Jump to content

Alessandro

Member
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Молчун

About Alessandro

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

950 profile views
 1. Продам 20 вмз - приват24 27,00
 2. Продам 35 WMZ за приват24 грн. Курс 24.60
 3. Да привильно поняли. Получается приват не снимает комиссию при переводе средст на скрил. Или это не считается переводом а как онлайн оплата?
 4. Если я пополняю свой счет скрил приватовской картой, будет ли еще какая то комиссия кроме 1.90%?
 5. Підскажіть бужь-ласка. Якщо поповняти рахунок скріл картою, чи буде ще якась комісія крім скріловскої?
 6. Нарешті дочекався відповіді від Skrill. Прояснились деякі питання. "К сожалению снятие средств методом MasterCard на данный момент невозможно. Вы можете воспользоваться карточкой VISA, а также банковским переводом. Обычно обработка перевода на карточку отнимает до 7 рабочих дней. Сюда не включаются выходные дни и официальные праздники." Відносно свіфт переводу. "Международные банковские переводы обычно обрабатываются через один или больше банков-партнеров, что может привести к дополнительным банковским сборам за пределами нашего контроля. Мы платим сборы отправляющему банку и начисляем сбор только 2.95 евро, наш стандартнуый сбор за снятие денег путем банковского перевода." Отже, як було написано вище, краще привязати візу. Тільки ще не уточнив, чи можливо привязати не іменну карту.
 7. Бачу в них на сайті, що вивід через свіфт 2.95 євро. Тобто ціна такаж як і на карту віза. Підкажіть будь-ласка, чому краще візу робити?
 8. Тех. підтримка Skrill завжди так відповідає? Вже два дні тиша. Так і не можу довідатись відносно карти MasterCard.
 9. Скажіть будь-ласка, чому не підходить mastercard? Я відкрив рахунок Skrill в євро валюті. Карта mastercard також в євро. Хто в курсі, підкажіть, чи можливо буде привязати карту і виводити з рахунка Skrill на mastercard?
 10. "Тема популярна" Вже пів місяця ніхто не відповість. Чи на цьому форумі відповідь можна отримати тільки за гроші?
 11. Доброго дня. Ви говорите про Українскі карти в євро? Підкажіть будь-ласка, чи можливо знімати євро з прватівскої єврокарти? Чи велика комісія? Комісію бере приват + банк Італії?
×