Перейти к публикации

g_1915

Форумчанин
 • Публикации

  21
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

39 Душка

О g_1915

 • Звание
  Member

Посетители профиля

1 396 просмотров профиля
 1. Хто що думає з даного приводу? Живу в особняку, в опалювальний сезон йде 1.500-2.000 кубів газу. Є можливість зіграти в рулетку і взяти газ за серпневою ціною- 4.49 на всю зиму . Цього року вже без залежності від ціни на газ- за умовчуванням будуть списувати спершу куплений об'єм газу, а коли він закінчиться- вже по стандартній ціні (минулого року якщо ціна була меншою ніж куплена- приходила квитанція з оплатою. Найбільше в цій акції спокушає 4,49 грн./ куб, не думаю що взимку ціна буде нижчою. (звісно є ще факт шо Нафтогаз напумпував вже всі зимові об'єми в сховища за літньою ціною по 2.78. Та й не по 2.78, бо то ціна на кордоні по Роттердам+, а наш газ- з українських родовищ)
 2. Не хочу нагнітати паніку, чи відноситись до противників чи прихильників теорії змов щодо Ковіду, а просто поділюсь власною історією, зі Західної України. До серпня ми зі сім'єю разом ставилися до ситуації навколо пандемії доволі обережно, жодних зустрічей чи святкувань наживо зі знайомими, походи в магазин переважно не в години пік, своїх батьків (60+) всіляко стримував вдома, не знаю чому але в старших людей є думка що це світова змова, оскільки ніхто з нашого кола друзів чи родичів не хворів Ковідом, але це було до серпня. На жаль в серпні трапились цілі 4 незалежні випадки захворювань в колі знайомих, і серед них є летальний (в здорової людини без хронічних захворювань) . Загалом на зараз вже сумарно доходить до 10 людей що інфікувались. Всі ці куплені ШВЛи, підготовка лікарень до 1ої чи 2ої хвилі- насправді це лише заголовки статей, на ділі- потрапити в лікарню вже зараз дуже важко, без пристойного хабаря лікарю- ніхто не почне оглядати, а тим паче-лікувати. Купити ШВЛ для лікарні- це одне діло, а зовсім інше- це вміти його підключити та мати бажання це зробити. Також мені не зрозуміла офіційна статистика по кількості летальних випадків, адже тільки в одній лікарні (де були знайомі) за один день Ковід забирає 3-4 людини, а офіційні дані кажуть про 2-3 летальні випадки на цілу область. Оці 10 випадків в моєму колі знайомств фактично повернули мене і мою сім'ю до стану березня, коли було страшно виходити з дому. Я розумію що ізоляція всіх втомила, ми хочемо прокинутись і спробувати взяти це захворювання сміливістю чи мужністю, але так не вийде. Я бажаю нікому не хворіти, а тим паче не втрачати знайомих через Ковід. Будьте здорові!
 3. У понеділок, 16 березня, у Києві лабораторно підтверджено два випадки COVID-19. Джерело: телеграм-канал МОЗ Деталі: За даними міністерства, пацієнти ізольовані, їм надається симптоматичне лікування. Один пацієнт протягом інкубаційного періоду повернувся з Франції. https://www.pravda.com.ua/news/2020/03/16/7243873/
 4. В Киев прилетел самолет из Милана. Активист говорит, "половина пассажиров кашляет".
 5. перепрошую, мав на увазі що більшість населення схоже забила їздити на облгази і виясняти що це за 1...2% надбавки зверху згідно коефіцієнту. Тому тихенько змирились і оплачують по платіжці в якій вже враховано цей коефіцієнт (умовно, ви спалили 100 кубів в грудні, приходить платіжка і в графі 'Об’єм у стандартних умовах, м3 ' пише 102 куби газу, згідно них і обчислюється сума платежу.)
 6. Вітаю, нас зробили Думав їхати завтра в облгаз писати скарги, заяви на перерахунок але все відбулось згідно закону...
 7. мій лічильник обладнаний елементами тепло компенсації, спочатку приходило згідно показів * 1,05 чи 1,02 в залежності від місяця. З'їздив в газову службу, написав заяву і тепер приходить згідно показів *0,98 (хоча вони самі приймали цей лічильник і в особистому кабінеті є дані про обладнання лічильника елементами тепло компенсації). Вся інформація про поточний коефіцієнт є в платіжці. Думаю більшість забили на цей коефіцієнт і справно оплачують, ми ж терплячий народ, головне щоб не гірше. Всі покази подавались вчасно, контролерів в хату запускали. Вони чомусь в такому випадку прирівнюють населення з лічильниками до тих хто не користується лічильнико. Пишу скаргу на гарячу урядову лінію, хоча хз чи то щось дасть.
×