Перейти к содержимому

r0man8

Форумчанин
 • Публикации

  7
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Молчун

О r0man8

 • Звание
  Member
 1. Обмен валют во Львове

  Це курси з табло, вони всюди по місту однакові.
 2. Обмен валют во Львове

  В нас бувають проблеми з євро, останнім часом кілька раз хотів купити і мені пропонували купити купюрами по 20, ну і частину по 50. Що робити з пачкою двацяток не знаю, тому відмовлявся. Напевно не дуже популярна валюта в нас. Хоча раніше памятаю можна було навіть 500 одною купюрою купити.
 3. Обмен валют во Львове

  Та я читав, але і до того проблем з покупкою не було. Зараз спред звузився, щоб щось виторгувати то напевно вже оптом треба брати, а 10-20 копійок при ціні 25 вже майже нічого і не вирішують. За сто доларів напевно ніхто ризикувати не хоче, то ж паспорт треба брати, може ще і ксерити, квитанцію друкувати, ще й в пенсійний відсотки перераховувати.
 4. Обмен валют во Львове

  Виглядає так що реальний курс купити в обмінниках і на табло вирівнялися. Цікаво чи простому пересічному продадуть суму побільше чи далі проблема існує?
 5. Обмен валют во Львове

  Брав сьогодні в перевіреній точці по 25,50.
 6. Обмен валют во Львове

  Мені тут сьогодні ціну озвучили 29, це що прикол? ще пару днів тому брав нижче від вивіски...
 7. Наличие валюты/гривни в банках

  Сьогодні ПУМБ у Львові на Тургенєва в 10:30 продавав долари по 15,85 і євро, але по дивній схемці - тільки в випадку покупки додатково страховки життя за 15 грн. Долари новенькі - номера купюр підряд. І програмка не висить, і все працює. Страховка від АСКА, працює в випадку смерті - 1000грн виплатять, термін 1 рік. Чому така схема неясно.
×