Перейти к публикации

Mr. Perfect

Форумчанин
 • Публикации

  36
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

76 Душка

О Mr. Perfect

 • Звание
  Member
 • День рождения 28.09.1984

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской

Посетители профиля

900 просмотров профиля
 1. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я ж не питав за вибір кожного. Кожному - своє. Питання було в іншому. Валютні чи будь-які інші спекуляції (валютообмін, форекс, кріпта тощо) - високоприбуткова "тєма" без сумніву. Хоча й надзвичайно ризикована. У кого це виходить із профітом на короткій чи середньостроковій дистанції - аплодую стоячи. Тим паче із можливістю оперувати значними сумами чи кредитним плечем, попиваючи коктейльчик і релаксуючи. Питання було до інших, бажаючих заробити "приємний бонус". Чи усі "гравці середньої руки" ще не порахували свій реальний профіт за останні півроку, щоб не шокувати ? ))
 2. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  В мене взагалі був посил до "качелістів" (нехай вибачають на слові), а не до Вас особисто, чи операторів, які люб'язно надають цінну інформацію час від часу на цьому безкоштовному ресурсі. До Вас, як відмінного мотиватора та знавця "справи" зсередини, у мене як раз жодних питань немає. Бо виходить, що в мене з Вами полеміка, а решта "активістів" просто лайкає тихенько...) А от про досвід пересічних "качелістів" було б цікаво почитати, звичайно з реальними курсами "входу-виходу", а не на максимумі "встиг злити" та "на дні встиг відкупити"). І це все в Кийові, де попит і пропозиція в рази (як не в десятки) разів перевищує провінційні)) P.S. В адміна ще раз перепрошую за легкий відхід від теми.
 3. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  Шановний Моцарте, питання не в "пожаднічать підписку на місяць", чи мати контакт надійного "валютника" (і перше, й друге - взагалі не проблема), а в тому, що людині із зайнятістю вище середнього просто немає часу постійно читати, що пишуть "гуру" чи "оператори". ІМХО звичайно. Щодо онлайн валютообміну частково з Вами погоджуюсь, але мати 20 рахунків у різних банках, щоб заробити 100-200 чи навіть 1000 брутто-гривень - не моє...)
 4. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  Доброго дня! Прошу адміна дуже не сєрчать за наступні питання не зовсім в тему гілки. Шановні панове "качелісти", скажіть чесно, чи варте ваших нервів, часу та накладних витрат "полювання на хвилю" заради 100 гривень на 1000 у.о.? Я ж не думаю, що Ви, не будучи "операторами валютного ринку", ризикуєте сумами в 50-100 тис. у.о.? Чи усі настільки "азартні", що днями читають закриті чати/вишукують інфоприводи/моніторять динаміки/здійснюють тех.аналіз/тощо? Інша річ, звичайно, глобальний тренд, коли, розуміючи його, можна пасивно заробити. Завчасно вдячний.
 5. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  Шановний Моцарт таким чином можливо натякає на ймовірність введення надзвичайного стану найближчим часом з усіма витікаючими наслідками. Для тих, хто не знає різницю між надзвичайною ситуацією (що наразі введена на всій території України) та надзвичайним станом даю посилання на короткий лікбез від НБУ: https://news.finance.ua/ua/news/-/467312/nbu-rozyasnyv-riznytsyu-mizh-nadzvychajnoyu-sytuatsiyeyu-ta-nadzvychajnym-stanom-dlya-bankiv
 6. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  Тобто коментар колеги Reasonable для Вас теж нічого не прояснив?! "вклад - кошти в готівковій або безготівковій формі у валюті України або в іноземній валюті, які залучені банком від вкладника (або які надійшли для вкладника) на умовах договору банківського вкладу (депозиту), банківського рахунку або шляхом видачі іменного депозитного сертифіката, включаючи нараховані відсотки на такі кошти." Тоді питань більше не маю...) P.S. Можу помилятися. але наразі поняття "картковий рахунок" більше не використовується. Усі карткові рахунки прирівняні до поточних рахунків (тобто по суті вони й раніше були поточними) і називаються "поточні рахунки з використанням спеціального платіжного засобу" (тобто "пластику" - платіжної картки). P.P.S. Не дякуйте ))
 7. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  Шановний, навіщо Ви вводите в оману людей своїм постом щодо відшкодування ФГВФО. Особисто для Вас: 4. Фонд не відшкодовує кошти: 1) передані банку в довірче управління; 2) за вкладом у розмірі менше 10 гривень; 3) за вкладом, підтвердженим ощадним (депозитним) сертифікатом на пред’явника; 4) розміщені на вклад у банку особою, яка є пов’язаною з банком особою або була такою особою протягом року до дня прийняття Національним банком України рішення про віднесення такого банку до категорії неплатоспроможних (у разі прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку з підстав, визначених частиною другою статті 77 Закону України "Про банки і банківську діяльність", - протягом року до дня прийняття такого рішення); {Пункт 4 частини четвертої статті 26 в редакції Закону № 629-VIII від 16.07.2015} 5) розміщені на вклад у банку особою, яка надавала банку професійні послуги як аудитор, оцінювач, у разі якщо з дня припинення надання послуг до дня прийняття Національним банком України рішення про віднесення такого банку до категорії неплатоспроможних не минув один рік (у разі прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку з підстав, визначених частиною другою статті 77 Закону України "Про банки і банківську діяльність", - один рік до дня прийняття такого рішення); {Пункт 5 частини четвертої статті 26 в редакції Закону № 629-VIII від 16.07.2015} 6) розміщені на вклад власником істотної участі банку; 7) за вкладами у банку, за якими вкладники на індивідуальній основі отримують від банку проценти за договорами, укладеними на умовах, що не є поточними ринковими умовами відповідно до статті 52 Закону України "Про банки і банківську діяльність", або мають інші фінансові привілеї від банку; {Пункт 7 частини четвертої статті 26 в редакції Закону № 629-VIII від 16.07.2015} 😎 за вкладом у банку, якщо такий вклад використовується вкладником як засіб забезпечення виконання іншого зобов’язання перед цим банком, у повному обсязі вкладу до дня виконання зобов’язань; {Пункт 8 частини четвертої статті 26 в редакції Закону № 1586-VII від 04.07.2014} 9) за вкладами у філіях іноземних банків; 10) за вкладами у банківських металах; {Частину четверту статті 26 доповнено пунктом 10 згідно із Законом № 1586-VII від 04.07.2014} 11) розміщені на рахунках, що перебувають під арештом за рішенням суду. {Частину четверту статті 26 доповнено пунктом 11 згідно із Законом № 629-VIII від 16.07.2015} 5. Відшкодування коштів за вкладом в іноземній валюті відбувається в національній валюті України після перерахування суми вкладу за офіційним курсом гривні до іноземних валют, встановленим Національним банком України на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку та здійснення тимчасової адміністрації відповідно до статті 36 цього Закону. {Частина п'ята статті 26 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1586-VII від 04.07.2014} Перелік вичерпний, узятий з відповідної нормативки.
 8. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ну, шо там? Міжбанк знову на північ? З'явилось паливо у ракети?)
 9. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  Не переживайте так за усіх. В будь якому випадку кожен більш-менш активний прогнозист (попереджувальник) буде винним: або в тому, що його прогноз здійснився, або ні... Усі наразі "на взводі", але... Я теж сиджу і думаю: злити частину, чи таки здоровий глузд візьме гору )))
 10. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ще з обіду. Питання до яких низин відкотиться?!
 11. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я перепрошую, але Ви дуже накручені й накручуєте інших... Прогнозування курсів, а особливо в режимі паніки - справа архіневдячна... Тому шановні, не нагнітайте і попритримайте свої апокаліптичні прогнози всепропальщиків!
 12. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  Дивне у Вас вікно...) Щось знають. Палюбе )))
 13. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  "Думайте сами, решайте сами - иметь, или не иметь?" (с). Подумав, вирішив - паімєлі... )))
 14. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ага, тобто я сьогодні теж, на всяк випадок, трохи підкупив по 25,83 і не прогадав?! Спостерігаємо...
×