Перейти до змісту

Leva - 30

+Підписчик
  • Постів

    486
  • Зареєстровано

  • Відвідування

  • Переможець днів

    1

Весь контент Leva - 30

  1. Не знаю що робиться в інших містах, у нас (Б. Ц.) сьогодні зранку у валютників на одному з районів гривні не було. Трохи допоміг чим міг купив трохи білого і синього по 41. Поїхав закинути білі в пумб на картку( 41.2 онлайн). В пумбі черга в касу, всі здають,але гривні теж немає. Як пояснила оператор каси буде тільки після обіду. Якось так.
  2. Музика з солідного мультика дитинства.
  3. Це той момент коли можна в банки спихувати весь непотріб.
  4. Скинув евро 44.6, це максимальный курс у нас. По доллару синій беруть 41.35/41.40. Поки посижу на заборі.
  5. Тільки що забирав валюту в Райфі, є на продаж по 41.37. Прибив вільну гривню.
  6. Тільки що знімав євро в акорді, по 41.70 синього за нал валом.
  7. То акція завтра, тобто сьогодні вже.
  8. Сьогодні забирав в Райфі валюту, запропонували купити долари. Я 🤨???Пояснили що у них надлишок.
  9. Ні. Це до того що поки Райф нижче не поставить. P. S. Так як неможу швидко реагувати на події ( на роботі), купив.
  10. Хтось може щось написати про Про Кредит банк. Можна з ним мати справу?
  11. То що там чути про комісію за зняття валюти в Райфі з 25 січня?
  12. То Самурай розповів колегам що тут 5 к виграти можна, от вони і підтянулись😂
  13. Здавать білий долар треба коли йде попит на валюту, тоді обмінки гребуть все. В суботу у нас білий брали 42.9, Райф 42.47 продаж на вихідні поставив. Отже фарбуєм ще й заробляєм.
  14. Leva - 30

    Forex Today

    З'явилось трохи гривні, в Райфі поки по45. 55 можна взяти.
×
×
  • Створити...