Jump to content

Merry

Member
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Хороший человек

About Merry

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

329 profile views
 1. Монобанк також, здається, змінив курс картковий. Оплата карткою 36.6 (євро)
 2. Як гадаєте, чи надійним може бути зберігати кошти на євровому рахунку революту, а не повертати це все знову в український банк? Бо я так зрозуміла, що з революту далі всі виводять кошти на українські картки.
 3. Доброго всім вечора. Чи може мені хтось пояснити чому при перекидці гривні(Приват24) на єврову картку Револют у мене комісія виходить 5 відсотків? Перекидую 1000грн, а знімає 1050. Револют картка Visa.
 4. Тестанула і я переказ грошей на євровий рахунок Revolut. Зарахувати гривні з самого додатку Револют не дозволило, тільки з Монобанку туди. Потім перекинула назад ту ж суму на валютний рахунок Монобанку. В результаті курс купівлі євро вийшов практично такий ж як в наших обмінниках. Де вигода? Чи я щось роблю не те?
 5. Прошу поділитися інформацією тих хто замовив пластик Revolut. Чи приходить картка поштою на вказану адресу, чи необхідна присутність людини на яку вона оформлена щоб її забрати?
 6. Я не зовсім розумію, з рахунку Revolut можна знімати готівку за кордоном? Чи тільки в магазинах можна розраховуватись?
 7. Вітаю вас люди добрі!) Давно не заходила сюди, адже так було все стабільно... Розумію, що все залежить від дій сусіда, але чи варто щось зараз робити щоб зберегти свої гривневі заощадження? Якщо не зараз, то коли. Прошу, не відсилайте мене читати багато букв, мій жіночий і далекий від фінансів мозок цього не витримає. Просто порадьте щось, як сестрі)
×