Перейти к публикации

виктор амосов

Форумчанин
 • Публикации

  62
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

23 Душка

О виктор амосов

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

1 070 просмотров профиля
 1. Адекватный покупатель первым делом посмотрит квартиру от хозяина,если хозяин конечно же не космонавт.Зачем платить наглому рылу 1000-2000у.е? Их уловки,хитрости и желание наживы переростают в образ жизни,общался,знаю.Порядочных единицы.
 2. Спілкувався з знайомим рієлтором нещодавно відносно обсягів продажу.Покупці є,але продавці знімають з продажу квартири, бо не хочуть нікого впускати на огляд квартири боячись вірусу.
 3. виктор амосов

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я рівняв курс бакса до нашої валюти від 1950 року,до сьогодні,а Ви мені ліпите " вищезгадані факторі "
 4. виктор амосов

  Прогноз курса доллара к гривне

  І тому вся еліта в америку вилететіла,мабуть від середнього доходу на життя?😉
 5. виктор амосов

  Прогноз курса доллара к гривне

  То подивіться новини,чому масово звільняються медсестри та фельдшера в Україні,а вчителі поки що без вибору.Де це такі зарплати,в приватному коледжі?
 6. виктор амосов

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ще раз повторюю,я просто порівнюю.Сьогодні звичайний сантехнік чи автоелектрик має 1000-2000$ при умові не ледачої натури і адекватності,а вчитель та медсестра,яка рятує наше життя має 200$ і саме це залежить від держави!
 7. виктор амосов

  Прогноз курса доллара к гривне

  Не буду сперечатись,факти річ вперта.Хотілось би почути висновки Time зараз по бургерах і тд...зараз ЖКХ нічим не відрізняються,навіть більші.
 8. виктор амосов

  Прогноз курса доллара к гривне

  Чому ж,чудово пам"ятаю.При бажанні все можна було купить,особливо ближче до 90-х.Я просто порівнюю рівень життя.Зараз мої знайомі приїздять з Фінляндії,де збирають огірки на плантації,так от місцеві жителі їм не вірять,що можливо взагалі вижити при зарплатні 100-200$ при їхніх 2000-3000євро,хоча ціни на продукти такі ж,навіть дешевші😉
 9. виктор амосов

  Прогноз курса доллара к гривне

  Цікаво.Середня заробітна плата на 1980 рік була близько 250-300 карбованців,в той час як в США 1050$ при курсі на той час $1-0,56копійок,маємо 250/0,56=446$ майже половину їхньої зарплатні. Станом з 2013 середня в США 4000$ а в нас100 -200$,що є в 10-15 разів менше того,що було на той час,коли нас просто використовували,а зараз буде ще веселіше...
 10. Та і взагалі це різні речі по рівню комфорту,соціуму і тд...Знову ж таки,не хочу когось образить.
 11. Нет,конечно. Но все равно,от сдачи до создания ОСББ проходит время.У нас,как у всех.
 12. Трохи не так.Криза великий мінус.Але криза у всіх,тому і доллар просяде і ціна м.кв. в новобудові залишиться без змін,так як ціни на будматеріали ніяк не зменшаться.Ціна впаде за рахунок збутковості і непотрібу,тимчасово по первинному ринку.Вторичний ринок почне падати раніше,за рахунок збутковості і комуналки.
 13. Я мав на увазі,що повітряне сполучення найближчим часом буде закрито.З іншим звісно згоден.
 14. Cаме в різних містах і по різному.При успішному виході з карантину тисячі заробітчан поїдуть в Київ(не в Польщу,Італію,Германію...)і також для життя і для бізнесу будуть роздивлятись варіанти. Думаю буде ажіотаж на курортах України,бо бажаючих відпочити і придбати житло на Чорному морі буде в рази більше,так як всі сполучення з іншими країнами поки що будуть закриті,доведеться сильно полюбити неньку Україну!
 15. виктор амосов

  Недвижимость.

  Багато.Люди відкладали свої заощадження в надії на світле майбутнє,а зараз це майбутнє в тумані.От і хвилювання.
×