Jump to content

AlexM

Member
 • Content Count

  275
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

152 Душка

About AlexM

 • Rank
  Advanced Member

Additional Data

 • From:
  Sumy region
 • I'm currently in:
  USD
  EUR
  UAH

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Щодо цих %%, люди зробили собі "обеспеченную старость", їм до країни ніякого діла немає, бо ніхто в здоровому глузді такого не підписав би
 2. Щось по собі не бачу росту купівельної спроможності, бо ціни якщо не на місці ,то зростають постійно, всі купуємо продукти, техніку, паливо та бачимо цінники, якщо цінники порівняти з довоєнними,то зростання не тільки +50% (умовно курс 27плюс 50% рахуємо середній за рік 40), але всі +100% та більше, овочі я не рахую, то сезонний цінник,вниз-вверх +/- ,ще якось зрозуміло якби виросли ціни на імпорт, але вони зросли більше 50%, але вітчизняне виробництво чому здорожчало на всі 100%? Звісно зараз на все відповідь - у нас же війна, ось таке... всі закладають ризики, а платимо за все з своєї кишені, але щоб можливо купувати більше - ніяк такого не бачу...все навпаки, бо не може бути по іншому у війну, зарплата в гривні, якщо що...
 3. В останній час,наприклад останні 7 днів, хто мав справи онлайн обміну з Райф ,Агріколь, Укргаз ( по $ , євро вже неціково зараз...) ? курс однаковий 37,30 чи видають зразу та якими банкнотами? Вдячний за відповідь.
 4. Це ви так їх комісію "обходите" може це разом з такою сумою визвало питання?
 5. У нас $ дешевле 38,2 не было... банки даже не рассматриваю( светили они такие курсы,а толку..), там кормятся только свои, так что вариант "не для всех"
 6. я про то что можно напрямую по 40.00 без "манипуляций" через кросс 39,97.. разница вообще выходит 30коп
 7. чет-то не пляшет, или курс $ другой, или смысл так делать ? в ПБ сразу евро по 40.00 ( был наверно пару дней по 39,84)
 8. Не терпиться потрепать себе нервы.. вперед в ощад )) можете полистать я описывал как менее 1к $ забрать не давали, удалось только через ПБ забрать свифтом, но выбора не было , посчитайте комис и курс после этого...но тогда было начало вторжения и надо было решать КАК-ТО, так что никого не рекламирую и не опускаю, но что ты хочешь забрать свои -то не сильно рассчитывайте на это, им задача не ВЫПУСТИТЬ из банка валюту, отдаем по курсу покупки повторяли через слово,четко в ощаде дали понять, что или гривна или вообще в пролете.. Сам нарыл инфу, с переговорами с кучей горячих линий удалось уговорить на тот вариант с ПБ, уровень уже чуть не высшим руководством ощада был, и это менее 1к суммма... удачи если что!
 9. так ваш 2) это продолжение 1), т.е. рост курса при уменьшении предложениия(помощи USA и т.д.)...
 10. У нас міняли знизили продаж з вчорашніх 38,4 до 38,2...ціна за "білий", синій десь +10-20 коп вище як завжди 🙄 повернулись практично як було 2 дні тому оманлива стабільність?
 11. Можливо отримати валюту з картки А-банк в якомусь банку-партнері ? наприклад, писали можливо валюту з картки Моно отримати в Укргазі
 12. Как ситуацию видите по евро, можно брать по текущим ценам или будет ниже 1,048?
 13. Перепрошу, якщо не так написав, щось зависав інет, картинку 4 рази додавав... та не дало відредагувати пізніше Курс обміну в ОН-лайн банкінгу. Ще таке взнав сьогодні, в Райфі сказали що 50к обімін у них не працює зовсім... Тільки до 200к на депо від 3міс. хоча начебто писали на форумі, що у них міняли 50к та гарний курс, але можу помилятись..
 14. У обменки с большим табло(курс сейчас не святят,а рекламу свою), внутри помещения на маленьком табло 37,7/39,00 на 9:00
×