Перейти к публикации

Мойша

Форумчанин
 • Публикации

  97
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

363 Душка

О Мойша

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

422 просмотра профиля
 1. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  Краса на МБ взяли 27,40. Йдемо донизу.
 2. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  «Где-то в этом районе постоим-потолчемся, пока не наступит осень и "осенний девал", который уже заждались...« А Ви впевнені, що буде «осенний девал» ? Якщо його всі чекають, і про нього знають, то його може і не бути. «Девал» має прийти якось несподівано, а не точно по графіку.
 3. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  МБ стартував з 27,65-27,8. Готівка 27,55-27,60. Різниця 10-20 коп.
 4. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  Дякую за відповідь, я маю схожі погляди на життя.
 5. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  «Соотношение у меня почти всегда стабильное: примерно 90-92% доллара, остальное - гривна. Евро иногда бывает, но... я не люблю его» Якщо позитиву найближчим часом не бачите і очікуєте значну девальвацію чого чекаєте і не зменшуєте суму грн. з 8-10% до 1-2% (для поточних і непередбачуваних витрат) ?
 6. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  «Думаю, к концу августа будем НИЖЕ 29-и. Остальные цифры - попозже« Mozart, дуже песимістично пишете, а нижче 29 є і 27 і 26, тобто бачите курс близько 29, так ? Цікаво зрозуміти Ваш реальний «кошик». Знаю що питання трохи не коректне, але все таки чого у Вас скільки на цю хвилину, в процентах, без конкретних сум. Дякую.
 7. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  До речі, Orest777 кілька тижнів тому писав, що наблизимося до 26,5, а потім відскочимо до 27,8, так і сталося. А більшість дописувачів ламала списи викладаючи купу тексту і доказуючи, що йдемо на 75. Прохання писати конкретно, який курс бачите сьогодні, завтра в цифрах, які тенденції бачите в найближчий час (доверху чи донизу). Ваші пізнання в економічних процесах і банківській сфері вражають і достойні уваги, але більшість людей які користуються цим ресурсом цікавить одне: купувати/продавати сьогодні, чи почекати ...
 8. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  Хто що думає ? До кінця цього тижня до 27.0 докотимось, чи до 27,2-27,3 ?
 9. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  Так як з будь-яким товаром, є попит ціна догори, «бо дорожчає» і задовольняється відкладений попит. Ціна рухається донизу, діє протилежна логіка, «куплю дешевше, треба почекати». Тут багато писали, що населення і малий бізнес не впливає на курсоутворення, це в нормальних, стабільних умовах. А якщо паніка і курс росте щохвилини, як було у березні на інфі про карантин, тоді кожен біжить до обмінника і скидає гривню. Порахуйте якщо кожна сім’я купить кілька сотень - тисячу, а кожен ФОП 10-20 тис. скільки це в масштабах країни ?
 10. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  Спасибо за секретную инфо, иду за баксами на все. Вы только никому больше не говорите, а то не хватит баксов на всех.
 11. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ну да, с вторника пройдем на 30, уже который год мечтаете. Мріяти про стабільний і високий курс національної валюти відносно долара це нормально. Бо зарплату отримуємо в грн., в магазин носимо грн. і т.д. А якщо буде завтра 30, то і понесемо одразу більше гривень ніж вчора, це якби так само зрозуміло. То для чого прагнути девальвацію ? А тим часом на МБ потроху вниз, прогнози справджуються.
 12. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  Наступний тиждень, думаю, будемо топтатися з невеликим рухом донизу. Якщо сьогодні (гурт) на продаж було 27,65 то до кінця тижня побачимо 27,25-27,35. На МБ будуть качелі з амплітудою коп. 20-25 то вверх, то вниз, готівка є і буде нижче МБ на коп. 10-15. Якось так, а у Вас які думки, може щось напишете по темі форуму, що думаєте ? Про 50 і 75 якось вже смішно, ну і типу, ... во вторник подростем до 30 .... це вже так само надоїло, кілька років одне і те.
 13. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  Думаю за тиждень, другий повернемося до попередніх рівнів 26,6-26,8
 14. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ну от, вище не пішли, сьогодні максимум, трохи відкотилися, панікери і нетерплячі затарилися по максимуму.
 15. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  Можливо і хотєлки, можливо якісь внутрішні відчуття, а Ви напевно впевнені на всі 100%, що саме так - девальвація до 28+ ? Пригадую березень, тут так само більшість писала, що йдемо остаточно на 30, 40, 50, хоча тоді шансів було значно більше ніж сьогодні.
×