Jump to content

kirill29

Member
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kirill29

 1. Київ 38.8/41.2 але і за таким курсом в даному обмінному пункті валюти немає - напевно дана вказівка працювати лише на купівлю.
 2. Вже побачили, столиця бульвар Лесі Українки обмінний пункт продаж 40. А євро на продаж 43
 3. Доброго ранку ! Київ обмінний пункт 37/38.6
 4. Ба більше пане Mozart - сьогодні був свідком в центрі столиці біля обмінного відділення, що синій бажаючим продають з націнкою 50 копійок на опті. Такого раніше не було.
 5. До речі, помітив що сьогодні в столиці у небанківських обмінниках вже почав відчуватись дефіцит інозменої валюти, зокрема синього долара. Пане Mozart скажіть що ви думаєте з приводу цього ?
 6. В Києві черга з покупців, сам бачив сьогодні вранці
 7. Ну не думаю, в обмінніках Києва долар продають вже по 38.50 і є бажаючі, що несподівано.
 8. пане Mozart, ну Ви ж знаєте, що курс на сьогодні інерційний доволі і зростання це лише справа часу. Один з показників - попит на валюту як на готівковому ринку, так і на безготівковому - і зараз він, на жаль, не на користь найбільш красивої валюти світу.
 9. В Сенс Банк ввели тимчасову адміністрацію. А це системно важливий банк.... Пане Mozart що скажете ?
 10. А тим часом, результати аукціону мінфіну, не багато сьогодні - відчуваю що днище пройшли за курсом:
 11. Київ обмінки станом на 14.00 - 00/30 і що характерно виключно білі
 12. Два рази поспіль провальне розміщення цінних паперів. Курс напевно далі вгору піде.
 13. На аукціоні 23 серпня Міністерство фінансів України розмістило військові облігації понад 278,31 млн грн (в еквіваленті). Про це повідомляє пресслужба міністерства. P.S. А завтра погашення старих випусків на 16 млрд грн. І де брати ці гроші ? До війни новий продаж замінював старі погашення
 14. Цікава думка експерта: "Мой прогноз на уровне 45 грн/$, к сожалению, может быть реализован досрочно. На этой неделе или в ближайшие. Ситуация развивается по плохому сценарию. Отсутствие финансовой помощи партнеров, растущий дефицит бюджета, сложнейший отопительный период и нехватка газа при растущих ценах в Европе, и конечно же затяжная война — все ведет к тяжелым последствиям" - руководитель отдела аналитики ГК Forex Club Андрей Шевчишин. Цікавить думка Mozart з приводу цього висловлювання.
 15. Сьогодні НБУ за порушення анулював ліцензії: «ФК «КОНСТАНТА М», «ДСД ФІНАНС», «24 ОНЛАЙН» та «ФІНАНСОВА ГАРАНТІЯ» Для розуміння це 15% ринку готівкового обміну валют та 600 пунктів обміну валют. Телеграм нардепа від Голоса Железняка. Нічого собі.
 16. Київ вже 42 на продаж. А хтось говорив на вихідних про 38.
 17. Ну попит все одно є, принаймні в столиці нашої країни. Частина кіосків працюють лише на прийом
 18. Київ, центр обмінка на вулиці 42/47 !!! Шановний Mozart підкажіть що це відбувається ?
 19. Mozart ну позитивне з конференції те, що керманичі сподіваються, що курси зрівняються і будуть менше спалювати резерви, різниця 30 відсотків це занадто багато. Ви ж знаєте який курс закладається в імпорт сьогодні
 20. Це точно, бачив в обмінніку в столиці на вулиці в небанківському відділенні курс продажу вже 42.00, здається паніка і хтось хоче заробити на цьому.
 21. В Києві на продаж вже є пропозиції по 39.00
 22. А вчора в столиці нашої славної непереможної держави, до речі, був такий обмін у тому самому пункті за тою самою адресою: приймання 29, продаж 33.
 23. Київ, сьогодні на табло бачив: приймання 27, продаж 31.
 24. Знакомый с киоска обменки, сказал что от руководства дано указание не продавать валюту (доллар/евро), а только скупка.
×