Перейти до вмісту
kostas

Талоны на бензин WOG A-95

Рекомендовані повідомлення

можно на магазин, на азк, как угодно ;) магазин - один из вариантов! 

в данной программе точно не разбирался, только отзывы слышал от знакомых...

заправлятся можно разово на эквивалент 500 грн -бонусами с карты (раньше было 250)..начисляют ровно 1 грн с каждого литра, не зависимо дизель или бензин. и никаких там процентов на налоги с бонусов. оформить карту Прайд-это минутное дело..

так что в итоге не такая уж и дисконтная цена на Ваши талоны .ИМХО..ничего личного

  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну это не самая лучшая идея, подставить кого-то на такую работу, не самое приятное занятие, но за предложение- спасибо!

"подставить" - так мало бути? Чи все-таки "поставить"? :) Особисто для мене не було б різниці - заправлятись за готівку чи по талонах, тим більше зі знижкою. Інша справа, що готівкою користуюсь лише там, де нема карткових терміналів. А на "самую лучшую идею" я і не претендував :) Хоча продаж талонів, по-моєму, нічим не гірший від продажу помідорів або шкарпеток

Змінено користувачем witas65

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

"подставить" - так мало бути? Чи все-таки "поставить"? :) Особисто для мене не було б різниці - заправлятись за готівку чи по талонах, тим більше зі знижкою. Інша справа, що готівкою користуюсь лише там, де нема карткових терміналів. А на "самую лучшую идею" я і не претендував :)

 

да, имелось ввиду поДставить;)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

заправлятся можно разово на эквивалент 500 грн -бонусами с карты (раньше было 250)..начисляют ровно 1 грн с каждого литра, не зависимо дизель или бензин. и никаких там процентов на налоги с бонусов. оформить карту Прайд-это минутное дело..

так что в итоге не такая уж и дисконтная цена на Ваши талоны .ИМХО..ничего личного

 

согласен с Вами, не берите, не надо!

  • Подобається 3
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Друзі, мені здається, не слід шукати злий умисел чи якісь меркантильні кінцеві цілі Костаса. Наш Друг писав не про те. Людина просто хоче забрати Свої гроші.

Знаєте як помогти- поможіть, а не беріть Костаса на кпин, мовляв Він щось " мутить".

Нікого не хотів образити.

З повагою, Свят

  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

да, имелось ввиду поДставить ;)

А в чому підстава? :huh: Вони що - крадені? Чи я не розумію мови?

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А в чому підстава? :huh: Вони що - крадені? Чи я не розумію мови?

 

Ну еще нужно найти человека, который буедт согласен стоять на АЗС и каждому предлагать талоны в замен на нал, так может и СБ Вога поиехать и сказать "здрасте"....

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Друзі, мені здається, не слід шукати злий умисел чи якісь меркантильні кінцеві цілі Костаса. Наш Друг писав не про те. Людина просто хоче забрати Свої гроші.

Знаєте як помогти- поможіть, а не беріть Костаса на кпин, мовляв Він щось " мутить".

Нікого не хотів образити.

З повагою, Свят

да нет конечно, человек дает скидку, все нормально. . Советовать - это запросто, поставить 18 и тогда хоть не пожалеет человек что купил. Точнее надо скидывать ниже рынка не вог а вообще .

Змінено користувачем Wxd
  • Подобається 3
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я свою думку по реалізації цих талонів висловив. 2000 літрів- це небагато. Клієнти ж не на тролейбусах підїзджають, в 5-х з 10-ти авто на бензині. І отримати 50-60 літрів замість 1000-1200грн не так і погано, якщо не має бажання заморочуватись із карточками лояльності і т.п.

Десь підтримую думку Вітас65, але Костас правий- WOG не сильно втішиться ПП діяльністю на їхній території.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

да нет конечно, человек дает скидку, все нормально. . Советовать - это запросто, поставить 18 и тогда хоть не пожалеет человек что купил. Точнее надо скидывать ниже рынка не вог а вообще .

 

Костас же изначально написал, что карточки ему дали взамен на его долг. И, если, он установил, цену 19,95, значит сумма его долга равна тем карточкам, которые ему отдали. Если он установит цену 17,99, то теряет н-сумму денег. Как Вы считаете ему выгодно? Или он бы не захотел снизить настолько цену, если бы сумма была меньше?

  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×