Перейти к публикации

Павло.Суми

Новичок
 • Публикации

  19
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

-19 Буйный

О Павло.Суми

 • Звание
  Member
 • День рождения 27.09.1964

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Суми
 • Я сейчас в:
  UAH

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. Як на мене - краще платити навіть в тричі дорожче, ніж бути хоч чимось залежним від РФ.
 2. Павло.Суми

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Я написав, шо він "переховується десь у Європі", читайте уважніше, будь ласка. І взагалі - мені цей тип глибоко антипатичний, не маю більше ніякого бажання про нього дискутувати.
 3. Все відбудеться набагато швидше, гарантую. Можливо вже до кінця цього року.
 4. Вам я доповім у першу чергу, обіцяю.
 5. Павло.Суми

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Гадки не маю, на щастя у колі моїх друзів та знайомих немає педофілів.
 6. Павло.Суми

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  А яка тепер вже різниця - божевільна вона чи аферистка? Головне, що вони цю маячню транслювали, і тепер у всієї цивілізованої спільноти російські ЗМІ асоціюються лишень із "розіп'ятим хлопчиком". Якщо пан Гелетей таке казав - отже Росія дійсно застосовувала ядерну зброю проти наших захисників луганського аеропорту. В мене немає жодних підстав не довіряти твердженням колишнього міністра оборони України.
 7. Павло.Суми

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Вибачайте, але я цього шарія принципово не дивлюсь - колись чув, що він педофіл, ігроман, тому переховується десь у Європі та працює на фсб, до того ж мене від одного тільки виду його неголеної пики вивертає.
 8. Коли світова спільнота дотисне путіна з приводу введення миротворчої місії ООН. Для мене дуже чіткий "маркер": як тільки но побіжать в напрямку російського кордону усілякі захарченки, плотніцькі та інші ватажки проросійських терористів-найманців - отже домовленість нарешті досягнута і вже дуже скоро відбудеться деокупація українського Донбасу.
 9. Павло.Суми

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Достатньо подивитися один єдиний сюжет російських так званих ЗМІ про "розіп'ятого хлопчика", щоб мати уявлення про їх рівень загалом - самісеньке дно. На противагу їм, вітчизняні ЗМІ зараз отримують від наших європейських та американських партнерів різноманітні нагороди за прозорість, об'єктивність, незаангажованість та за свободу слова в цілому.
 10. Наразі склад країн поки що невідомий, звичайно. Але гадаю вони будуть з числа максимально лояльних до нашої України, на кшталт: США, Канада, Польща, Литва, Латвія, Естонія, авжеж нам не завадила б допомога вояків з Хорватії або Грузії. Звісно, в складі миротворчої місії ООН не буде ніяких росіян, білорусів, казахів, вірмен чи інших з числа "лояльних" до РФ країн.
 11. Таким чином Путін своїми кривавими грошима тримав Україну в заручниках своєї імперської політики. Але після перемоги Революції Гідності наша Україна нарешті скинула з себе російське ярмо і стала насправді незалежною. Тепер ми маємо можливість купувати газ в Європі, а трохи згодом вже отримаємо його безпосередньо з США.
 12. Нічогісінько в цього путіна не вийде. Ніякого референдуму не буде. А буде миротворча місія ООН та неминуча деокупація Донбасу.
 13. Павло.Суми

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Вітчизняні ЗМІ, на відміну від російських, подають переважно правдиву інформацію, а не брехню та пропаганду.
 14. Павло.Суми

  Референдум в Крыму

  Звісно що краще, набагато краще ніж при окупантах. Розблокуємо кримський канал, піде вода, відродиться сільське господарство, поверуться українські відпочиваючі до кримських курортів...
×