Перейти к публикации

виктор амосов

Форумчанин
 • Публикации

  64
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

27 Душка

О виктор амосов

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

1 243 просмотра профиля
 1. виктор амосов

  Прогноз курса доллара к гривне

  Коли в минулому році бакс коштував 24грн,без ніякого економічного дива,МВФ І тд.чому Ви вважаєте,що зараз не придумають ще якесь НоуХау? Тим більше,що попит на доллар мінімальний...
 2. Идет медленная миграция народа в более крупные города, от этого цена фиксируется,пока.Плюс, недвига смотрится надежней валюты в наше смутное время и имеющие запасы, вкладываются в ликвид.
 3. Адекватный покупатель первым делом посмотрит квартиру от хозяина,если хозяин конечно же не космонавт.Зачем платить наглому рылу 1000-2000у.е? Их уловки,хитрости и желание наживы переростают в образ жизни,общался,знаю.Порядочных единицы.
 4. Спілкувався з знайомим рієлтором нещодавно відносно обсягів продажу.Покупці є,але продавці знімають з продажу квартири, бо не хочуть нікого впускати на огляд квартири боячись вірусу.
 5. виктор амосов

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я рівняв курс бакса до нашої валюти від 1950 року,до сьогодні,а Ви мені ліпите " вищезгадані факторі "
 6. виктор амосов

  Прогноз курса доллара к гривне

  І тому вся еліта в америку вилететіла,мабуть від середнього доходу на життя?😉
 7. виктор амосов

  Прогноз курса доллара к гривне

  То подивіться новини,чому масово звільняються медсестри та фельдшера в Україні,а вчителі поки що без вибору.Де це такі зарплати,в приватному коледжі?
 8. виктор амосов

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ще раз повторюю,я просто порівнюю.Сьогодні звичайний сантехнік чи автоелектрик має 1000-2000$ при умові не ледачої натури і адекватності,а вчитель та медсестра,яка рятує наше життя має 200$ і саме це залежить від держави!
 9. виктор амосов

  Прогноз курса доллара к гривне

  Не буду сперечатись,факти річ вперта.Хотілось би почути висновки Time зараз по бургерах і тд...зараз ЖКХ нічим не відрізняються,навіть більші.
 10. виктор амосов

  Прогноз курса доллара к гривне

  Чому ж,чудово пам"ятаю.При бажанні все можна було купить,особливо ближче до 90-х.Я просто порівнюю рівень життя.Зараз мої знайомі приїздять з Фінляндії,де збирають огірки на плантації,так от місцеві жителі їм не вірять,що можливо взагалі вижити при зарплатні 100-200$ при їхніх 2000-3000євро,хоча ціни на продукти такі ж,навіть дешевші😉
 11. виктор амосов

  Прогноз курса доллара к гривне

  Цікаво.Середня заробітна плата на 1980 рік була близько 250-300 карбованців,в той час як в США 1050$ при курсі на той час $1-0,56копійок,маємо 250/0,56=446$ майже половину їхньої зарплатні. Станом з 2013 середня в США 4000$ а в нас100 -200$,що є в 10-15 разів менше того,що було на той час,коли нас просто використовували,а зараз буде ще веселіше...
 12. Та і взагалі це різні речі по рівню комфорту,соціуму і тд...Знову ж таки,не хочу когось образить.
 13. Нет,конечно. Но все равно,от сдачи до создания ОСББ проходит время.У нас,как у всех.
 14. Трохи не так.Криза великий мінус.Але криза у всіх,тому і доллар просяде і ціна м.кв. в новобудові залишиться без змін,так як ціни на будматеріали ніяк не зменшаться.Ціна впаде за рахунок збутковості і непотрібу,тимчасово по первинному ринку.Вторичний ринок почне падати раніше,за рахунок збутковості і комуналки.
 15. Я мав на увазі,що повітряне сполучення найближчим часом буде закрито.З іншим звісно згоден.
×