Перейти к публикации

jovten

Форумчанин
 • Публикации

  309
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 625 Душка

О jovten

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

3 619 просмотров профиля
 1. jovten

  Прогноз курса евро

  гривня не має привязки до євро.курс євро до гривні рахують виходячи з курсу долара до євро.в даний момент євро росте у відношенні до долара.але долар падає у відношенні до гривні.звідси і немає великого росту євро до гривні.якби скажімо зараз долар був вище 27.8, то євро вже перевалило би за 34...
 2. jovten

  Прогноз курса доллара к гривне

  дуже і дуже сумніваюсь,що всі здавати побігли...швидше тримають ніс за вітром...вижидають. і як тільки цей вітер почне міняти напрямок - побіжать купувати
 3. jovten

  Прогноз курса доллара к гривне

  прикупив 25% від запанованого по 27.79. падаємо то падаємо...але чи на довго...буде завтра нижче ще на 25% скуплюсь...не памятаю вже хто колись казав - купувати потрібно на зниженні і частинами...
 4. jovten

  Прогноз курса доллара к гривне

  мені от цікаво... а з яких цифр почне відкупати НБУ? йому ж бо треба...чи спочатку потрібно окреслити стабілізець,що би вихід нікого не налякав?
 5. а яка доля всіх цих телеканалів разом взятих? розумію,що в інтернеті то мізер. а от до закриття,в загально доступному єфірі їх частка телеаудиторії хоча би до 2-3% дотягувала???
 6. jovten

  Прогноз курса доллара к гривне

  Маестро,в цілому підтримую.але...для одних спорт (побігати по обмінниках) сила. а от для інших (хто має хворе серце,здав по 14 відкупився по 24) могила...думає вказанною вами цифрою (10000у.о) мають гратися тільки ті,для кого це робота,а не спорт.
 7. jovten

  Прогноз курса доллара к гривне

  якщо росли на новинах політ. напруженості то напевне на хороших новинах підемо вниз...сьогодні шойгу заявив про повернення військ з укр. кордону в місця постійної дислокації. думаю якщо не сьогодні,завтра точно опустимось нижче 28...
 8. jovten

  Прогноз курса доллара к гривне

  фонда впала.долар росте по відношенню до всіх валют. гривню не могло не зачепити!!! не розводьте паніку.Маестро уточнив - купувати тим,кому потрібно вже (в межах сьогодні-завтра-пісязавтра).
 9. jovten

  Прогноз курса доллара к гривне

  "выпустят"... "накормить"... розумієте,на даний момент не все залежить від тих,хто випускає чи кормить...
 10. jovten

  Политический юмор

  — Владимир Владимирович, а почему вы сначала говорили, что пенсионный возраст не повысите, а потом повысили? — Первое слово съела корова! — Владимир Владимирович, вы обещали не поднимать пенсионный возраст и менять Конституцию… — Обманули дурака на четыре кулака! — Народ недоволен, что все богатства страны у ваших друзей… — Жадина-говядина, злая шоколадина! — Много жалоб в ЕСПЧ… — Ябеда-корябеда, солёный огурец! после слов "кто обзывается сам называется" путин учится быстро показывать язык!!!
 11. jovten

  Прогноз курса доллара к гривне

  Маестро,дозвольте де в чому не погодитись з вами. не був би таким категоричним щодо збідніння населення.трішки маю справу з ринком нерухомості.так якщо брати від минулорічного квітня (тобто календарний рік) нерухомість на вторинному ринку зросла(м.Рівне), кількість угод купівлі ні.навіть збільшилась.якщо люди купують квартири напевне гроші є... звісно я не про всіх.та і напевне близькість польського кордону( де багато наших) грає роль...і ще щодо "выбросу вниз" - при умові політичної стабільності він буде.десь починаючи за днів 7-10 до Великодня. і знову ж таки далеко не останню роль відіграють заробітчани. (не зважаючи на локдауни в багатьох європейських країнах)
 12. jovten

  Прогноз курса доллара к гривне

  як то кажуть світить та не гріє... на 9.00 долара на продажу НЕМАЄ... чекають напевне відкриття міжбанку. і в метрах 200 від банку Львів Укргазбанк. там на прийом 27.75....
 13. jovten

  Прогноз курса доллара к гривне

  банк Львів. м.Рівне. що би не балаболити додаю фото квитанції...
 14. jovten

  Прогноз курса доллара к гривне

  До речі...сьогоні прикупився малєнько по 27.76. в банку був 3-й в черзі.при чому двоє,що попереду теж купували... гіганти,як там справи з сьогоднішнім аукціоном?
 15. jovten

  Прогноз курса доллара к гривне

  стабилизец??? вот прогноз МВФ на ближайшие 6 лет. вот это стабилицец... прям СТАБИЛИЗИЩЕ!!! Ну или "им в юмор..." Международный валютный фонд обновил прогноз по курсу гривны к доллару на период до 2026 года. Прогноз улучшен по сравнению с данными за октябрь прошлого года. Об этом говорится в материалах к апрельскому обзору МВФ "Перспективы мировой экономики" (World Economic Outlook). Согласно расчетам МВФ, среднегодовой курс гривны к доллару составит: 2021 год - 27,98 грн/доллар (предыдущий прогноз - 28,12 грн/доллар) 2022 год - 27,61 грн/доллар (предыдущий прогноз - 27,96 грн/доллар) 2023 год - 27,59 грн/доллар (предыдущий прогноз - 28,10 грн/доллар) 2024 год - 27,75 грн/доллар (предыдущий прогноз - 28,10 грн/доллар) 2025 год - 27,75 грн/доллар (предыдущий прогноз - 28,10 грн/доллар). 2026 год - 27,75 грн/доллар.
×