Перейти к публикации

Crowlq

Форумчанин
 • Публикации

  68
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

38 Душка

О Crowlq

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

792 просмотра профиля
 1. Crowlq

  Приватбанк

  я не знаю, але тепер 4.1% річних в приваті в доларах це жах. Враховуючи інфляцію долара в 2% в рік, заробіток 1% річних. А ризики падіння Привата більші ніж 1%. Ризики перевищили прибутки, що робити, що робити... Тобто заробіток з 10000 доларів - 100 НА РІК !!! . І це в 1.5 рази перевищує гарантовану суму. Отакої...
 2. Crowlq

  Диамантбанк

  жесть, я мав там депозит. Плакали мої гроші. Це ппц, як так можна!!!! Думав в Приваті норм - приват ТА, націонілізація. Тепер перевів в діамант - здох. Перевів в укрсоцбанк - став альфою. Укрсиббанк - як Лє Пен переможе і плакали мої гроші. Дурень, завтра купую 3-літрову банку і всьо.
 3. Crowlq

  Приватбанк

  не дуже розумно людям з середньою зарплатою 3200₴ піднімати ліміти до таких рівнів.
 4. Crowlq

  Приватбанк

  якщо приват докапіталізували на мільярд баксів. Чи не означає це, що в нього не вистачає грошей?
 5. Crowlq

  Приватбанк

  я вважаю і вам раджу не панікувати. Не думаю, що до виборів щось станеться, а після виборів теж. Якщо без форс мажорів, Просто банку достатньо реального бабла 20% щоб працювати в штатному режимі . А в приваті точно є 1-2 мільярда баксів, яких і достатньо. Просто, як 2+2. Вальнути можемо тільки ми, якщо всі знімем і занесем під подушку, але тут теж кожен обирає стратегію для себе.
 6. Crowlq

  Приватбанк

  І я так і кажу. Скільки переведе наш банк туди, стільки ж налу надрукує США. І об'єми вільних баксів невичерпні, тільки заливай фарбу в друкарський станок. Багато людей саме звітували, що їм депозити видавали свіжодрукованим баксом. А гроші ніколи не закінчаться, оскільки навіть зараз 90% переказів і транзакцій проходить через Приват. Всі перекази з-за кордону, все все. А якщо привату треба гроші, просто виходить на міжбанк і продає гривню. Просто, як 2+2.
 7. Crowlq

  Приватбанк

  В приваті з 10000$ виходить ~$500 річних. Рахуйте, чи варті ризики. Думаю, що з ким ким, а приватом нічого не буде поки буде Україна. А долари США для третіх країн друкує, як скажене. На 50% свіжодрукований бакс видає Приват. Тому, я за наявність баксів переживав в останню чергу. Скільки треба стільки США надрукує це факт! І тільки 30% всіх 100$ куп'юр знаходяться в США - статистика.
 8. Crowlq

  Приватбанк

  без паніки, перевірте чи гроші відправились p.s вони не можуть нічого змінити, оскільки приват працює на Corezoid і в них поки нема фахівців, щоб щось зламати.
 9. Crowlq

  Банки, в которых мы держим деньги

  банки не друзі. Не треба з ними бавитись. Банки це казино. Сьогодні монополіст БС держава, в якої кредитів, як бліх.
 10. Crowlq

  Приватбанк

  статистика статистикою, але привату нічого не грозить це факт.
 11. Crowlq

  Прогноз курса доллара к гривне

  гривня це буферна валюта. Просто коли треба шось купити міняєш на гривню і все. Проблем нема, а який курс взагалі не грає ролі.
 12. Crowlq

  Приватбанк

  ясно, що буде. В банку забагато доларів, при мені 3 людини відкривали депозити баксові
 13. Crowlq

  ​Лучшие депозиты марта в гривне

  Хаха, депозити, які навіть не покриють інфляцію до 30 влітку. Тааааааааа. Найкращий депозит - купити золотий злиток і закопати в важкодоступному місці. Ніколи не підведе.
 14. Crowlq

  Приватбанк

  яка різниця. Якщо кинуть всіх, то ніякі гарантії не врятують, тобто можна закривати країну і її економіку, приблизно на пару років.
 15. Crowlq

  Приватбанк

  головне зіскочити перед скамом.
×