Перейти к публикации

kamburv

Форумчанин
 • Публикации

  26
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Молчун

О kamburv

 • Звание
  Member

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. kamburv

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  не захищаю його, але певно що ми не знаємо всіх деталей цієї мутної справи ....
 2. kamburv

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  у зели спросить надо зробили їх разом а вообще как обычно, кто хочет жить тот учиться, работает и имеет. Я думаю участники форума, жители Украины, не дадут соврать.
 3. kamburv

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  "в Украине проходит насильственная украинизация" это просто фейл... в России происходит насильственная русификация 😂 С США людей заставляют учить английский язык и жить по ихним законам. ААА представляете ? по вашей логике когда в Украине повысятся доходы населения мы ждем Вас обратно 🤗
 4. Група «Нафтогаз України» — вертикально-інтегрована нафтогазова компанія, що здійснює повний цикл операцій з розвідки та розробки родовищ, експлуатаційного та розвідувального буріння, транспортування та зберігання нафти і газу, постачання природного і скрапленого газу споживачам. Ресурси по видобутку я думаю там є і чималі. Чи правильно ми їх використовуємо ? ХЗ
 5. розумію вашу точку зору і частково погоджуюсь. веду того що премії самі по собі не є чимось катострофічно поганим. якщо (в загальному) люди гарно працюють і не крадуть то, що можна було би вкрасти, то така робота має гідно оплачуватись як мінімум. на рахунок того що ви кажете, я ідеальної формули не бачу в наших умовах. в любому випадку ми платимо за газ ( віддаємо дань якщо на ваші слова ) а вони там приймають рішення шо і як з цими грошима робити. тут повинен бути баланс і хороший аудит. якщо все гарно сходиться всі довольні! часи коли держава доплачувала за газ ( замість громадян ) пройшли і результати ми знаємо.
 6. фіг з ним з тими преміями, якщо Нафтогаз прибутковий, платить кучу міль"ярдів до бюджет та +- може пояснити ціну газу по формулі. біда коли нема премій, Нафтогаз сильно збитковий а ціна газу береться з потолка.
 7. папуасам треба думати головою і не слухати всяким казкарів. тоді і заживем на рахунок тарифів, сподіваюсь більше 7500-8000 з доставкою не зроблять бо це буде вже неприпустимо куча газу у сховищах збережено з того року і закуплено по 200 долярів
 8. kamburv

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  навіщо ви постите цю провокаційну лабуду ? як на мене то і дитині вже ясно що відео з такими заголовками нічого доброго не донесуть?
 9. kamburv

  Местные выборы 2020: особенности, мнения, прогнозы

  на рахунок мови я , як звичайний громаднин, вас повністю підтримую. і взагалі я би дав можливість окремим регіонам самим віришувати що і як вони хочуть робити, нам місцях ак сказати. АЛЕ на даному етапі ми не можемо собі цього дозволити, тому що знайдуться люди які тут же на місцях проголосують і вирішать що вони хочуть бути частиною іншої країни і т.д. розумієте? ми наразі у переломному моменті коли нам потрібно спочатку закріпити владу у києві і відбутися як держава і ТОДІ, тільки тоді, я впевнений можна бути вирішити всі ці проблеми на рівні регіонів. хочете російською - будь ласка, румунською - нема питань. але лише в тому випадку коли центр сильний і ні у кого в голові мутити воду на рахунок сепаратизму і так далі. Якщо ми так не зробимо ми з цього застою не вийдем ніколи. Інше питання якщ ви насправді хочете приєднатися до росії наприклад, тут вже нічого зробити не можна. З війною все простіше, на жаль. Тут достатньо почитати історію оскільки вже було і певно буде багато конфліктів у яких росія типу не приймає участі. І можна вивчити як то закінчується. Легкого рішення тут немає, що і довів Зеленський. Або ми перемагаємо на наших умовах або капітулюємо на умовах східного сусіда. Або заморожеємо, але не треба бути експертом. ВОНО знов вистрілить і вистрілить тоді коли путіну то буде потрібно для дестабілізації. Ми наразі в режимі очікування. На рахунок красти я притримуюсь дуже простого твердження - якщо держава багатіє то хай буде добре і тим хто це робить. АЛе якщо крадуть так що всім гаплик, то це вже нікуди не годиться.
 10. kamburv

  Местные выборы 2020: особенности, мнения, прогнозы

  мені просто цікаво, от дивіться. що пропонують основні партії (на мій погляд): 1. слуга народа - за все хароше против всього поганого. невижливо хто ти проголосуй з нас а ми собі вже розберемось а ти іді гуляй. 2. опзж - відновимо відносини з росією. і ваще нам на схід, назад у савецкій саюз, бо мерседес то не машина і iphone то ваще гімно 3. єс - ідемо на захід 4. за майбутнє- коломойського 5. партія шарія - ????? назнімаю вам відосів і покажу які всі казли а я дартаньян. яка суть, яка програма? що робить будете шановні? не красти ? та от прийшли одні, вже не крадуть. поясніть мені, яка логіка ? може я шось не розумію. за що ви голосуєте ?
 11. kamburv

  Местные выборы 2020: особенности, мнения, прогнозы

  вибачте, так зеля ж не краде? ви за результатами його роботи слідкуєте? можете почитати тему прогноз курса долара
 12. kamburv

  Местные выборы 2020: особенности, мнения, прогнозы

  панове, підскажіть будь ласка, що такого пропонує чи зробила партія шарія що вона на даному форумі отримує 31% на даний момент? і що може зробити людина як знаходиться поза межамии України ? це якось нелогічно раніше сам дивився його відоси, але то пройшло.
 13. kamburv

  Прогноз курса доллара к гривне

  27,90-28,10 прогноз на 1.10 ніяких факторів, які б тягнули ні вверх ні вниз, не видно. тому при відсутності форс мажорів НБУ може спокійно регулювати та задвати тренди курсу до кінця місяця. Голосую за 28 бо гарна цифра і НБУ теж може сподобатись
 14. kamburv

  Прогноз курса доллара к гривне

  Дякую, почитав про валютний форвард. Ну я не про курс для них, я в загальному про пропозицію. Є пропозиція - нема ракети ? Половина гривні в у валюті. Треба купити поп корну і слідкувати за ситуацією. Що вони будуть робити з дефіцитом бюджету? Далі кредитуватись? Або щоб стрільнув курс потрібний якийсь каталізатор, бо сам по собі він щось не хоче.
 15. kamburv

  Прогноз курса доллара к гривне

  К концу августа? К сентябрю? Якщо судити загально то у кінці періоду відпусток (початок вересня) має підвищитись ділова активність і долар все ще буде присутній як мінімум від агротрейдерів. Тобто можемо плавати +- в такому діапазоні 27 - 27.30 А ось далі ситуація туманна: 1. Коронавірус і як держава буде на то реагувати. Судячи з усього ситуація буде погіршуватись але людей то сильно лякати не буде тож ділова активність буде присутня 2. Вибори. Зазвичай на вибори у нас теж заходить валюта у непоганих об'ємах що дасть додаткову пропозицію на міжбанку 3. Гроші у населення. Люди літом тратили гроші на відпочинок( міняли валюту), тепер ту валюту треба заробляти. Заробляти сильно не має де, економіка все ще не в найкращому стані. Тож, думаю, сильного попиту на валюту як не було так і не буде у найближчий час (вересень - жовтень) Роблю висновок що в недалекій перспективі курс може стрільнути хіба під вибори для 'загону', як то кажуть, на панічних атаках наших співгромадян. Хоча і вони з кожним разом стають все розумніші.
×