Jump to content

g_1915

Member
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60 Душка

About g_1915

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

2,185 profile views
 1. g_1915

  Приватбанк

  не всі, робив часткове повернення в Пумбі, прийшла окрема операція 'повернення коштів', курс 37,50 грн. за 1$
 2. g_1915

  Кредобанк

  На початку місяця створив заявку на продаж з фіксованим курсом 36.93, минулої п'ятниці, 8.09 для певних ІТ компанії відбувся продаж валюти саме за цим курсом, проте моя заявка так і залишились висіти. Схоже в банку подвійні стандарти для різних клієнтів 🙄
 3. g_1915

  Кредобанк

  так, один день на місяць.
 4. g_1915

  Кредобанк

  @borysyablonski, Цього місяця по більшому курсу продавали в середу, трішки запізнились.
 5. Так, ця інформація конфіденційна, а по факту ваша заявка може і не виходити на міжбанк, а проводитись всередині банку якщо є покупці. До 24.02 курс в Кредо був завжди дивним, зазвичай це найменше значення курсу на проміжку від 9ої ранку до 13оїй, а то й ще нижче.
 6. 4 роки заправляюсь, лию в сучасний європейський дизельний двигун, десь тисяч 40 проїхав, проблем не було.
 7. ви жартуєте? це ж середній розхід за останні 2 тис. км (якщо виставлять фотку на швидкості- ви мабуть напишете що то з гірки ))) )
 8. Та ж автівка, пару записів вгору: https://www.drive2.ru/l/572793332342720030/
 9. я вказав реальні дані з Chevrolet Bolt Ev 2007, не знаю що на вашому Драйві пишуть.
 10. 1 кВт на електрозаправці коштує від 4.5 до 9 грн. (в залежності від потужності). За 100 км споживається ~16 кВт при 90 км/год, Тобто 72...144 грн / 100 км. Але якщо заправлятись вдома при нічному тарифу- то виходить 13,44 грн. / 100км.
 11. Після цих слів пішов відкуплятися по 27.85. Сьогодні вже 27.75 😟 Жодних образ не тримаю (та й не маю права), але мабуть наступного разу все таки буду більше сам спостерігати за ситуацією на МБ і сам приймати рішення про відкуп (попередньо хотів купляти в п'ятницю-суботу).
 12. Хто що думає з даного приводу? Живу в особняку, в опалювальний сезон йде 1.500-2.000 кубів газу. Є можливість зіграти в рулетку і взяти газ за серпневою ціною- 4.49 на всю зиму . Цього року вже без залежності від ціни на газ- за умовчуванням будуть списувати спершу куплений об'єм газу, а коли він закінчиться- вже по стандартній ціні (минулого року якщо ціна була меншою ніж куплена- приходила квитанція з оплатою. Найбільше в цій акції спокушає 4,49 грн./ куб, не думаю що взимку ціна буде нижчою. (звісно є ще факт шо Нафтогаз напумпував вже всі зимові об'єми в сховища за літньою ціною по 2.78. Та й не по 2.78, бо то ціна на кордоні по Роттердам+, а наш газ- з українських родовищ)
 13. Не хочу нагнітати паніку, чи відноситись до противників чи прихильників теорії змов щодо Ковіду, а просто поділюсь власною історією, зі Західної України. До серпня ми зі сім'єю разом ставилися до ситуації навколо пандемії доволі обережно, жодних зустрічей чи святкувань наживо зі знайомими, походи в магазин переважно не в години пік, своїх батьків (60+) всіляко стримував вдома, не знаю чому але в старших людей є думка що це світова змова, оскільки ніхто з нашого кола друзів чи родичів не хворів Ковідом, але це було до серпня. На жаль в серпні трапились цілі 4 незалежні випадки захворювань в колі знайомих, і серед них є летальний (в здорової людини без хронічних захворювань) . Загалом на зараз вже сумарно доходить до 10 людей що інфікувались. Всі ці куплені ШВЛи, підготовка лікарень до 1ої чи 2ої хвилі- насправді це лише заголовки статей, на ділі- потрапити в лікарню вже зараз дуже важко, без пристойного хабаря лікарю- ніхто не почне оглядати, а тим паче-лікувати. Купити ШВЛ для лікарні- це одне діло, а зовсім інше- це вміти його підключити та мати бажання це зробити. Також мені не зрозуміла офіційна статистика по кількості летальних випадків, адже тільки в одній лікарні (де були знайомі) за один день Ковід забирає 3-4 людини, а офіційні дані кажуть про 2-3 летальні випадки на цілу область. Оці 10 випадків в моєму колі знайомств фактично повернули мене і мою сім'ю до стану березня, коли було страшно виходити з дому. Я розумію що ізоляція всіх втомила, ми хочемо прокинутись і спробувати взяти це захворювання сміливістю чи мужністю, але так не вийде. Я бажаю нікому не хворіти, а тим паче не втрачати знайомих через Ковід. Будьте здорові!
 14. У понеділок, 16 березня, у Києві лабораторно підтверджено два випадки COVID-19. Джерело: телеграм-канал МОЗ Деталі: За даними міністерства, пацієнти ізольовані, їм надається симптоматичне лікування. Один пацієнт протягом інкубаційного періоду повернувся з Франції. https://www.pravda.com.ua/news/2020/03/16/7243873/
×