Перейти к публикации

Мойша

Форумчанин
 • Публикации

  111
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

396 Душка

О Мойша

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

628 просмотров профиля
 1. Мойша

  Доллар

  Дякую за поради, спробую, в процесі прибирання знайшов два десятка купюр номіналом 5; 20.
 2. Мойша

  Доллар

  Приймаються тільки з 1996 року ?
 3. Мойша

  Доллар

  Підкажіть будь ласка долари 1988, 1990 року приймаються в ПОВах ?
 4. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  Щось це все нагадує 2019 рік. На початку року курс 28,... до кінця року 23,... Тоді також всі чекали фінансової кризи і кількаразової девальвації, і політична нестабільність (військовий стан), майбутні вибори Гаранта, цьому сприяли. Зрозуміло, що сценарій 1:1 не повториться, однак щось схоже можливе. В листопаді 2020 зафіксовано рекордну суму купівлі долара..., бо очікували обвалу гривні, конвертувалися в долар. Прогнози не збулися, бачимо зміну тренду на зростання, який почався з серпня місяця. Зараз, якщо кілька тижнів буде пониження на МБ, і тенденція до укріплення, всі повірять, що треба скидати, бо буде дешевше... Можливо фантазії, але хтозна.
 5. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  Чому так категорично, а може ... ніколи не говори ніколи ... ? Буде ще і 27,5 і 26,5(6), і як у відомій пісні ... «надо только выучится ждать, надо быть спокойным и упрямым»...
 6. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  По Вашому, сьогодні, це той рівень від якого почнеться корекція ?
 7. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  Курсоутворення в нашій країні не піддається логіці економічних показників. Що би ми не намагалися тут писати: чому догори, які аргументи до низу ... і т.д., це все «пальцем до неба». Більше всього на курс впливають слухи з ЗМІ, чи соцмереж. А який курс може бути якщо громадяни країни не вірять національній валюті, якщо отримавши зарплату миттєво конвертують в долар ... І своїми діями фактично валять гривню, збільшуючи попит на валюту.
 8. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  29-ть ? Мені казали - 30,30 і до Нового року - 50,50. Може хтось скаже чо задєржка ? Шо врємєнна атмєняєтся ... ? Бо я трохи баксів накупив по 28,7 за порадою знаючих, тепер чекаю коли піду по 50-скидати.
 9. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  І все таки, хочеться вірити, що більш ніж двомісячний ріст досягнув свого піку. А як ми знаємо, не буває вічного росту... І таки, нелогічно чекати обвалу зараз, коли всі його чекають, бо ще з березня конвертувалися в долар, продовжували активно скуповувати його і до тепер. Мені здається, що ще підемо донизу, будемо зміцнюватися, може й згадаємо собі 2019-й рік. Пам’ятаєте як було раніше, кількатижневе зміцнення змінює свідомість в протилежному напрямку. А рване тоді, коли найменше про це будемо думати.
 10. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  Може вже вистачить, пишіть конкретно, хто який курс бачить в найближчій перспективі (тиждень, місяць ...) так і цей ресурс називається (прогноз курсу...). Бо я начитався тут, що буде 50-т, чекаю, чекаю... Так, коли ?
 11. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я і в березні-квітні писав, що не все ще пропало. Курс повернеться в звичний коридор. Так і сталося, і 26,7 було (правда не довго).
 12. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  В межах сьогоднішніх цифр, з підходом до 29-ти, або і за 29-ть, я думаю буде курс до кінця року. Писав для очікуючих 40, або 50.
 13. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  Вас послухати, вже останніх кілька років, тільки ракети і бачите.
 14. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  Запакувалися всі баксом, сидимо, чекаємо, а кількаразового девала немає. Всі очікували, що в вересні-жовтні буде ракета, поженемо до небес. Але так не сталося. Може коли чекаємо то не стається, а стається коли зовсім не чекаємо ? В 2014 році, хто міг би подумати, що в 3,5 рази ? А в 2019 році ревальвацію до 23,40 хтось передбачав ? Розслабтеся, до Нового Року нічого не станеться. В наступному році, напевно так само (в І-му півріччі точно). Ще і ревальвацію побачимо до 26,ХХ.
 15. Мойша

  Прогноз курса доллара к гривне

  Краса на МБ взяли 27,40. Йдемо донизу.
×