Перейти к содержимому

Lucius

Новичок
 • Публикации

  24
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

48 Душка

О Lucius

 • Звание
  Member
 1. Прогноз курса доллара к гривне

  У березні почнеться підготовка до посівної. Аграрії почнуть прикупати соляру, добрива, запчастини, арендувати комбайни та інш. Придеться ім або здавати припасені валютні заначки, або продавати залишки врожаю. Нам потрібно тільки дочекатись. Щодо відносен з МВФ, політичної стабільності то годі сподіватись на якись позитиви, і не варто на цьому сильно зациклюватися. У другій половині березня побачимо 26,50.
 2. Прогноз курса доллара к гривне

  Це буде високий пілотаж. Навряд чи у вищих щаблях хтось всіє настільки ювелірно працювати. Думаю будуть ритмічно качати кожен місяць курс туди-сюди з амплитудою 1-1,50 грн.
 3. Прогноз курса доллара к гривне

  А чому влітку такий великий курс. Вона прогнозує суммування "чорніих лебедів": розрив співпрці з МВФ, програш по боргу Януковича та Газпрому, падіння попиту на експортні галузі? Що відбудеться, не можна гадати на кавовій гущі.
 4. Прогноз курса доллара к гривне

  Так переплутав січень з лютим, бо дуже довго святкував
 5. Прогноз курса доллара к гривне

  Я думав що всі ці заяви зробила Лагард, а з'ясувалося що усі бравурні опуси були у виконанні Петро. Поки ця новина нічого поизитивного не несе. Тому хто збирається найближчим часом зливатися і на гривневий депо, варто не поспішати, можливо у першій половині січнп побачимо 31,00 або 32,00.
 6. Прогноз курса доллара к гривне

  Збільшення надходження валюти від експорту металу та сільхозпродукції найближчим часом не передбачаєсться, навіть помітна тенденція до зниження надходжень. Більшість утримивачів валюти: як крупних експортерів, середнього та малого бізнесу, просто фіз-осіб намагаються валюту притримати в очікуванні вищого курсу щоб не втратити, нехай навіть за рахунок зменьшення до мінімуму фінансування поточних потреб та проектів. Передбачаю що до періоду посівної значного зменшення курсу не буде, можлива корекція, але в яких межах це буде залежити від НБУ, наскільки вони готові зливати ЗВР. Не віиключаю у лютому 30,70/31,00. У березні 28,00/29,00, квітень 27,40/27,80. Для тих хто любить будувати графіки, відмічу що числа Фібоначі з листопада не працюють.
 7. Прогноз курса доллара к гривне

  Процитую сам себе. До 29,00 мабуть що дійдемо 22 січня, вище 29,40 в січні не підемо при будь яких рзкладах. У лютому буде просадка, але нижче 28,20 -28,40 не буде. У березні 27,80-28,00, якщо буде транш від МВФ може і 27,20-27,50.
 8. Прогноз курса доллара к гривне

  В мене майже все в валюті, переважно доляр, 10% євро, в гривні біля 150тис. Начебто розумію що девальвація гривні неминуча, але купувати по такому курсу не буду, тим більш, що все рівно ціни зростають так, що гривня зливається сама собою. Варіант депозит до літа, але не відомо що воно там буде.
 9. Прогноз курса доллара к гривне

  Якщо курс до часу податкових платежів буде підійматися по 10 коп. на день, то до 20-х чисел (за винятком вихідних) + 50 коп. Тобто буде 29.00. Так що перевірите, наступна хвиля зростання вже у січні, 30 досягти влада не дасть, буде 29,20-29,60. Добра Вам.
 10. Прогноз курса доллара к гривне

  У зимку курс дійде до 29,30., влітку буде 27, 50. Все, хорони Вас Бог.
 11. Прогноз курса доллара к гривне

  Важливо визначитись коли зливати доляр, чи є зараз пік, чи тільки чергова сходинка до справжньї вершини. Я думаю зливати рано, можно очікувати у лютому 30,50/30,90.
 12. Прогноз курса доллара к гривне

  Це геніально, я сам так колись думав, але вони вже можливо скупилися у Європі, бо там товари дешевші і якісніші, та привезуть та витратять не так багато як Ви передбачаєте.
 13. Прогноз курса доллара к гривне

  Якщо найближчим тижнем курс межбанку буде знижуватись 5-10 коп. на добу, нал в передчуттях зміцнення грн. піде під святковий уклін ще швидше, з глобальним мінимумом на 10.01.2018 у 26.60-26.80.
 14. Прогноз курса доллара к гривне

  Зрозуміло що керівництво країни буде намагатися тримати курс в межах "псилохогічної" відмітки 30. Шанси на це дуже високі, бо не дивлячись на сезонне падіння попиту на метал ціни на нього не впали не значно, селяни тримають врожай до лютого як можуть, бо ціни в той період вищі, приток валюти буде як від металургії, так і від сільського госп-ва. Великим чинником є , як і завжди, грощі заробітчан, чим більше заробітчан - тим краще, головне щоб економіки іноземних країн не втрачала темпів росту. Виплати за боргами не є дуже виликими, головний наш воріг - інфляція. Інфляція взята на озброєння урядом як головний шахрайський спосібнаповнення бюджету, та обдирання бідного населення, бо для багатих інфляція не проблема. Зміцнення гривні на свята можливе до 26,90 - 27,20, а потім може бути до 29.
 15. Прогноз курса доллара к гривне

  Коли буде невідомо, али те що курс буде знижуватись кожен день на 5 коп. це реальність. Якщо безумовно нічого не станеться негативного.
×