AlexM
Форумчанин-
Постів
454 -
Зареєстровано
-
Відвідування
Додаткові дані
-
Звідки
Sumy region
-
Я зараз в
USD
EUR
UAH
Відвідувачі профілю
Блок останніх користувачів вимкнено та не відображається іншим користувачам.
Досягнення AlexM
-
45 "психологический" ничем не лучше тех же 44 и 46... если не следить за курсом каждую минуту (если этого требует основное место зароботка) Для большинства так оно и есть. Цены - вот это критерий, их сравнить любой может "сегодня со вчера" и сделать выводы о скорости роста цен. НБУ "стрижет" всех по полной... такая работа 😂 Imho
-
"Віртуальні" цифри, який в них сенс? Хто більше в твердій валюті, тільки дивляться на курс та втрачають заначку із-за інфляції долара. Є непугані,що бавляться в рулетку ОВДП...(тут сенс мабуть влазити від 1 млн ), ну як-то кажуть не вчились на чужих, навчаться на своїх. То вибір кожного. Нікого не засуджую 🤐 Реальних інструментів немає, що заробити підробіток без "ньюансів" як раніше( 10+років тому), треба збивати кеди до дірок. "Обложили демони" (с)- якщо знаєте звідки фраза. Imho вище написав
-
чисто "для точності", 45-41=4 Факт ! і це до речі.., це майже 10% (якщо точно то 9,75%) PS часом не у Фурси вчитесь "математиці", поясню, судячі з його останніх інтерв'ю... у нього зростання курсу з початку року "ОДИН відсоточок", чого переживати...а реально ну ніяк не меньше з початку року 45-42,5=2,5 (+5,88%), тому як так можно локшину вішати не всміхаючись? Без всякого підтекста, чисто ФАКТи 😜
-
дозволю собі вставити посилання на цю статтю, експертна точка зору, за тиждень трапились вже зміни в геополитиці, але в основному все сказане актуальне
-
да вже рік таке, ось в темі обговорення
-
Щось відбувається такі в світі... золото минус $1000 вже... лопнула бульбашка ? курс по банках всі в мінус або на місці... оце справи.. покупки нийвища 43,80, райф продає 44.00, туземун відміняється? 43.хх вже на порозі на продаж;) треба білий було скинути коли давали 44+ підкажіть що по готівці?
-
то стабільність, евро 50 +/- ... по кросу 1,10 (може і нижче буде) як раз бюджеті 45,6 +/-
-
то є правда, як каже прислів'я, роки три почекати та курчат по осені рахують 🙄 Знову стартонула ціна на міцевих азс дизель 84, газ ~47 😲
-
90 лярдов евро выделили или еще под вопросом ? пишут что преодолели вето орбана, другие пишут что еще что-то мешает... брент уже 114, -два фактора роста курса. а биткоин и золото резко вниз... к чему бы это? доллар кеш наше всё ?
-
Тогда это реально может стать точкой отсчета заката "эпохи доллара" -А. Кущ а Кущ говорит , долару того, хана... стОяло брать на всю заначку?
-
Рокета ? выходит дождались "ждуны" 😜 ну т.е. туземуны...
-
нефть с 118 до 88 откат к вечеру...когда сказали G7 может открыть стратегические запасы... А повлияет на заправки ? а на курс ?
