Перейти к содержимому

Unthinkable

Новичок
 • Публикации

  28
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

62 Душка

О Unthinkable

 • Звание
  Member
 1. Всем спасибо. Жду мая, а там буду принимать решение
 2. Здравствуйте. Завис давно уже в dash - закупка примерно 1000$, просто сидел и ждал разворота чтобы продать дороже, не следя за новостями. Сейчас прочитал новость по поводу запрета рекламы в гугле и чет стремно стало. Мысли таковы - если все упросить то чем больше интерес к крипте тем больше ее покупают и гонят курс вверх. А если падает интерес то и курс падает. Так вот даже если придут супер-пупер позитивные новости для криптомира разогнать курс очень сильно не удастся поскольку для притока новых инвесторов нужна реклама а ее не будет в том числе и на ютубе. Тоесть новый трафик будет минимальный. Еще пишут что стоимость майнинга столь высока что не окупается добытыми монетами - не впервую, но отсюда возник вопрос по битку. То что выглядело преимуществом - ограниченное количество монет - похоже оказывается недостатком. Ведь если добудут все монеты - то смысла в майнинге не будет - тогда получается транзакции в сети проводится не будут. Отсюда биток вовсе перестанет быть валютой, так как сбросить на другой кошелек станет невозможным. Что посоветуете делать - сливать даш по нынешнему курсу и пробывать торговать в нынешнем диапазоне чтобы возместить убытки либо есть еще вероятность возврата на рынка на прошлые вершыны? И вовсе интересно мнение по поводу рекламы и мысли о ограничености битка
 3. Не читав аналіз статті, але я думаю що цілком можливо що була така накрутка. але тоді капа бітка виросла з 2 до 13 мільярдів доларів. Цілком реальні цифри для групи олігархів. Зараз зовсім інший ринок і зовсім інша капітал в крипті, тому не думаю що зараз є аналогічна ситуація. Думаю що новина вкинута в ЗМІ для підтримки панічних настроїв.
 4. найдите отличия. Закуплся по 10 к. - жду 14-15 в воскресенье или раньше.
 5. Я не рассчитывал его. 0,06 это ценник который был в октябре-ноябре. вполне возможно что можем на этот уровень вернуться. тем более если проект jeluirda запустили или запустят. Но это уже нужно читать новости, я не интересовался
 6. По поводу nxt я ранние писал, у него дно в районе 0,06
 7. я никого не хороню, думаю где ставить ордера на покупку. а про агонию - имею ввиду тех кто закупил биток по 20 к. с каждым % падения все больше и больше не будут выдерживать нервишки. Думаю идем на 8-9 к., после этого на новых новостях брать новый хай.
 8. Ось і він - початок агонії про який я раніше писав.
 9. 6. Крипта це: а) робота - спосіб заробітку. б) розумні інвестиції - повільне примноження капіталу. в) азртна гра - забавка. г) інше.
 10. Одразу дам відповідь: 1. 30 000 2. в загальному маю уявлення, але технічних моментів до кінця так і не розумію 3. ні, вірю в блокчейн в інших сферах, але не в фінансовій 4. Так, бульбашка, думаю що що не скоро. Як я раніше писав коли про крипту будуть знати прибиральниці в Жмеренці і будуть в неї вкладати кошти тоді і лопне 5. а) Я вже вивів вкладені кошти, мені буде не так обідно якщо він лопне. а) коли він лопне повністю б) якщо зроблю х100 з нинішнього залишку менше 10к грн зроблю 1 млн. хочу купити квартиру. в) якщо то всьо діло придусить деиржава. я ФОП, поки проблем з податковою не мав, і не хочу мати через крипту 6. Забавка
 11. Вибачте що спамлю але цікаво було б провести опитування(наскільки я розумію всі хто читає цей форум вклались в крипту). Цікаво тому що навіть така мікро аудиторія як тут може дати багато інформації. адже кожен з форумчан аналізує ринок сам або використовує якісь інтернет ресурси для аналізу. Отже питання: 1. Який курс бітка буде на кінець 2018 року? 2. Чи знаєте ви що таке блокчейн? 3. Чи вірите ви в те що блокчейн технологія майбутього яка змінить світ і витіснить "фіатні" гроші? 4 Це бульбашка? Пузырь? Якщо так то коли він лопне 5 При яких умовах я вийду з цього ринку?
 12. крім того якщо не помиляюсь в кінці наступного тижня закриття фючерів, а наскільки ми зрозуміли там давно ясно що вклавші піпли понесуть збитки, не думаю що щось зміниться... крім того скоро китайський новий рік, треба купити шампанське на стіл, а китай досить сильно впливає на крипторинок
 13. якщо брати бестченйдж то там на доггі сама більша комісія, всагалі не вигідно виводити
 14. я як завжди песиміст тому вважаю що до 17 ми не дойдемо. Більше того чекаю сильний спад до 7-8 к. Моя думка грунтується не на тех аналізі або на новинах а на чистій психології. припустимо "Вася" купив 3 бітка по 20к, потім курс впав до 12 к, потім 17, потім 12 іт.д. про що думає "Вася"? - Біток все одно виросте бо так завжди було - і навіть якщо я з вкладених 60к лишилось 40-45 то все ок, це корекція, про це я читав в інтернеті і всі це розуміють. що зробити щоб Вася продав бітки - рухнути курс сильно вниз до 7-8 к, - в цьому випадку в багатьох "Васів" нерви не витримають і вони продадуться щоб вернути хоча б щось. я чекаю агонії на ринку і в новинах тоді і планую закуплятись.
 15. Воно то цікаво, але на практиці не все так просто. Можливо я не сильний в криптосвіті, але коли я виводив кошти з поло, цікавався комісіями за валюту і курсами bestchange. На даному ресурсі враховуючи комісію за транзакцію крипти найвигідніше було вивести ефір. Так я і зробив. Можливо є інші шляхи обміну які беруть менші комісії. але на bestchange немає особливої різниці.
×