабуть раділи також коли вона від 8,05 стабільно неслась до 40,00. Всі ці успіхи гривні тимчасові. Прогнозую зміцнення до 27,30 на міжбанку та 27,60/70 налік. Більше ніхто не дасть бо НБУ сказав що цей курс об'єктивно обгрунтований. Чекайте поки 30,00 або 32,00 стане об'єктивно обгрунтованим. Підтримка МВФ та ЄЕС тільки підтверджують що ситуація настільки безнадійна що лише кредити витягують країну від падіння у пріріву. Піду ще з перцем наллю.
 13. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Але не у 11:40 - прогноз був недостатньо точним. Мабудь вже полилася бюджетна гривня, плюс продовжується вивід предноворічних девідендів. Не виключено що військовий стан продовжує свій негативний вплив на бізнес та економічні очікування. Думаю що вище 28,30 не піде. НБУ не дасть, та і народ побіжить купувати новорічні подарунки конвертуючи валюту в кольоровий папір.
 14. Lucius

  Прогноз курса доллара к гривне

  Жахливі події розгортаються на валютному ринку. Економіка України може не витримати такого різкого падіння курсу доляра. Тільки НБУ стоїть на захисті нашого добробуту. Не дай Боже впаде курс до 27,50, чим Мінфін буде виплачувати пенсії нашим пенсіонерам які побудували важкою працею таку процвітаючу Державу. Тільки враховуючи що в мене на депо париться немало гривні, було б непогано побачити у лютому 26,00.
×