Перейти к публикации

Валентин.

Новичок
 • Публикации

  5
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Молчун

О Валентин.

 • Звание
  Member
 1. Валентин.

  Как получить PayPal в Украине

  Так тут проблемка. Він не може отримати на пайпал від роботодавця якщо зареєструеться в Україні. А привязувати свою картку дла проплати через пайпал йому нема змісту бо він не не знайшов способу отримати кошти.
 2. Валентин.

  Как получить PayPal в Украине

  Не дуже зрозуміла ваша оферта. Перекладіть на доступну мову. Людині потрібно отримувати гроші на пейпал а українці можуть лише відправляти. А коли захочете українцю відправити то прочитаєте що банановим республікам це не можливо через пайпал . А якщо "регистрация палки США или ЕС" - то навіщо йому ви. Коли він сам зможе прийняти коши і ними розпоряджатись.
 3. Валентин.

  НСМЭП

  Для нового керовництва НБУ НСМЕП це не профільний актив і його позбудуться. Маю великий сумнів що хтось захоче вкладати кошти (котрих і так не хватає) і буде її розвивати. А НБУ він уже не потрібен Найбільше карток у цій системі це працівники НБУ - котрі найближчим часом будуть переведені в інше місце ...
 4. Валентин.

  Как получить PayPal в Украине

  Так як пейпел закритий на прийом у нас то українці в основному реєструють на Америку або Польщу. В інеті є купа інструкцій і описані нюанси. Там треба буде підтверджувати. І при підозрах перепідтвержувати. А брехунів ніде не люблять - і можуть заблокувати рахунок. Їздити нікуди не треба. Привязуєте банківську карту і скидаєте туди. https://www.google.com.ua/search?q=%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%83%D1%87%D0%B8%D1%82%D1%8C+%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C%D0%B3%D0%B8+%D0%BD%D0%B0+paypal+%D0%B2+%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B5&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=dIsDVrHUIsjca__ChLgP http://habrahabr.ru/post/182790/
 5. Валентин.

  Как получить PayPal в Украине

  Не позортесь. Серед існуючих paypal сама поширена і зручна. І тарифи приємні. Через те і працюють з нею майже всі. Зайдіть на аліекспрес і дивуйтеся - майже всі працюють з paypal. В європі кожен школяр знає що то таке. Погляньте на їх тарифи. А от з банановими республіками типу України не склалося Європа і гамерика не бажає працювати з недорозвиненими москальскимим сервісами та і передавати їм скани своїх документів при реєстрації. А інші описані методи дорожчі за paypal. Але приймати пока в Україні зась. В інеті є купа статей як обійти. В основному зводиться до реєструвати на країну америка. І підтверджувати. Ваші америкоси можуть вам тут навіть допомогти. Але шахраїв ніхто не любить. Як вичислять - заблокують рахунок. Але купа українців ризикують і працюють при відсутній альтернативі. І ще один нюанс - paypal бере комісії з отримувачів коштів а майже всі решта з відправників.
×