Перейти к публикации

ГЕО-ГРАФ

Форумчанин
 • Публикации

  33
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 Молчун

О ГЕО-ГРАФ

 • Звание
  Member

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. ГЕО-ГРАФ

  Прогноз курса доллара к гривне

  Перед тим як мінусувати треба хоч трішки поцікавитись,або помандрувати краєм.У цьому році ячмінь дає слабкий урожай,кукурудза і соняшник у стадії цвітіння 1-1,2 м від землі(урожаю те ж не буде),меду в цьому році бджоли хоча б собі принесли і пасічники думають,щоб звести рік хоча б по нулям,а не в мінусах. Така ситуація в степовій Україні,а це 40% території нашої країни.
 2. ГЕО-ГРАФ

  Прогноз курса доллара к гривне

  Урожай озимої пшениці-це все,що порадує аграріїв в цьому році,А рекордний він,бо сівозміна відсутня і в нас чергуються соняшник з озиминою,в минулому році більше сіяли соняшнику,а в цьому пшениця.
 3. ГЕО-ГРАФ

  Прогноз курса доллара к гривне

  А з якого дива ціни будуть падати(зарплати,компослуги,транспорт росте,а продажі падають,бо народ біднішає)? Зниження ціни можливе лише там де високі % закладені в прибуток,або зроста конкуренція! Сюрпризи почнуться восени уже у вересні треба віддати 2 млрд.долл. і тоді можна використати панічні настрої добре знецінити грн. та й перспективи в с/г погані в зв'язку з страшенною засухою(агросектор -це 35-40%валютних надходжень)
 4. ГЕО-ГРАФ

  Так ли всё хреново?

  85% простих роботяг повернуться,бо не тягнуть вони там з своїми сім'ями-складно жити навіть у Польщі,а от висококваліфіковані працівники якщо виїзджають,то з кінцями(лікарі,науковці,інженери...)
 5. ГЕО-ГРАФ

  Прогноз курса доллара к гривне

  А ось як качнеться курс на 30 коп,скільки експертів з'явиться,які попереджали,заранні все знали і вчасно зреагували!!!?
 6. ГЕО-ГРАФ

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ау? Що за тиша, перед негодою? Чи всі на низькому старті, лише не визначились з чим бігти вже натоптаною стежкою?
 7. ГЕО-ГРАФ

  Пасха и майские: сколько будем отдыхать

  А в Швеції 6 годинний робочий день (там люди роблять,достойно заробляють і живуть пристойно, а у нас роблять ,щоб вижити).А все тому,що наші люди не активні в основній своїй масі (не цікавляться тим як витрачаються бюджетні кошти,не вимагають,щоб у нас дотримувались букви закону,щоб в державу пустили іноземних інвесторів,які б створили конкуренцію нашим олігархам)
 8. ГЕО-ГРАФ

  Прогноз курса доллара к гривне

  Мені цікаво невже люди думають,що отриманий еквівалент 20-30 доларів (перед виборами простолюдинами) буде хтось конвертувати у валюту та їх просто проїсть населення.
 9. ГЕО-ГРАФ

  Украина перешла на летнее время

  у 2020р. перестануть переводити у Європі та у нас
 10. ГЕО-ГРАФ

  Прогноз курса доллара к гривне

  Років 3 назад було менше заробітчан і пересилання коштів в Україну було 6-7 млрд.дол. На сьогодні вже 11 млрд.дол. привозять заробітчани своїм сім'ям,які треба перевезти в гривні, щоб купити хліба і до хліба,одягтись і взутись.
 11. ГЕО-ГРАФ

  Кандидат в Президенты – Тимошенко Юлия Владимировна

  Всякі приблудні пси з її команди порозбігались,коли її посадили і коли вона втратила свій вплив. А от олігархів у свій час вона заставила платити податки на рівні з і ншими
 12. ГЕО-ГРАФ

  Прогноз курса доллара к гривне

  Це покращення, попереду перемога, а влітку настануть реалії життя(знову 28+)
 13. ГЕО-ГРАФ

  Прогноз курса доллара к гривне

  Справжній політик(аналітик...) повинен дати точний прогноз,а коли він не збудеться знайти декілька вагомих причин котрі не дали йому збутись.Тож думайте самі,ризикуйте самі і нікого не звинувачуйте. Лише завжди зважуйте тип країни, якій робите аналіз(часто не працюють одні і тіж закономірності у країнах постіндустріальних і тих ,що розвиваються)
 14. ГЕО-ГРАФ

  Прогноз курса доллара к гривне

  Не переживаєм пенсіонери гривні перетворять на зайву пачку цитрамону, макаронів і трішки картоплі...
 15. ГЕО-ГРАФ

  Прогноз курса доллара к гривне

  Щоб таке покращення відбулось,треба щоб реально почались реформи і земля стала товаром,а інакше таке укріплення нацвалюти тимчасове (на місяці)
×