Перейти к публикации

Vdio

Форумчанин
 • Публикации

  138
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

98 Душка

О Vdio

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Не знаю
 1. Добрий вечір! По суті: На сьогоднішній день Банки стоять над дилемою стосовно кредитного портфелю в Криму: 1. Йти на поступки позичальнику щодо дострокового погашення кредиту (точно знаю, що такі програми пропонують Дельта Банк; УкрСиббанк; Укрсоцбанк); 2. Продаж портфелю колекторам, що будуть працювати під юрисдикцією РФ. 3. Невиключена комбінація п.1. та п.2.; Гроші не знають територіальних кордонів, а кредитний портфель -це гроші; жодна фінансова установа просто так це не залишить -питання ціни. Тому моя рекомендація, в жодному разі не залишайте ситуацію на самотік; йти домовлятись з Банком про дисконт, чи не платити кредит -рішення приймати тільки Вам. ЗИ Можна ще ряд моментів прописати, але не хочу втягуватись в політдискусію. УкрСиб повністю не виходить; будуть працювати 5 відділень, правда тільки на прийом кеша. Дана пропозиція дійсна тільки на кримський портфель. Кращих ніж запропонували Вам умови в ближчому майбутньому не буде. Тому варто Вам задуматись. мо это связано с уходом Укрсиба из Крыма.
 2. Добрий день, вдячний Вам, що Вас " зачепило". Був би радий почути Вашу історію, поділіться будь-ласка досвідом? Багатьом дочитувачам, в тому числі і мені, буде цікаво дізнатись як Ви і якими методами уникаєте виконнання взятих на себе зобовязань?
 3. Vdio

  Прогноз курса доллара к гривне

  Добрий день, сьогодні на МБ ми вже бачили Біди нище 11 грн, а саме 10,85 грн; після чого вийшов Ощад з купівлею в 11 грн (інфо з сусіднього форуму) і МБ відскочив від цієї позначки: виходить бажаючих купляти вище 11 не так багато на МБ; виходить не всі повірили в відскок після стрімкого падіння -тому НБУ використовує свого сателіта щоб в це всі повірили. Враховуючи це, схиляюсь до варіанту що замість відскоку вверх можемо піти ще на 30-40 коп. в низ ІМХО (зауважте мб завжди реагує протилежно бажанню та прогнозам більшості).
 4. Vdio

  Прогноз курса доллара к гривне

  Добрий день. Цікаво було б дочекатись сьогоднішніх обємів на МБ. -1- Якщо цифри на рівні квітневих тобто 200-400 млн дол, то можна говорити про два фактори: 1. продавці вважають що відкат штучний, і не вірять у спад; 2. покупці ще не готові купляти валюту по такому курсу; чекають нижчого рівня; адже обєми на МБ впали фактично коли ми переступили планку в 11 грн; тому можна чекати подальше просідання курсу, поки перші не повірять, а других влаштує ціна -2- Якщо обєми виросли до рівня березня : 600-700 млн дол, можна говорити про певний баланс попиту та пропозиції, отже маємо локальне дно.
 5. Добрий вечір. В моїй практиці такого не було; практика подачі в суд стосовно перерахунку мала місце в період 2009-2010р, проте інформацію про отримання позитивного результату для клієнта я не чув. По Вашій ситуації важко щось порадити, основну частину боргу Ви вже сплатили, ринкова вартість заставного майна (машини) однозначно більша залишку по кредиту, тому на серйозні поступки Банк точно не піде. У Вашому випадку, щоб зменшити навантаження я б порекомендував пролонгувати договір на 12-18 місяців, з перерахунком графіку -це дозволить зменшити платіж майже в двічі.
 6. Vdio

  Прогноз курса доллара к гривне

  Не буду з Вами сперечатись, можливо схильний погодитись з Вашим баченням. На те й називають курс ринковим, бо він має формуватись законами ринку. Проте в нашій ситуації, все інакше: правила гри міняються в процесі ігри; хоча з сторони виглядає, що ніяких правил не має.
 7. Vdio

  Прогноз курса доллара к гривне

  Добрий день, "пересічні " просто так зайти на МБ не можуть, проте частково попит для цього створюють на МБ через Банки: -1- повернення депозитів -2- погашення валютних кредитів в межах більше екв. 15000 грн -3- частково тиск створюють імпортери (по платежах які вже неможна перенести) ІМХО: переварити такий обєм зможе тільки: а) вихід з українського ринку інвестора, що виводить капітал; б) держмонополія (варіантів багато, але вони на моє скромне бачення носять ознаку , що підпадає під статті КК України)
 8. Vdio

  Прогноз курса доллара к гривне

  Добрий день, в звязку з останніми подіями на МБ (хоча за останні тижні ми мало змогу спостерігати тільки ріст день в день, тому мабуть -системними діями), хотів би висловити своє ІМХО: Ми, дочитувачі форуму чудово розуміємо хто (НБУ +Ко); для чого (отримання профіту) розганяє курс на МБ. Своїми діями організатори досягли значних успіхів: МБ на 15.07: 12,90-13,20 ( не знаю правда чи досягли результату), проте в цього тріумфу є і побічний ефект: 1. імпорт став; 2. бажаючих купити валюту за будь-яку ціну не має, що в свою чергу відображається на об'ємах торгів, сьогодні вони становили в районі 150 млн (інфо з інших сайтів); 3. ціни на товари пропорційно підросли (доречі не тільки на імпорт, а й на продукцію нашого виробництва)... що ж пересічні на грані "бунту". Отож, склалась ситуація коли необхідно: 1. пояснити куди і за скільки часу ми дойдемо (формат типу що країна на грані дефолту не пройде, адже всі очікували "покращення вже сьогодні", ну реально не настільки :гривня з січня девальвувала на 57,86% (за базовий брав курс НБУ 7,993), 2. даний "феномен" звичайно можна списати на "папередніків" 3. керманичам необхідно також показати, що зараз вони контролюють ситуацію, і при владі знаходяться професіонали, тому буде прийнято ряд заходів що стабілізують курс -думаю що вони вибируть саме цей варіант, тому в найближчому майбутньому очікую адміністративне втручання НБУ: 3.1. введення мораторію на гривневі депозити -пояснення формату: пересічні своїми діями тиснуть на ринок 3.2 Різного роду Постанови, формату №202 від 07.04, тільки з конкретними "винуватцями" що провокують та стимулють своїми спекуляціями курс.
 9. Vdio

  Прогноз курса доллара к гривне

  Курс НБУ на 10.04 Офіційний курс гривні до іноземних валют 10.04.2014 100 Доларів США 1261.7898 100 Євро 1740.5129 10 Російських рублів 3.5296 http://www.bank.gov.ua/control/uk/allinfo Хоча обєми на МБ, сьогодні однозначно побють рекорд 2014р -будуть мабуть найменші. (ІМХО)
 10. Добрий день, не все так просто: 1. дану річ прописано в Постанові НБУ №182 від 31.03.2014р. п.5 http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/v0182500-14 2. Також розяснення є в Прес-релізі НБУ від 03.04.2014р, останній абзац http://www.bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=6627087&cat_id=55838 з Вашого дозволу процитую: " Разом з тим з метою уникнення валютних ризиків уповноваженим банкам рекомендовано вжити заходів щодо зміни валюти виконання зобов’язань за кредитами, наданими в іноземній валюті, на національну валюту." Тобто, рішення приймає сам Банк, якщо воно йому потрібне, плюс на своїх умовах. Доречі схеми рефінансування в гривню в Банках вже є; про це вже я писав. 3. На рахунок рекомендацій, що Вам дали в "Банку", реально це "бред", Вас просто "від футболили". Так робота не проводиться. ІМХО.
 11. Vdio

  Прогноз курса доллара к гривне

  Мабуть, ми з Вами порізному розуміємо . Де написано, що НБУ, хоть щось купив на МБ?
 12. Vdio

  Прогноз курса доллара к гривне

  Повірте можуть, і ситуацію думаю контролюють. НБУ за лютий і початок березня видав 5 млрд грн підтримки Приватбанку, до кінця березня ще 4 млрд грн; ще ряду інших банків: Дельта, Фідо, держбанки. А тепер представте ця сума пішла на МБ, за неї купилась валюта по 9,2 і до ...11,0. Тепер весь цей об'єм потрібно злити, а це виявилось набагато складніше ніж скупляти. Якось так.
 13. Vdio

  Прогноз курса доллара к гривне

  Вот НБУ и вышел ... с "новым" курсом на уровне офферов(не бидов!). Если сегодня не напишут, что "НБУ выкупил сколько-то млн...." - то я ровным счетом ничего не понимаю... Моцарт маю питання: Попит, підняттям ціни не стимулюють; ринок напротязі 2-х тижнів показав, що не готовий працювати/купувати дорогу валюту (слава Богу в нас поки що"ринкова економіка", і заставити адмінметодами купляти не має можливості). Паніка, що виникне на ринку в результаті дій НБУ не зможе з акумулювати великі об'єми (ІМХО), ріст об'ємів частково буде, проте носитеме короткостроковий ефект. Тому виникає питання : "Хто буде цим покупцем, що зможе з'їсти великий об'єм та ще й по високій ціні? Можливо НБУ, Держбанки, дермонополії? Яке Ваше бачення?
 14. Vdio

  Прогноз курса доллара к гривне

  Реально варіантів як в "1001 ніч", проте прагматичних та логічних "0" Один з таких, в пятницю піднімаємо оф курс, є два дня всім пережувати і "зрозуміти" що це ще не кінець, а тільки початок, як наслідок ріст попиту, - походу фінальна частина п'єси "Завтра буде дорожче" ІМХО
×