-
Постів
486 -
Зареєстровано
-
Відвідування
-
Переможець днів
1
Весь контент Leva - 30
-
Поверте
-
Б. Ц. Начальник відділення не лопух. Я звичайний клієнт, нікому нічого не переплачую. Завтра куплю щось дівчатам до кави. Просто всі роблять свою роботу. Я в основному замовляю в п'ятницю так як на вихідні є попит на синій, плюс міняю мій синій на білий+20 коп. Якось так.
-
Сьогодні коли нарив трохи гривні і курс знову став 42.25 купив без страховок замовлені 2 пачки.
-
У нас немає таких заманух.
-
Які страховки, де Ви їх берете?
-
Райф як варіант. Ще в п'ятницю замовив на понеділок.
-
- 9 508 відповідей
-
- 4
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
- 9 508 відповідей
-
- 4
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
- 9 508 відповідей
-
- 4
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
- 9 508 відповідей
-
- 2
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
- 9 508 відповідей
-
- 3
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
- 9 508 відповідей
-
- 2
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
- 9 508 відповідей
-
- 2
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
Сьогодні тиша. Нікому нічого непотрібно.
-
По 42 ще вчора виходив потихеньку.
-
В п'ятницю він теж гасив
-
Це онлайн. Я купував за нал.
-
Так, купив тільки що 6к.,більше не було. Пропонували долари докупити, у їхньому відділенні не було гривні, то самі телефонували і пропонували шось купити.
-
Доречі, звертайте увагу на Кредо банк, за нал трохи дороще Райфа, а онлайн буває і дешевше.
-
Я телефонував касиру, все було в наявності.
-
Що б взяти пачку я даю касиру 400$, так як на 400000 гр.виходить 9600$.
-
Долари і євро емісія
-
Так, і є в наявності ( у нашому місті Б. Ц.)
-
- 9 508 відповідей
-
- 3
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
Сьогодні вигребли весь долар і євро в Райфі. Касири варені, кажуть давно такого не було.
