Перейти к содержимому

Hruhoriy

Форумчанин
 • Публикации

  18
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

12 Хороший человек

О Hruhoriy

 • Звание
  Member
 1. Приватбанк

  Аналогічна ситуація. Бонуси не приходять.
 2. Банк Финансы и Кредит

  1000 % буде Тимчасова Адміністрація з понеділка.
 3. Приватбанк

  Є. Там переадресовує на https://privat24.privatbank.ua
 4. Дельта Банк

  https://online.deltabank.com.ua/ Внутрішня помилка Внутрішня помилка
 5. union standard bank Коэффициент для расчета платы за конвертацию валюты по операциям с платежными картами по состоянию на 23.01.2015: 35,24%
 6. http://www.oschadnybank.com/ua/private/paycards/kursi_valyut.php
 7. Наразі курс, який є на чорному ринку не є адекватним, оскільки сформований не з економічних показників. Але через неправильну позицію НБУ, ігри на валютому ринку, високим попитом валюти і не достачу ціє валючи в країни, багато спекулянтів штучно створили так званий "комерційни курс".
 8. Є ще декілька банків, які працюють по "цікавому" курсу по платіжних картках. Але зараз інформація про ці банки на вагу золота. Так що наврядчи хтось скине Вам таку інформацію за просто так.
 9. Альфа-Банк

  Все тут http://www.alfabank.ua/ru/chastnym-licam/platezhnye-karty/informacija-dlja-derzhatelei-platezhnyh-kart/kursy-valyut-dlja-kart_informacija-dlja-derzhatelei-platezhnyh-kart.htm
 10. Укрсоцбанк

  Так. Не всі хотіли заробити. От я наприклад нікуди не їздив за кордон для конвертації гривні. А тільки купив товар на аукціоні із гривневою карткою, але вартість товару була в доларах. Здійснив покупку 16.01.15. А 20.01.15 цей "чудовий" банк списав з рахунку зайві 4700 грн, це навіть не курс купівлі долара на чорному ринку. Оскільки тоді долар можна було купити по 20.5, а мені курс вийшов 21.2 + комісія. Це банк не тільки вернув своє, а ще і заробив !!!
 11. Є ще декілька банків із "цікавими" курсами. Поки-що все працює ... PS. Не Universal Bank
 12. Укрсоцбанк

  Мене теж банк розвів на 4 765 грн.
×