Перейти к публикации

ГЕО-ГРАФ

Форумчанин
 • Публикации

  40
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

15 Хороший человек

О ГЕО-ГРАФ

 • Звание
  Member

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. ГЕО-ГРАФ

  Прогноз курса доллара к гривне

  ще 3-4 роки тому Індія від ІТ-сфери мала 60 млрд $.а в минулому році вже 100 млрд $(нам би такий прогрес)
 2. ГЕО-ГРАФ

  Прогноз курса доллара к гривне

  На ціну продукції впливає: технологія виробництва, об'єм виробленої продукції, ціна сировини, зарплати працівників,% корисного продукту і наповнювачів.
 3. ГЕО-ГРАФ

  Прогноз курса доллара к гривне

  пшеницю влітку купували по2500 грн,а кукурудзу в момент уборки менше 2000 грн(рік тому на 1000 грн давали більше)ЗМОВА???
 4. ГЕО-ГРАФ

  Прогноз курса доллара к гривне

  Правда на м'ясо впала,бо люди стали менше брати(місяць тому в магазині брав свинину по 115,а сьогодні вже 97 м'якоть свинини)
 5. ГЕО-ГРАФ

  Прогноз курса доллара к гривне

  Сьогодні всі торгаші на ринках плачуть,що не має торгівлі,тому піднімають ціни,бо треба заплатити містове і на попоїсти! Звідси і ріст цін в 1,5 рази за останній рік...
 6. ГЕО-ГРАФ

  Microsoft перевела работников на 4-дневную неделю

  хочу в Японію,але краще Японію в Україні☺️
 7. ГЕО-ГРАФ

  Прогноз курса доллара к гривне

  В минулому році селянам платили на 1 га ріллі-3000грн,а в цьому фермера не платять,чекають підвищення курсу долара,щоб продати врожай дорожче!сьогодні всіх сільгоспвиробників ставлять на коліна,мабуть,щоб за дешево скупити землю(ціна на чорному ринку 1га чорнозему в неприміській зоні 1000$)
 8. ГЕО-ГРАФ

  Прогноз курса доллара к гривне

  Так, а кого кредитувати? Всі в очікуванні,хоч якоїсь зрозумілості з курсом,щоб будувати стратегію розвитку,хоча б на півроку! А після висловів про "плаваючий курс" взагалі всі експортери-перекупи в ступорі,а страждають виробники цієї продукції від занижених закупівельних цін...
 9. ГЕО-ГРАФ

  Прогноз курса доллара к гривне

  Перед тим як мінусувати треба хоч трішки поцікавитись,або помандрувати краєм.У цьому році ячмінь дає слабкий урожай,кукурудза і соняшник у стадії цвітіння 1-1,2 м від землі(урожаю те ж не буде),меду в цьому році бджоли хоча б собі принесли і пасічники думають,щоб звести рік хоча б по нулям,а не в мінусах. Така ситуація в степовій Україні,а це 40% території нашої країни.
 10. ГЕО-ГРАФ

  Прогноз курса доллара к гривне

  Урожай озимої пшениці-це все,що порадує аграріїв в цьому році,А рекордний він,бо сівозміна відсутня і в нас чергуються соняшник з озиминою,в минулому році більше сіяли соняшнику,а в цьому пшениця.
 11. ГЕО-ГРАФ

  Прогноз курса доллара к гривне

  А з якого дива ціни будуть падати(зарплати,компослуги,транспорт росте,а продажі падають,бо народ біднішає)? Зниження ціни можливе лише там де високі % закладені в прибуток,або зроста конкуренція! Сюрпризи почнуться восени уже у вересні треба віддати 2 млрд.долл. і тоді можна використати панічні настрої добре знецінити грн. та й перспективи в с/г погані в зв'язку з страшенною засухою(агросектор -це 35-40%валютних надходжень)
 12. ГЕО-ГРАФ

  Так ли всё хреново?

  85% простих роботяг повернуться,бо не тягнуть вони там з своїми сім'ями-складно жити навіть у Польщі,а от висококваліфіковані працівники якщо виїзджають,то з кінцями(лікарі,науковці,інженери...)
 13. ГЕО-ГРАФ

  Прогноз курса доллара к гривне

  А ось як качнеться курс на 30 коп,скільки експертів з'явиться,які попереджали,заранні все знали і вчасно зреагували!!!?
 14. ГЕО-ГРАФ

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ау? Що за тиша, перед негодою? Чи всі на низькому старті, лише не визначились з чим бігти вже натоптаною стежкою?
 15. ГЕО-ГРАФ

  Пасха и майские: сколько будем отдыхать

  А в Швеції 6 годинний робочий день (там люди роблять,достойно заробляють і живуть пристойно, а у нас роблять ,щоб вижити).А все тому,що наші люди не активні в основній своїй масі (не цікавляться тим як витрачаються бюджетні кошти,не вимагають,щоб у нас дотримувались букви закону,щоб в державу пустили іноземних інвесторів,які б створили конкуренцію нашим олігархам)
×