Jump to content

Thunderclap1991

Member
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Молчун

About Thunderclap1991

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Бо долар дешевий, його треба якраз купляти)))
 2. Тому що в той період часу була велика пропозиція, в більшій кількості від нерезидентів. В даний період часу навпаки переважає попит. Я не спеціальст, так цікавлюся для себе. На мою думку в безготівковій формі, просто збільшується грошова маса.
 3. Знают когда покупать, и когда продавать)
 4. Банки отримають прибуток на різниці облікової ставки і відсоткових ставок по ОВДП при тому ж курсі або навіть нижче. Я так зрозумів, що переживать немає смисла, і в гривні на поточних рахунках під 7% буде нормально, і в валюті не так страшно, можна даже буде трохи скинуть при певних умовах, може даже й скоро)))
 5. Большинство - это насиление)) кто-то должен полинять)
 6. Я б через пару неділь по 27.80-90 прикупив би трохи, а якщо не проканає, то прикупим пізніше, може дешевше))
 7. Мені здається, що на ринку нада думати не раціонально, тойсть не так як більшість))
 8. Хай долар буде, його на корекції просто докупити нада при можливості наявності ресурсів. Взагалі дивлюся долар починає зміцнюватися відносно Євро, Золота... Можливо це його було дно на світовому ринку.
 9. Не жалко НБУ резервів, мабуть воно того коштує))) ще й так зразу. На мою думку, ринок дійсно до виборів буде у флеті з невисокою волатильністю, копійок 20, потом по ходу прийдуть серйозні дядьки і будуть заливать, може даже комплексним підходом))
×