Перейти к публикации

r0man8

Форумчанин
 • Публикации

  7
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Молчун

О r0man8

 • Звание
  Member

Посетители профиля

715 просмотров профиля
 1. r0man8

  Обмен валют во Львове

  Це курси з табло, вони всюди по місту однакові.
 2. r0man8

  Обмен валют во Львове

  В нас бувають проблеми з євро, останнім часом кілька раз хотів купити і мені пропонували купити купюрами по 20, ну і частину по 50. Що робити з пачкою двацяток не знаю, тому відмовлявся. Напевно не дуже популярна валюта в нас. Хоча раніше памятаю можна було навіть 500 одною купюрою купити.
 3. r0man8

  Обмен валют во Львове

  Та я читав, але і до того проблем з покупкою не було. Зараз спред звузився, щоб щось виторгувати то напевно вже оптом треба брати, а 10-20 копійок при ціні 25 вже майже нічого і не вирішують. За сто доларів напевно ніхто ризикувати не хоче, то ж паспорт треба брати, може ще і ксерити, квитанцію друкувати, ще й в пенсійний відсотки перераховувати.
 4. r0man8

  Обмен валют во Львове

  Виглядає так що реальний курс купити в обмінниках і на табло вирівнялися. Цікаво чи простому пересічному продадуть суму побільше чи далі проблема існує?
 5. r0man8

  Обмен валют во Львове

  Брав сьогодні в перевіреній точці по 25,50.
 6. r0man8

  Обмен валют во Львове

  Мені тут сьогодні ціну озвучили 29, це що прикол? ще пару днів тому брав нижче від вивіски...
 7. r0man8

  Наличие валюты/гривни в банках

  Сьогодні ПУМБ у Львові на Тургенєва в 10:30 продавав долари по 15,85 і євро, але по дивній схемці - тільки в випадку покупки додатково страховки життя за 15 грн. Долари новенькі - номера купюр підряд. І програмка не висить, і все працює. Страховка від АСКА, працює в випадку смерті - 1000грн виплатять, термін 1 рік. Чому така схема неясно.
×