Перейти к публикации

Hruhoriy

Форумчанин
 • Публикации

  18
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

12 Хороший человек

О Hruhoriy

 • Звание
  Member
 1. Hruhoriy

  Приватбанк

  Аналогічна ситуація. Бонуси не приходять.
 2. Hruhoriy

  Банк Финансы и Кредит

  1000 % буде Тимчасова Адміністрація з понеділка.
 3. Hruhoriy

  Приватбанк

  Є. Там переадресовує на https://privat24.privatbank.ua
 4. Hruhoriy

  Дельта Банк

  https://online.deltabank.com.ua/ Внутрішня помилка Внутрішня помилка
 5. union standard bank Коэффициент для расчета платы за конвертацию валюты по операциям с платежными картами по состоянию на 23.01.2015: 35,24%
 6. http://www.oschadnybank.com/ua/private/paycards/kursi_valyut.php
 7. Наразі курс, який є на чорному ринку не є адекватним, оскільки сформований не з економічних показників. Але через неправильну позицію НБУ, ігри на валютому ринку, високим попитом валюти і не достачу ціє валючи в країни, багато спекулянтів штучно створили так званий "комерційни курс".
 8. Є ще декілька банків, які працюють по "цікавому" курсу по платіжних картках. Але зараз інформація про ці банки на вагу золота. Так що наврядчи хтось скине Вам таку інформацію за просто так.
 9. Hruhoriy

  Альфа-Банк

  Все тут http://www.alfabank.ua/ru/chastnym-licam/platezhnye-karty/informacija-dlja-derzhatelei-platezhnyh-kart/kursy-valyut-dlja-kart_informacija-dlja-derzhatelei-platezhnyh-kart.htm
 10. Hruhoriy

  Укрсоцбанк

  Так. Не всі хотіли заробити. От я наприклад нікуди не їздив за кордон для конвертації гривні. А тільки купив товар на аукціоні із гривневою карткою, але вартість товару була в доларах. Здійснив покупку 16.01.15. А 20.01.15 цей "чудовий" банк списав з рахунку зайві 4700 грн, це навіть не курс купівлі долара на чорному ринку. Оскільки тоді долар можна було купити по 20.5, а мені курс вийшов 21.2 + комісія. Це банк не тільки вернув своє, а ще і заробив !!!
 11. Є ще декілька банків із "цікавими" курсами. Поки-що все працює ... PS. Не Universal Bank
 12. Hruhoriy

  Укрсоцбанк

  Мене теж банк розвів на 4 765 грн.
×