Jump to content

Merry

Member
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Хороший человек

About Merry

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

483 profile views
 1. Тобто завтра буде інший? І банки, по ідеї, змінять курс для ФОП?
 2. Так, я не розумію - курс НБУ зміниться? Для ФОП все без змін?
 3. Хочу прояснити щодо ІТ. Відбувся спад вакансій, може ріст що ви бачили за рахунок вакансій за кордоном? І багато людей опинилося на вулиці, проекти закриваються, тобто загальна кількість айтішників які мають роботу досить сильно зменшилась. Сама нещодавно шукала собі роботу, і серед моїх знайомих кожен десятий. Хтось знаходить, а хтось і досі в пошуку. Знайти щось нове реально якщо маєш хороший досвід та скіли, для початківців 0-1.5 року все сумно....
 4. Може можете сказати приблизні дати, на вушу думку? P.s. дякую що ділитесь думками та своїми прогнозами.
 5. Що мається на увазі під новим рівнем?
 6. Доброго вечора. Чи чекати в січні підняття офіційного курсу долара? Що думаєте? Якщо не в січні, то коли?
 7. Монобанк також, здається, змінив курс картковий. Оплата карткою 36.6 (євро)
 8. Як гадаєте, чи надійним може бути зберігати кошти на євровому рахунку революту, а не повертати це все знову в український банк? Бо я так зрозуміла, що з революту далі всі виводять кошти на українські картки.
 9. Доброго всім вечора. Чи може мені хтось пояснити чому при перекидці гривні(Приват24) на єврову картку Револют у мене комісія виходить 5 відсотків? Перекидую 1000грн, а знімає 1050. Револют картка Visa.
 10. Тестанула і я переказ грошей на євровий рахунок Revolut. Зарахувати гривні з самого додатку Револют не дозволило, тільки з Монобанку туди. Потім перекинула назад ту ж суму на валютний рахунок Монобанку. В результаті курс купівлі євро вийшов практично такий ж як в наших обмінниках. Де вигода? Чи я щось роблю не те?
 11. Прошу поділитися інформацією тих хто замовив пластик Revolut. Чи приходить картка поштою на вказану адресу, чи необхідна присутність людини на яку вона оформлена щоб її забрати?
×