Перейти к публикации

nomer

Форумчанин
 • Публикации

  633
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

334 Душка

О nomer

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

4200 просмотров профиля
 1. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  Мой прогноз в рамках коридора конец весны и лето 26.5-27.5, а ближе к началу зимы 28.5-29.5 с переходом к 30, это при условии отсутствия "разных танцев с бубном".
 2. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  Це тимчасовий цінник, з понеділка отримаємо реальний. Таке відчуття, що "танці" почнуться в районі 28. За останні роки трохи виробилося відчуття, тому зафіксував по 28.4.
 3. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  Думаю, що точно ніхто не знає, що буде через тиждень. Тут справа в інформації яку будуть вбивати в потрібні "голови" і настроях. Якщо зайва грн. піде в "держ. бумаги" далі 29 вже не підемо цієї зими. І на цьому тижні, що був ми всі бачили "локальний максимум", саме найцікавіше почнеться ближче до осені.
 4. Выборы через 2 года и одна с фишек их будет посадка нескольких десядков, ну максимум сотня чиновников среднего звена и у меня есть предчувствия, что их реально посадят. Своих и нужных чужих этот процесс не заденет, но картинку эту крутить будут ещё долго.
 5. На популярному ресурсі в свій час активно крутилися теми двох відомих всім республік на початку 2014 р., навіть теми були окремі і всім відомого проекту, ось так "патріоти українці" ділили територію України. Чи такого не було?
 6. США країна прагматична і по факту не надавала Україна допомоги реальним уражуючим озброєнням, а при Трампі США можуть зняти заборону на продаж такого озброєнням і продавати його не за допомогу, а кредитні кошти, ті ж "Джевеліни" так як само як і спонсорують Саудівської Аравію під боком у Ізраїля.
 7. А 2 роки назад, як відреагували б? Я те ж можу бути росіянином з Москви, яка в цьому проблема? Можу подивитися, як мої деякі пости реагували 2 роки назад, коли писав, що деякі території України, будуть аналогом Придністров'я і як відреагують на цей час. Час іде і погляди змінюються, а емоцію притуплюються, а народи "колишнього" звикли жити емоціями.
 8. А Вас не мав на увазі, при тому Ви володієте достатньо обома мовами, як і я. Мав на увазі загальну статистику і такі речі були тут присутні і озвучені адміністрацією, тому будь-який опитування не показують картини в цілому. А те, що почали активно працювати з церквою і соцмережами, є звичайне пояснення вже потрібно готуватися до президентських виборів і технологи Порошенко ставлять на "українське" і безвіз, й чисто математично у нього знову високі шанси вибратися на 2 термін. І це не тому, що мені чиясь політика подобається, у мене не було жодного політика, який мені подобається так як це дуже "брудна і брехлива" робота.
 9. Я можу зайти як і з українським ір, так і будь-який іншим і писати, що живу у Львові чи Донецьку, а фактично комфортно сидіти в кріслі десь в Орлі чи Курську, тут такі речі вже були раніше, коли людина віртуально жила в Донецьку чи Криму, а по ір знаходилась в іншому місці.
 10. Слід зауважити, якщо таке повідомлення такого змісту в цій темі Ви написали десь років 2 назад, то отримали мінус в лайках декілька десятків, а так на цей час фактично не перейдете нижче -10.
 11. Те что то поддерживают имеют свою позицию, и если им наступить на мозоль выйдут на улицу, а другие будут ждать денег за выход или з горе мочить.
 12. nomer

  А так ли хорошо/плохо жилось при Союзе?

  Щось було технологічне в що вклали кошти в розвиток, а в основному виробництво було відстале. Те ж село, сучасний трактор чи комбайн виконає в рази більше роботи ніж в ті часи. І в тій моделі існувати СРСР не зміг би, великі витрати на армію, підтримку комунізму у світі, а виробництво було сировинне. Капіталізм річ жорстко і разом справедлива, якщо ти постійно попереду до все тобі, якщо позаду ти нікому не потрібен.
 13. nomer

  Языковой вопрос

  А кто запрещает выучить в оригинале, у меня дочь Пушкина выучила в оригинале и здала на 12. Когда родители, что то хотят никакие нет в школе не проходят.
 14. nomer

  А так ли хорошо/плохо жилось при Союзе?

  Тут были люди которые говорили, что расцвет был в 1947-1954 г. и если брать статистику, то самый большой прирост населения был в 50-60 годах.
 15. nomer

  Языковой вопрос

  Получают все, то что заслуживают, строить "светлое будущее" никто не отменял. И не надо говорить, что кто то здесь мешает кому-то говорить на родном языке. Хочется кому то или не но в школах будут читать другую историю где "спасения" будет иметь определения "захват територии" и вместе родным будут учить государственный язык. А "спасать" русскоязычных от "фашистов" и "бандеровцов" ещё будут долго и в том числе нагнетая проблема которой по факту и не существует.
×