Перейти к публикации

yurets8

Форумчанин
 • Публикации

  151
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

169 Душка

О yurets8

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

1 976 просмотров профиля
 1. yurets8

  Прогноз курса доллара к гривне

  Тут всі долар відкуповують. А я купив на вільну гривню євро по 33,83. Вірю в його перспективи відносно долара, та і треба корзину трохи диверсифіковувати) Останні 2 рази коли я тут писав, що купив долар по N курсу, це виявлялось близько до локального максимуму, після чого йшли вниз. Надіюсь цього разу моя "оленяча" доля не повториться))
 2. yurets8

  Прогноз курса доллара к гривне

  Як же, обов'язково хтось мав сказати про рекламу) Знаєте, я краще без гарантії фонду буду знати, що у випадку будь-якого шухеру я можу побігти в банк і зняти (навряд чи станеться щось таке, що банк за лічені години чи дні виведуть з ринку). Ніж чекати бо-зна скільки часу і потім отримати валюту в гривні по заниженому курсу, та і то тільки в межах 200 тис. Все, я втомився тут про це говорити. Ще й в рекламі звинувачують) Все одно всі залишаться при своєму. На цьому закриваю дану тему)
 3. yurets8

  Прогноз курса доллара к гривне

  А ще, що стосується різких змін курсу - то Укргаз змінює курс в додатку лише раз на день вранці, а не так як Приват. І бувало дуже непогано, коли курс за день виріс або впав 50 копійок, а ти можеш купити/продати в додатку ще по старому, ранковому курсу, як в машині часу😄. Ой, щось забагато я вам розказав, ще набіжить народу і прикриють лавочку)
 4. yurets8

  Прогноз курса доллара к гривне

  Доповню. Звісно, що мова йде про вільні кошти, які немає потреби постійно знімати і які плануєте покласти не на один місяць. Тоді комісія окуповується. Навіть якщо класти на 3 місяці, рахуємо чистий прибуток, враховуючи податок і комісію: 1. Депозит: 8.7*0.8/4 = 1.74% 2. Карта : 10*0.8/4 - 0.5 = 1.5% Враховуючи те, що в другому випадку кошти можна зняти в будь-який момент, я б все одно вибрав друге. Бо різкі зміни курсу (+1-2 грн за тиждень-два) - це реальність нашої країни. Ну а для терміну 6 міс. і більше - взагалі немає сумнівів який варіант вибрати. Плюс завжди можна конвертувати у валюту і зняти без комісії, якщо ви потім все одно збираєтесь купувати валюту.
 5. yurets8

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ні, 10% на мінімальний залишок на рахунку протягом місяця. Тобто якщо у вас було весь місяць на рахунку в діапазоні 10-15 тис.грн, то на 10 тис. будуть нараховуватись 10%, а на решту - 5%. Ні про який рік там немає і близько мови. Було б не зайвим перевіряти інформацію самостійно. На сайті все написано, навіть з прикладами. Бо консультанти в банку впарюють те, що вигідно їм, та й взагалі можуть бути банально некомпетентними, з чим я сам зустрічався в іншому банку. Коли попередньо вивчивши умови, розказував про них консультанту, виправляючи його)
 6. yurets8

  Прогноз курса доллара к гривне

  В інтернеті відгуки завжди погані. Ви почитайте відгуки про будь-який інший банк, той же Приват, яким всі користуються - навряд чи там буде більшість позитивних. А стосовно комісії - то ви мене не переконали, що 10% мінус 0.5% та 1 грн - це гірше ніж 8.7% 😄. Особливо враховуючи ліквідність коштів.
 7. yurets8

  Прогноз курса доллара к гривне

  Не знаю про які проблеми з обслуговуванням Ви говорите. Хоча я і до банку нечасто звертаюсь, просто лежать собі гроші на картах, а для всіх поточних розрахунків в мене є карти інших банків.
 8. yurets8

  Прогноз курса доллара к гривне

  Здається 0.5% за зняття гривні. І 0% за зняття валюти. Обслуговування безкоштовне (я оформляв у 2018 р.). І сьогодні, до речі, курс купівлі долара в додатку 28.13, а євро 34.03 - нижче ніж в будь-якій обмінці. До цього місяця мені навіть в доларі 4% нараховувалось, ще за старими умовами. І 15% по гривневій карті.
 9. yurets8

  Прогноз курса доллара к гривне

  Цікаво, що заставляє людей оформляти строковий депозит під 8.7%, якщо той самий Укргаз нараховує 10% просто на залишок по карті ProЗапас...🤔
 10. yurets8

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я извиняюсь, но какое отношение график форекс имеет отношение к графику межбанка? Может я чего-то не понимаю. На investing именно график по форексу. Если Вы торгуете на форексе через какого-то брокера - разве это означает, что вы торгуете на межбанке? Вот вам даже разница в курсах и направлениях форекса и межбанка 7-8 апреля: в то время, когда на МБ курс 7 апреля только падал, а 8 апреля рос, на форексе по Investing была абосолютно противоположная картина (странная ситуация, с третьим источником не сверял, обычно как минимум направление движения совпадает). В итоге пришли примерно к тем же цифрам.
 11. yurets8

  Прогноз курса доллара к гривне

  как одно из мнений, что-то похожее звучало и тут на форуме: https://www.rbc.ua/rus/news/analitiki-sprognozirovali-kursa-dollara-sluchae-1585567015.html Курс доллара может сохраниться на текущем уровне, если Украина получит помощь МВФ ... По его словам, в этом случае снижение курса замедлится и на рынок придет стабилизация. "В этот период мы сможем наблюдать курс на уровне в 28 гривен. Любое промедление и спекуляции будут давить на курс дальше", - добавил он. Напомним, Кабинет министров Украины 29 марта обновил макропрогноз на 2020 год и заложил в нем курс на уровне 29,5 грн/доллар.
 12. yurets8

  Прогноз курса доллара к гривне

  Например, потому что он послужил подтверждением столь важной фигуры, как ГиП. Но я не претендую на истинность, я уже говорил что я далеко не спец в ТА. Как видите, я даже пишу в шутливом тоне. Если меня кто-то подкорректирует - буду только благодарен. В любом случае, перед тем как смотреть хотя бы на 0.618 по фибо, считаю что нужно пройти две другие точки (они в принципе есть на графике - 27.6 и 27.3). P.S. для себя все равно перешел в $ на долгосрок и на данный момент верю в отскок и продолжение роста. Был бы в гривне - может верил бы в коррекцию😄 А эти все графики - чисто для спортивного интереса
 13. yurets8

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ну что ж, продолжаем рубрику занимательных картинок и гадания на кофейной гуще) Похоже, тестируем поддержку в виде той самой трендовой.
 14. yurets8

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я даже скажу больше, на недельном графике эта точка - 28,3 (если смотреть по ценам закрытия) и мы ее успешно "укололи" на неделе и отскочили. Так что ВЕРОЯТЕН и такой вариант, что я купил на пике) Именно поэтому я не зря написал, что я аматор, а все кто плюсует мой пост - вы хоть меня не слушайте)) В любом случае это была та гривна, которую я в конце января 2019 получил, сдав доллар по 27,7 и все это время она лежала на 7-дневном депозите (который можно снимать раз в неделю). Поэтому с учетом процентов и откупа по 28,35-28,4, я зафиксировал + 10% годовых в валюте (чистыми) и теперь могу спокойно спать на карантине, а не начинать каждое утро с проверки курса А дальше буду смотреть по ситуации
 15. yurets8

  Прогноз курса доллара к гривне

  Таки да, спасибо за комментарий) что ж, будем смотреть по ситуации)
×