Перейти до змісту

Leva - 30

+Підписчик
  • Постів

    486
  • Зареєстровано

  • Відвідування

  • Переможець днів

    1

Весь контент Leva - 30

  1. Б. Ц. Начальник відділення не лопух. Я звичайний клієнт, нікому нічого не переплачую. Завтра куплю щось дівчатам до кави. Просто всі роблять свою роботу. Я в основному замовляю в п'ятницю так як на вихідні є попит на синій, плюс міняю мій синій на білий+20 коп. Якось так.
  2. Сьогодні коли нарив трохи гривні і курс знову став 42.25 купив без страховок замовлені 2 пачки.
  3. Райф як варіант. Ще в п'ятницю замовив на понеділок.
  4. Сьогодні тиша. Нікому нічого непотрібно.
  5. Так, купив тільки що 6к.,більше не було. Пропонували долари докупити, у їхньому відділенні не було гривні, то самі телефонували і пропонували шось купити.
  6. Доречі, звертайте увагу на Кредо банк, за нал трохи дороще Райфа, а онлайн буває і дешевше.
  7. Я телефонував касиру, все було в наявності.
  8. Що б взяти пачку я даю касиру 400$, так як на 400000 гр.виходить 9600$.
  9. Так, і є в наявності ( у нашому місті Б. Ц.)
  10. Сьогодні вигребли весь долар і євро в Райфі. Касири варені, кажуть давно такого не було.
×
×
  • Створити...