Jump to content

Prz

Member
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Душка

About Prz

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

656 profile views
 1. Погане рішення. Обмінники не вставновлюють курс в країні, а лише знаходять такий паритет, при якому кількість купленної валюти приблизно дорівнює кількості проданої. Працювати тільки на скупку або тільки на продаж вони аж ніяк не зможуть. А от же в момент перекосу курсу не буде скоріш за все продажу.
 2. Якщо вираховувати від курсу 29, то 29*1,5=43,5. Імпорт в гривні ніхто не рахує. Точно не слід очікувати, що товар вартість котрого наприклад 300 дол продадуть за 200 дол. Це точно буде як в анекдоті: "Закінчуйте батьку торгувати, а то вже нема чим і здачу давати". Звісно у продавців іноді виникає необхідність продати деякі товари дешевше, але це вже зовсім інша історія і курсу точно ніяк не стосується.
 3. Хто памя'тає паніку під час майдану, долар ріс тоді дуже швидко а потім швидко вирівся, а не виріс значно вище тільки тому, що паніка була залита валютною готівкою. Влада тоді допомогла банкам і валюту розвозли по регіонам. Як тільки долара на продаж з'явилося достатньо паніка вчухла. На разі дуже схоже на те, що валюти не достатньо і з ростом курсу борються методами "запрещать" і "не пущать". Тобто валюта тоді була, а зараз схоже що малувато залишилося. А коли чогось не достатньо то ціна завжди росте. Якщо буде таке регулювання, то валюта зникне як бензин нещодавно. Звісно можливо комусь і вдасться щось купити в обмінниках по зниженому курсу. Ну а курс чорного ринку точно буде значно вищим.
 4. Так от хто винний в тому що курс виріс. А я думав що це через емісію. Як я помилявся. 😅 Привіт чорний ринок 90-х. Долари - марочки, кидали, та інше.
 5. Ближайшее время даже очень может быть 😁
 6. Готівковий курс на деякий час трошки припаде, що й добре. А от на безготівковому знову практично одні покупці. І лише питання часу коли знову прийдеться піднімати курс на сходинку догори. Кому потрібна валюта треба трохи зачекати і на низах купувати. Невдовзі буде саме той час.
 7. Швидше за все наступна психологічна відмітка десь на рівні 44 - 45. Дуже швидкий ріст. Але ж відкат може бути не маленьким.
 8. Статья о положении дел для тех кто надеется, что курс вернется на 33 (29) и т.п. FT: економіка України може "піти в круте піке" вже восени
 9. Еще не уперлись. Так что пока вверх.
 10. У початковій версії новини було вказано, що це стосується всіх військових. Насправді це не так, зміни стосуватимуться лише працівників Державної кримінально-виконавчої служби. Кабмін урізав виплати для працівників Державної кримінально-виконавчої служби. Їх отримають лише в зоні бойових дій
 11. Вот как раз такое действие и приведет к предложению на межбанке и спросе на наличном
 12. Украине для покрытия дефицита бюджета нужно уже не 5 млрд долларов в месяц, как заявлялось ранее, а 9 млрд. Об этом газете Financial Times заявил советник Владимира Зеленского по вопросам экономики Олег Устенко. "Мы постараемся выжить в любом случае, но без финансовой поддержки наших союзников сделать это будет не только сложно, но и практически невозможно", — сказал чиновник. В статье FT говорится, что Киев лишился валютной выручки в результате прекращения экспорта зерна и стали. Теперь Украине приходится в кратчайшие сроки сжигать свои валютные резервы, поскольку центральный банк приобретает государственные облигации, чтобы восполнить дефицит финансирования, пишут авторы публикации.
 13. Коли взяти реальний ефективний курс гривні (РЕОК), який показує її відносну вартість у порівнянні з валютами країн-торговельних партнерів України, то, за даними НБУ, за підсумками травня (коли вже зняли частину валютних обмежень, але офіційний курс ще не змінився) він становив 1,08. Це більше, ніж в останні місяці перед Революцією гідності (0,92-0,94) та не набагато менше, ніж до кризи 2008-2009 років (1,19-1,24 – історичний рекорд). У найнижчій точці кризи 2014-2016 років він становив 0,54, а в найнижчій точці кризи 2008-2009 років – 0,87. Усе це свідчить про те, що на сьогодні гривня вкрай дорога та має наявний потенціал втрати принаймні третини або четвертини вартості. Макроекономіка війни  ЛЮБОМИР ШАВАЛЮК
 14. Две ступеньки вверх. Одна вниз. И опять сначала. Все как всегда.
×