Перейти к публикации

Mr. Perfect

Форумчанин
 • Публикации

  32
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

51 Душка

О Mr. Perfect

 • Звание
  Member
 • День рождения 28.09.1984

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской

Посетители профиля

745 просмотров профиля
 1. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  Шановний Моцарт таким чином можливо натякає на ймовірність введення надзвичайного стану найближчим часом з усіма витікаючими наслідками. Для тих, хто не знає різницю між надзвичайною ситуацією (що наразі введена на всій території України) та надзвичайним станом даю посилання на короткий лікбез від НБУ: https://news.finance.ua/ua/news/-/467312/nbu-rozyasnyv-riznytsyu-mizh-nadzvychajnoyu-sytuatsiyeyu-ta-nadzvychajnym-stanom-dlya-bankiv
 2. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  Тобто коментар колеги Reasonable для Вас теж нічого не прояснив?! "вклад - кошти в готівковій або безготівковій формі у валюті України або в іноземній валюті, які залучені банком від вкладника (або які надійшли для вкладника) на умовах договору банківського вкладу (депозиту), банківського рахунку або шляхом видачі іменного депозитного сертифіката, включаючи нараховані відсотки на такі кошти." Тоді питань більше не маю...) P.S. Можу помилятися. але наразі поняття "картковий рахунок" більше не використовується. Усі карткові рахунки прирівняні до поточних рахунків (тобто по суті вони й раніше були поточними) і називаються "поточні рахунки з використанням спеціального платіжного засобу" (тобто "пластику" - платіжної картки). P.P.S. Не дякуйте ))
 3. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  Дякую за уточнення!
 4. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  Шановний, навіщо Ви вводите в оману людей своїм постом щодо відшкодування ФГВФО. Особисто для Вас: 4. Фонд не відшкодовує кошти: 1) передані банку в довірче управління; 2) за вкладом у розмірі менше 10 гривень; 3) за вкладом, підтвердженим ощадним (депозитним) сертифікатом на пред’явника; 4) розміщені на вклад у банку особою, яка є пов’язаною з банком особою або була такою особою протягом року до дня прийняття Національним банком України рішення про віднесення такого банку до категорії неплатоспроможних (у разі прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку з підстав, визначених частиною другою статті 77 Закону України "Про банки і банківську діяльність", - протягом року до дня прийняття такого рішення); {Пункт 4 частини четвертої статті 26 в редакції Закону № 629-VIII від 16.07.2015} 5) розміщені на вклад у банку особою, яка надавала банку професійні послуги як аудитор, оцінювач, у разі якщо з дня припинення надання послуг до дня прийняття Національним банком України рішення про віднесення такого банку до категорії неплатоспроможних не минув один рік (у разі прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку з підстав, визначених частиною другою статті 77 Закону України "Про банки і банківську діяльність", - один рік до дня прийняття такого рішення); {Пункт 5 частини четвертої статті 26 в редакції Закону № 629-VIII від 16.07.2015} 6) розміщені на вклад власником істотної участі банку; 7) за вкладами у банку, за якими вкладники на індивідуальній основі отримують від банку проценти за договорами, укладеними на умовах, що не є поточними ринковими умовами відповідно до статті 52 Закону України "Про банки і банківську діяльність", або мають інші фінансові привілеї від банку; {Пункт 7 частини четвертої статті 26 в редакції Закону № 629-VIII від 16.07.2015} 😎 за вкладом у банку, якщо такий вклад використовується вкладником як засіб забезпечення виконання іншого зобов’язання перед цим банком, у повному обсязі вкладу до дня виконання зобов’язань; {Пункт 8 частини четвертої статті 26 в редакції Закону № 1586-VII від 04.07.2014} 9) за вкладами у філіях іноземних банків; 10) за вкладами у банківських металах; {Частину четверту статті 26 доповнено пунктом 10 згідно із Законом № 1586-VII від 04.07.2014} 11) розміщені на рахунках, що перебувають під арештом за рішенням суду. {Частину четверту статті 26 доповнено пунктом 11 згідно із Законом № 629-VIII від 16.07.2015} 5. Відшкодування коштів за вкладом в іноземній валюті відбувається в національній валюті України після перерахування суми вкладу за офіційним курсом гривні до іноземних валют, встановленим Національним банком України на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку та здійснення тимчасової адміністрації відповідно до статті 36 цього Закону. {Частина п'ята статті 26 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1586-VII від 04.07.2014} Перелік вичерпний, узятий з відповідної нормативки.
 5. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ну, шо там? Міжбанк знову на північ? З'явилось паливо у ракети?)
 6. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  Не переживайте так за усіх. В будь якому випадку кожен більш-менш активний прогнозист (попереджувальник) буде винним: або в тому, що його прогноз здійснився, або ні... Усі наразі "на взводі", але... Я теж сиджу і думаю: злити частину, чи таки здоровий глузд візьме гору )))
 7. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ще з обіду. Питання до яких низин відкотиться?!
 8. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я перепрошую, але Ви дуже накручені й накручуєте інших... Прогнозування курсів, а особливо в режимі паніки - справа архіневдячна... Тому шановні, не нагнітайте і попритримайте свої апокаліптичні прогнози всепропальщиків!
 9. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  Дивне у Вас вікно...) Щось знають. Палюбе )))
 10. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  "Думайте сами, решайте сами - иметь, или не иметь?" (с). Подумав, вирішив - паімєлі... )))
 11. Mr. Perfect

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ага, тобто я сьогодні теж, на всяк випадок, трохи підкупив по 25,83 і не прогадав?! Спостерігаємо...
 12. Mr. Perfect

  Задать вопрос! Пожаловаться!

  Дякую. Адміни усе пофіксили)
 13. Mr. Perfect

  Задать вопрос! Пожаловаться!

  Я і з телефону заходжу-натискаю, і зі стаціонарного комп'ютера курсором наводжу-натискаю - нічого не відкривається... Може пороблено?)
 14. Mr. Perfect

  Задать вопрос! Пожаловаться!

  Дякую, але я це робив неоднократно і безрезультатно. Ані в лєнті форуму, ані в профілі при підведенні курсору не показує, хто поставив який вид реагування... "Подобається/не подобається/лайк/тощо" визначає, а хто його тобі поставив не показує... Звернуся до техпідпримки. може питання в особистих настройках профілю, чи в "оформив/не оформим платну підписку"))
 15. Mr. Perfect

  Задать вопрос! Пожаловаться!

  Підкажіть, як переглянути, хто твоє повідомлення мінусує? На істину не претендую, але просто цікаво: або я щось не зовсім розумію, або може хтось з експертів лікбез проведе)
×